• 63 62:37
    6:7
    (Dokulilová)

TEXAS LONGHORNS - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:7p
branky: 15. Jana Pavlicová, 16. Petra Šebová, 38. Kateřina Vránová, 42. Markéta Černá, 46. Kateřina Vránová, 53. Jana Pavlicová - 16. Michaela Bezpalcová, 18. Nella Stašková, 24. Michaela Bezpalcová, 29. Michaela Bezpalcová, 37. Eliška Zimová, 59. Kristýna Minářová, 63. Michaela Bezpalcová; rozhodčí: Jan Paleček - Michael Zeman; vyloučení: 1 + Jana Pavlicová 5:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Nicol Götzová 13 - Simona Werbynská 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:1, 0:1
65:00 Komentář domácího týmu: Škoda nekoncentrovanosti v závěru, která nás stála 2 body. Zápasy s Týnem jsou vždy velmi vyrovnané a ani dnes tomu nebylo jinak, ale tentokrát to lépe zvládli hosté.
65:00 Komentář hostujícího týmu: Co k tomu říct, tady se nám nehraje nikdy snadno. Těžko říct, jestli můžeme mít z těch bodů radost, ale asi jo. Dneska jsme (stejně jako včera) ukázaly, jak hraje tým, během utkání nám odpadly 3 hráčky, ale psychicky nás to naštěstí nepoložilo natolik, abychom zápas pustili. Díky fanouškovskému doprovodu.
62:37 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #8 Klára Dokulilová (6:7)
58:45 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
58:45 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #21 Karolína Hašlová (6:6)
52:53 GÓL TEXAS LONGHORNS! 6:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #12 Klára Zelinková (6:5)
49:33 Vyloučen hráč #12 Klára Zelinková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:47 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #51 Andrea Černá (5:5)
41:07 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #33 Jana Pavlicová (4:5)
40:00 Počet střel v druhé třetině. Texas 10, Týn: 7
37:42 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Kateřina Vránová bez asistence (3:5)
36:46 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #58 Eliška Zimová, asistoval #38 Kristýna Minářová (2:5)
29:56 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 5 minuty za sekání
28:51 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #28 Aneta Paďourková (2:4)
23:34 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #12 Anna Fáberová (2:3)
20:00 Počet střel v první třetině. Texas 9, Týn: 6
17:24 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #6 Zdeňka Stančíková (2:2)
15:44 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #98 Simona Werbynská (2:1)
15:10 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #53 Petra Šebová, asistoval #9 Miroslava Nováková (2:0)
14:48 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #72 Emma Šlopková (1:0)