• 45 44:38
    2
    Daniel ŠICHTAŘ

FBC Hlučín - 1. FBK Rožnov p/R B 3:3
branky: 7. Matěj Münster, 23. Tomáš Teska, 43. Tomáš Daniš - 3. Tomáš Čegan, 12. Pavel Žitník, 22. Pavel Barabáš; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Moravec ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0
44:38 Vyloučen hráč #79 Daniel Šichtař družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání
44:11 Timeout FBC Hlučín
42:30 Timeout 1. FBK Rožnov p/R B
42:30 GÓL FBC Hlučín! 3:3
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #71 Jiří Darda (3:3)
40:45 Jde vidět, že navrátilec z Islandu Herman nezapomněl, jak se florbal hraje.
38:07 Svými povedenými zákroky stále drží jednobrankový rozdíl rožnovský golman.
37:39 Kvůli slunečním paprskům na palubovce probíhá výměna stran.
36:15 Čegan hodně důrazný v útoku, až byla přerušena hra.
33:41 Střely od Sršňů končí vždy mimo brankovou konstrukci.
31:39 V poslední třetině tohoto utkání se přelévá hra ze strany na stranu a přitom je často míček venku ze hry.
28:21 Prezident klubu a zároveň kapitán rožnovského celku měl asi větší formu na baru při oslavě svých narozenin, než dnes na hřišti.
25:27 Hlučín začal hrát agresivnější hru a jsou více na míčku.
22:53 GÓL FBC Hlučín! 2:3
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #25 Tomáš Teska bez asistence (2:3)
22:53 Viktořík ztratil míček a Teska snižuje skore na 2:3.
21:41 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 1:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #79 Daniel Šichtař (1:3)
19:40 Halou se ozvala rána do helmy od rožnovského brankáře.
18:42 Hlučín očividně nechce dostat další branku.
17:40 Barabáš přesně ví, kde hledat Žitníka. Sehraná dvojka.
15:36 První střelu Hlučína v druhé třetině chytá Camfrla.
14:34 Kasl z rožnovské obrany je očividně florbalově naladěný ještě ze včerejšího výjezdu do Českých Budějovic.
13:08 Konvičný má dneska formu.
11:29 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 1:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #8 Pavel Žitník, asistoval #73 Pavel Barabáš (1:2)
10:56 Sršni v přesilovce kombinují, ale zatím se ozvala jen jedna tyčka.
09:50 Vyloučen hráč #87 Michal Maceáš družstva FBC Hlučín na 2 minuty za sekání
09:01 Viktořík má chuť střílet jako obvykle, ale brankář hostí se nevzdává.
06:58 GÓL FBC Hlučín! 1:1
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #8 Tomáš Daniš (1:1)
06:58 Střelu od pravého mantinelu Camfrla nechytl a je vyrovnáno.
04:48 Rožnovanům očividně jedna branka nestačí, snaží se kombinovat a střílet na branku, zatím je ale skore neměnné.
03:08 Po první brance Sršňů je tempo malinko agresivnější.
02:14 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 0:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #21 Tomáš Čegan, asistoval #23 Michal Konvičný (0:1)
01:05 Domácí jsou více na míčku.