6:3
    David BELEJ
    (Voženílek)

HAGA Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:3
branky: 4. Filip Voženílek, 28. Filip Voženílek, 38. Adham El Walily, 39. Pavel Barák, 43. Adham El Walily, 45. David Belej - 3. Daniel Nekvapil, 17. Daniel Nekvapil, 35. Lukáš Jungman; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Tomáš Pávek 9 - Matyáš Häusl 14; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:1
44:23 GÓL HAGA Pardubice! 6:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 David Belej, asistoval #26 Filip Voženílek (6:3)
42:13 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
42:13 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #3 Adham El Walily, asistoval #69 David Belej (5:3)
38:53 GÓL HAGA Pardubice! 4:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Pavel Barák, asistoval #41 Daniel Martiník (4:3)
37:42 GÓL HAGA Pardubice! 3:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #3 Adham El Walily bez asistence (3:3)
34:20 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #88 Lukáš Jungman, asistoval #69 Matyáš Lang (2:3)
29:59 I z druhé třetiny odcházíme se smírným skóre. Stále jsme ještě nemohli vidět žádnou pikantní situaci.
27:15 Srovnáno, zápas opět začíná od nuly. Uhlopříčná taktika vyšla HAZE bezezbytku srovnává
27:11 GÓL HAGA Pardubice! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #29 Pavel Barák (2:2)
21:50 Jan Žďárský teď vyslal z půlky hřiště střelu známou ve flrbalových kuloárech jako Perdovka. Pokud nejste na staidonu přítomni, představte si legendární přímý kop Roberta Carlose a vynásobte dvěma. Gól z toho ovšem nebyl.
20:20 Druhá třetina se zatím nese ve znamení písně Pavla Bobka 'Pojď stoupat jak dým'. Tedy spíše v jejích tónech. Klidných a pohodových, bez vypětí a spíše s úsměvem.
16:45 Klasická situace nedáše - dostaneš. David Belej málem proměnil po vzoru českých hokejových šampionů v roce 2010 šorhendr, bohužel haškovský zákrok golmana hostí byl proti a tak padá gól na druhé straně.
16:41 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #26 Daniel Nekvapil, asistoval #69 Matyáš Lang (1:2)
16:00 Tvrdý zákrok Pafky Baráka je ohodnocen dvouminutovým trestem. Uvidíme, jestli Chrudim dokáže využít přesilovou hru.
15:51 Vyloučen hráč #29 Pavel Barák družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:59 V první třetině jsme neviděli žádné vyhrocené situace či extrémní šance. Skóre je poctivých 1:1 a tím odráží i aktuální pohled na hřiště. Jan Žďárský odchází na stranu.
12:00 Filip Voženílek nyní předvedl 'kamešovský rozklek'. Naštěstí nešlo o hru na zemi (betony sklapl až po odehrání míčku). Gól z toho bohužel nebyl.
07:20 Hra se nyní uklidnila. Vidíme spíše florbalové šachy. Trochu to divákům může připomínat rozvíjející se sport šach-box, který je známý také pod názvem 'Fyzický souboj mozkoven'
03:50 Srovnání z hole Filipa Voženílka, nestora na soupisce HAGY Pardubice. Velký fanoušek podvodního rugby tak srovnává na 1:1 a zpáas začíná od nuly.
03:49 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #69 David Belej (1:1)
02:55 Máme tu první gól z holí chrudimských špílmachrů. V zatím jinak na emoce chladném klkání jsme mohli slyšet první 'Góol!' Tak snad se místní emotivní tam-tamy ještě rozvíří.
02:14 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #26 Daniel Nekvapil bez asistence (0:1)
00:01 Vítejte na východočeském, chcete-li pardubickém derby, ve kterém se utká HAGA s chrudimskými bukanýry.