• 40 39:13
    10:4
    (Sedmera)

FBC Mohelnice - Fbc Excalibur Šternberk 10:4
branky: 1. Jakub Weiss, 3. Štefan Bubela, 6. Filip Sedmera, 9. Jakub Weiss, 15. Matěj Bizek, 22. Adam Špička, 26. Radek Weidinger, 31. Adam Navrátil, 35. Filip Sedmera, 40. Adam Navrátil - 13. Jakub Suchý, 21. Adam Kupka, 28. Adam Krátký, 32. Miroslav Školut; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hampl ? - Libor Ulmon ?; po třetinách: 5:1, 2:2, 3:1
44:55 Špička ani na 2x nepřekonal brankaře hostů.
44:22 Jorda se dostal k odraženému míčku a jeho skvělou střelu Hampl nakonec zkrotil.
42:44 Pro 1. utkání rezervní brankář Jakub Haltmar odpočívá na střídačce a vychutnává si působivou hru svých spoluhráčů.
41:40 Kapitán domácích se pokusil jesličkami prohodit soupeře, ale nepodařilo se mu to a nakonec je vyfasoval sám.
40:15 Střela od kapitána hostů razanci měla, přesnost však nikoliv.
39:14 Adam Navrátil si 2x vyměnil míček s Filipem Sedmerou a zvyšuje na 10:4
39:13 GÓL FBC Mohelnice! 10:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #66 Filip Sedmera (10:4)
38:30 Grégr střílí backhandem 'ala Jirka Curney' a Hampl taktak chytá.
37:35 Šternberk se nevzdává a snaží se s nepříznivým stavem stále něco udělat.
37:08 Domácí 48 před prázdnou brankou odskakuje míček.
35:26 Střela z půlky od hostů, Hampl 'čape'.
34:11 Špička vyhazuje na Sedmeru ten uniká a dává gol.
34:10 GÓL FBC Mohelnice! 9:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #27 Adam Špička (9:4)
34:02 Vyloučen hráč #48 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:50 Filip Heller nejspíš namotivoval Matěje Bizka, a teď nám tu jak urvaní z řetězu běhají oba.
32:39 Filip Sedmera nám ukazuje svůj 'skill' a po individuální akci trefuje pouze tyč.
31:50 Školut se dostal ke střele a snižuje stav na 8:4.
31:49 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 8:4
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #71 Miroslav Školut bez asistence (8:4)
30:34 Před chvílí jmenovaný Adam Špička na půlce po fintě 'Pojď sem, kam jdeš?' nahrává Weissovi, který z první posílá na volného Navrátila, který se konečně trefil.
30:33 GÓL FBC Mohelnice! 8:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #19 Jakub Weiss (8:3)
30:01 Adam Špička nám svým účesem připomíná jednoho herce na jehož jméno si nemůžeme vzpomenout.
29:59 Hráči zatím převádějí klidnou hru bez nějakých vypjatých situací.
29:59 Máme tu druhou přestávku v klidu se občerstvěte, za chvíli jdeme na třetí třetinu. Dobrou chuť.
29:00 Trenér domácích je s výkonem svých svěřenců natolik spokojen, že si v klidu může vychutnat kofolu a toust.
27:57 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 7:3
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #29 Adam Krátký, asistoval #12 Jakub Suchý (7:3)
26:30 Školut pohotově zakončuje jednou rukou těsně vedle levé šibenice.
25:46 Adam Špička nachází Radka Weidengera, který se do prázdné brány nemýlí a tím dává svůj první gol v juniorské kategorii.
25:45 GÓL FBC Mohelnice! 7:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #48 Radek Weidinger, asistoval #27 Adam Špička (7:2)
24:55 Na tribuně můžeme přivítat fanouškovskou stálici v podobě rodičů Filipa Hellera a Matěje Bizka.
23:50 Suchého pokus z dálky, těsně mimo.
