• 60 59:31
    2
    Denisa ULČOVÁ

TEXAS LONGHORNS - Florbal Chomutov 5:3
branky: 4. Aneta Špičáková, 11. Markéta Černá, 19. Emma Šlopková, 48. Jana Pavlicová, 49. Jana Pavlicová - 22. Tereza Suková, 26. Petra Malecká, 36. Veronika Bímová; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Radka Höflerová 32 - Aneta Blahníková 28; po třetinách: 3:0, 0:3, 2:0
59:59 Komentář trenéra Texasu (J.Petr): Výborný vstup do zápasu nám zajistil vedení, bohužel jsme opět prospali úvod třetiny druhé a hned nás soupeř vytrestal. Třetí třetinu jsme odehráli slušně a v závěru i na morál, ale dokázali jsme ustát závěrečný tlak a bereme důležité 3 body. Díky holkám za šestibodový víkend, soupeři za utkání a zraněné hráčce brzké uzdravení.
59:59 Komentář trenéra Chomutova: První třetinu jsme byli zase mistři světa a soupeř toho dokázal využít. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem, ale méně štěstí, méně proměněných šancí a zranění klíčové hráčky nás stálo zápas.
59:31 Vyloučen hráč #69 Denisa Ulčová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:19 Střely ve 3. třetině: Texas 11, Chomutov 11
59:00 Hosté v šesti
53:30 Solo přes celé hřiště v podání domácí hráčky bohužel nekončí golem...
52:25 Timeout Florbal Chomutov
52:13 Bravůrně odbráněné oslabení.
50:13 Vyloučen hráč #84 Veronika Bašová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování florbalky
48:58 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #80 Aneta Špičáková (5:3)
47:17 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:3
40:00 Po úvodní buly hned střela Texasu.
40:00 Střely na branku v 2.třetině: Texas 5, Chomutov 16
35:58 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Veronika Bímová, asistoval #23 Lenka Morová (3:3)
35:58 Už aby byl konec druhé třetiny.
30:36 Před bránou leží hráčka Chomutova. Snad bude v pořádku.. Odchází s pomocí svého týmu..
25:42 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Petra Malecká, asistoval #10 Lenka Čiháková (3:2)
24:32 Hráčka hostů za mantinelem.
21:53 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #35 Tereza Suková, asistoval #10 Lenka Čiháková (3:1)
21:53 Krásná kombinace hostů..
21:00 Chomutov si očividně v kabině něco málo řekl.. Začal o dost lépe
20:00 Opět bule pro hostí a poté famózní zákrok domácí brankářky.
20:00 Střely v 1. třetině: Texas 17, Chomutov 8
18:53 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #72 Emma Šlopková bez asistence (3:0)
18:53 Teď jsem ten gol neviděl.. Rovnal jsem mantinely.. :/
15:52 Námaz, ale Knobové střelu vyráží konečky prstu golmanka Chomutova.
14:24 Krásná střela hostí je protečovaná břevnem ven.
13:39 Druhá přesilovka nevyužita...
11:39 Vyloučen hráč #6 Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
11:39 Blovská zastavená pomocí faulu!
10:10 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #9 Miroslava Nováková (2:0)
10:10 Střela z půlky byla výborně tečovaná do branky!!!
09:36 Domácí se nemohou usadit na útočné půlce, hosté velmi hustí prostor před brankou.
07:20 Střela Pavlicové stažená mimo.
05:45 Domácí v tlaku. Break hostí naštěstí nebyl využitý.
03:59 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #36 Lucie Knobová (1:0)
03:59 Rychle využitá přesilovka a máme tu vedení domácích!
03:14 Vyloučen hráč #30 Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:00 Šance na obou stranách!
00:00 Úvodní buly pro hosty...