• 45 44:37
    2:11
    (Šindelka)

SK Snipers Slavičín - SFK Kozel Počenice 2:11
branky: 22. Filip Papež, 27. Filip Papež - 1. Michal Florián, 13. Vojtěch Hyánek, 13. Adrian Jiřík, 14. Marek Šindelka, 15. Martin Ničajevský, 18. Marek Šindelka, 19. Lukáš Krčmař, 20. Michal Florián, 36. Adrian Jiřík, 36. Jakub Křivánek, 45. Michal Florián; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Michal Petrůj ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 0:5, 2:3, 0:3
44:59 Vyjádření průměrného hráče Počenic Vojty Hyánka: Souhlasím s vyjádřením Filipa Papeže a plně ho v něm podporuji.
44:59 Vyjádření pověřeného zmocněnce Počenic: Kdyby nebylo poražených, nebylo by ani vítězů, a proto děkujeme Slavičínu, že se této role chopil. Vyjádření nejlepšího hráče hostí Filipa Papeže: Zdravím paní Mgr. Elišku Čmelákovou, která se bohužel nemohla utkání v roli podporovatelky a fanouškovského sexsymbolu zúčastnit a vinšuji jí brzké uzdravení.
44:37 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:11
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #10 Michal Florián, asistoval #4 Marek Šindelka (2:11)
42:14 Domácí Dočkal upadl po ataku soupeře podobně jako Karlos Vémola při zápase s Attilou Véghem
39:29 Pokud se chcete nějakým způsobem podílet na odstranění škodlivých následků této tragédie, zašlete prosím finanční prostředky v libovolné výši na bankovní účet slavičínského florbalového klubu za účelem koupě vystužitele obranných šiků.
39:28 Obrana Slavičína nyní bohužel hoří jak australská fauna.
37:36 Olšina vyzval svého spoluhráče Ničajevského, ať se s nimi nemazlí. Abych uklidnil manželku pana Ničajevského, tak objektivně sděluji, že pokyn pana Olšiny byl mistrem Ničajevským do puntíku naplněn.
36:08 Pan rozhodce ukázal, že je člověk vysoké inteligence a překypuje moudrostí. Pořadatelské službe totiž sdělil moudro o ženách ve znění: 'Muž, který pochopí ženu se naučí i dřevo svařovat'
35:23 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:10
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #8 Jakub Křivánek bez asistence (2:10)
35:00 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:9
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #2 Adrian Jiřík, asistoval #11 Radek Olšina (2:9)
32:44 Vyloučen hráč #96 Aleš Juráň družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:44 Hostující Šuráň na trestné lavici treftně poznamenal, že by měl pan rozhodce přeměřit nedovolenou vzdálenost. Pan rozhodce má však u sebe toliko 15cm pravítko. Co jím měří nechám Vážení čtenáři na Vás.
31:37 Hostující útočník se pravděpodobně domníval, že je v NDR protože začal zbíhat.
30:50 Vizuálno domácího Krčmaře je dnes na velmi vysoké úrovni zejména díky překrásným pentlicím, které si vpletl do vlasů.
28:55 Vyloučen hráč #23 Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání
28:55 Krčmař a Olšina se umně vystřídali na trestné lavici.
26:51 Vyloučen hráč #11 Radek Olšina družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání
26:51 Čílivší se Olšina došel na trestnou lavici se slovy: 'No comment', a to přestože se ho na nikdo na nic netázal.
26:26 GÓL SK Snipers Slavičín! 2:8
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #89 Filip Papež, asistoval #24 Tomáš Vaculčík (2:8)
24:15 Vyloučen hráč #24 Tomáš Vaculčík družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za bránění ve hře
23:55 Oblíbeným pavoukem domácího Šindelky bude pravděpodobně sekáč, což doložil svým neortodoxním zákrokem holí.