22:44 Domácí mužstvo opět bere míček pod svojí kontrolu.
21:32 Špička se uvolnil na středu hřiště, a i když to vypadalo, že svojí šanci promarní, nakonec stihl vystřelit a trefit místo pod rukou brankaře.
21:31 GÓL FBC Mohelnice! 6:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Adam Špička, asistoval #48 Radek Weidinger (6:2)
21:15 Filip Heller i po včerejším zápase stále běhá jak utržený z řetězu.
20:03 Adam Kupka se dostal do breaku a lobem překonal domácího brankaře. Stejný hráč se dostal do další šance, tentokrát Hampl úspěšný.
20:02 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 5:2
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #8 Adam Kupka bez asistence (5:2)
19:20 Střela Sedmeru Ulmon maskou kryje.
18:40 Mohelnice se v útoku s mladými dorosty pokusí využít přesilovku.
18:39 Vyloučen hráč #12 Jakub Suchý družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání
17:49 Skvělý zákrok domácího brankaře, následně i brankáře hostů.
17:06 Weiss hodil míček na Hellera, který ze vzduchu zakončuje těsně mimo.
15:15 Šternberk začíná tlačit. Jurkulák střílí od mantinelu, ale mimo. Stehný hráč o chvíli později v souboji 1 na 1. na Špičku nevyzrál. Celou akci pak zakončil Balasko střelou vysoko nad.
15:01 Po krátké pauze na občerstvení jdeme na druhou třetinu. Diváci se začínají probouzet a hala se začíná plnit.
14:59 Domácí stále při chuti ze včerejšího utkání mužů, když zvítězili vysokým rozdílem branek nad Vysokým Mýtem.
14:40 Bizek napřáhl a je to gol!
14:39 GÓL FBC Mohelnice! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #27 Adam Špička (5:1)
14:37 Radek Weidenger si spletl sport, svou rychlostí by mohl běhat závodně atletiku.
14:15 Navrátil fauluje, Šternberk rozehrává z půlky hřiště.
13:37 Sedmera trefuje boční síťku.
12:55 Šternberk presuje Mohelnici.
12:07 Střela tahem od Suchého zapadla do pravého dolního rohu, Hampl poprvé překonán.
12:06 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 4:1
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #12 Jakub Suchý bez asistence (4:1)
11:15 Jorda zakončuje po náhozu, Hampl stoprocentní, poté zakončil znovu a na síti za bránou přibyla další díra.
10:01 Šternberk stále brání a nemůže se dostat z tlaku domácích.
08:50 Weidenger po krásné kličce našel Navrátila, který střelou vysokou nad orazítkoval věž kostela.
08:16 Matěj Bizek naznačil střelu, tím zmátl soupeře a předložil míček volnému Weissovi, který se nemýlil.
08:15 GÓL FBC Mohelnice! 4:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #16 Matěj Bizek (4:0)
07:24 První střelu v přesilové hře vyslal Sedmera, golman hostí kryje. Nasledně se o vstřelení golu pokusil Špička, ale brankář Štenberku odolává.
06:49 Vyloučen hráč #7 Jakub Jurkulák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání
06:32 Nebezpečná střela hostí, Hampl kryje.
06:15 Nebezpečná standartka Šternberka neúspěšná
05:21 GÓL FBC Mohelnice! 3:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #29 Adam Navrátil (3:0)
05:09 Střela z půlky od Adama Špičky neúspěšná.
03:27 Jakub Weiss zachytil míček na půlce, dostal se do breaku, ale brankáře se mu překonat nepodařilo.
02:02 Štefan Bubela upravuje táhlou umístěnou střelou na 2:0
02:01 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #45 Adam Soural (2:0)
00:26 Filip Heller po krasné individualní akci nachazí úplně volneho nikym nehlidaneho Jakuba Weisse, ktery se z bezprostředni blizkosti nemylil.
00:25 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #37 Filip Heller (1:0)