21:46 GÓL SK Snipers Slavičín! 1:8
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #89 Filip Papež, asistoval #99 Jan Janeček (1:8)
21:46 Zakončení Papeže ukázalo, že řízení církve není jeho jedinou devízou. Vlk tak kromě myšlenky neudrží dnes ani čisté konto.
20:57 Nedůraz v obraně domácích tak silně rozčílil fanouška domácího týmu pana Šindelku, že vypustil z úst vulgarismus označující prostopášnou ženu.
19:55 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:8
18:55 Střelu s prvky transcendence vyslal na domácí svatyni sympaťák Papež, nicméně domácí gólman Vlk ukázal, že má ze zvedání baněk s alkoholem vytrénovány mrštné pařáty a jeho loženku mu lapil.
18:03 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:7
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #23 Lukáš Krčmař, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (0:7)
18:03 Domácí útočník má pravděpodobně problémy s ústní dutinou a měl by navštívit dentistu. jak jinak si vysvětlit pokyn jeho spoluhráče: 'skus'
17:53 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:6
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #23 Lukáš Krčmař (0:6)
15:59 Domácí Níčajevský se po vzoru Tomia Okamury jal blokovat, a proto míč z hole hostujících Snipers neskončil v domácí svatyni.
15:01 Na hřišti se toho mnoho neděje, a proto si dovolím využít prostoru k apelu na dobrodiní našich vzácných čtenářů. Člen pořadatelské služby Jan Petráš jde totiž příští týden po vzoru Raye Charlese na rande na slepo a je z toho lehce nervózní. Prosím proto všechny jeho přátele a známé, nechť mu vyjadřují podporu a poskytují mu rady jak se na této epické události chovat prostřednictvím všech dostupných sociálních sítí.
14:14 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:5
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #44 Martin Ničajevský, asistoval #10 Michal Florián (0:5)
14:13 Domácí kouč Floriána hřmotným hlasem ponouká domácího hráče, aby se uklidnil. Nutno říct, že vzhledem ke kadenci jeho fistule byl tento pokyn kontraproduktivní.
13:40 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #10 Michal Florián (0:4)
12:18 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #2 Adrian Jiřík, asistoval #8 Jakub Křivánek (0:3)
12:07 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Hyánek, asistoval #10 Michal Florián (0:2)
11:16 Domácí Krřmař zastavil hrozící protiútok hostů svým pyjem. Je nutno dodat, že vzhledem k rozměrům jeho výbavy (alespoň jak se traduje v jeho rodině) neměl tento chabý pokus hostí žádnou šanci na úspěch.
09:52 Florián vystřelil na bránu hostí, nicméně obří lýtkové svalstvo Filipa Papeže tento střelecký pokus vyhodnotilo pouze jakousi úsměvnou navštívenku domácího střelce.
09:15 Na trestné lavici se to nyní hemží jako na úřadu práce při výplatě sociálních dávek
07:37 Vyloučen hráč #23 Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za blokování florbalky
06:15 Vyloučen hráč #89 Filip Papež družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání
05:43 Domácí Jiřík brutálně a nekompromisně zfauloval hostující hvězdu Papeže a namísto omluvy se mu za zády ještě vysmál obludně do tváře.
03:55 Domácí Šromota z plna hrdla zahlaholil: Kluci pouštím'. Pokud má někdo recept na tyto jeho problémy s inkontinencí, nechť prosím tohoto chasníka kontaktuje s radou, jak tento neduh řešit.
03:06 Domácí Křivánek ukázal, že je velkým milovníkem pořadů s Robertem Zárubou, a proto mu buly nedělalo žádný problém.
02:04 Krčmář je nespokojen s výkonem svého spoluhráče Hyánka, a proto líbezné označení jeho osoby: 'Vojto' zaměnil za pejorativní: 'vole'.
00:30 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:1
00:01 U dnešního vyšperkovaného klání z morkovického kolbiště Vás vítá Ing. Rafael Krákal společně se svým spolukomentátorem Janem Petrášem.
00:01 U dnešního vyšperkovaného klání z morkovického kolbiště Vás Vítá Ing. Rafael Krákal