8:6
    Tristan WALSH
    (Lavergne)

Florbal Chomutov - Kanada 8:6
branky: 4. Tomáš Novotný, 9. Ondřej Šarša, 15. Erik Štěrba, 38. Adam Stibor, 48. Ondřej Kopp, 50. Ondřej Kopp, 50. Tadeáš Melíšek, 55. Tomáš Novotný - 20. Valtteri Viitakoski, 25. Matthew Kostuch, 28. Francis Lavergne, 52. Valtteri Viitakoski, 53. Justin Laquerre, 55. Tristan Walsh; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 1030; zásahy brankářů: Jan Vlček 11, Lukáš Palatínus 12 - Taylor Shipp 19; po třetinách: 3:1, 1:2, 4:3
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 15:9.
54:37 GÓL Kanada! 8:6
Branku družstva Kanada vstřelil #55 Tristan Walsh, asistoval #51 Francis Lavergne (8:6)
54:37 Domácí chybují při rozehrávce zpoza vlastní branky a Walsh toho po rychlém přiklepnutí využívá.
54:20 GÓL Florbal Chomutov! 8:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #28 Petr Linc (8:5)
54:20 Novotný perfektně ukryl střelu mezi nohama soupeřů, brankář našel míček až v síti.
53:57 Chomutovský výpad likviduje brankář.
53:19 Vitakoski trefuje tyč.
53:03 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
52:50 GÓL Kanada! 7:5
Branku družstva Kanada vstřelil #10 Justin Laquerre, asistoval #16 Matthew Smith (7:5)
52:50 Kanaďané zvyšují obrátky při napadání a po sérii domácích chyb snižují.
51:23 GÓL Kanada! 7:4
Branku družstva Kanada vstřelil #91 Valtteri Viitakoski, asistoval #51 Francis Lavergne (7:4)
51:23 Rychlá kombinace hostí hezky zakončená Vitaskoskim.
50:01 Ještě připomenu, že dnešní zápas sleduje 1.030 diváků!!!
49:15 Timeout Kanada
49:15 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek bez asistence (7:3)
49:15 Melíšek spojil bojovnost a pohotovou střelbu.
49:04 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp bez asistence (6:3)
49:04 Posledního Kanaďana pozlobil na půlce míček A Kopp toho využil ke krásnému blafáku.
48:33 Kanadskou šanci likviduje výborně pozičně Ščurko.
47:28 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #9 Daniel Jäschke (5:3)
47:28 Další chomutovský střelec postupoval sám.
47:09 A druhý krásný moment dnešního utkání. Byl jsem u zapisovatelského stolku přepaden žáčkem, kde se může přihlásit a přijít na trénink...
44:06 Podstatně důležitější než sport je jistě to, že členové a příznivci chomutovského klubu vybrali na Radka Zelinku 44,381,- Kč!!!! #zelibojuj
40:51 Kanada měl v pokračující přesilovce dvě šance, jednu sebral střelci Erik Štěrba, jednou přestřelili.
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 5:7.
39:53 Domácí znovu překombinovávají přečíslení v oslabení.
39:44 Dobře pozičně Ščurko.
38:58 Vitakoskiho střela sražena.
38:55 Vyloučen hráč #8 Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
38:41 Dnešní zápas sleduje skvělých 950 diváků!!!
37:19 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor, asistoval #91 Vojtěch Semerád (4:3)
37:19 Rychlá a dobře zakončená akce domácích mladíků.
33:30 Linc míjí backendem horní růžek branky.
32:39 Chybu v domácí kombinaci napravuje blokem Šarša.
30:41 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Lukáš Palatínus družstva Florbal Chomutov
29:54 Skvělý obranný zákrok Taylora Walshe zastavuje průnik podél mantinelu.
27:56 GÓL Kanada! 3:3
Branku družstva Kanada vstřelil #51 Francis Lavergne, asistoval #87 Jonathan Kuysten (3:3)
27:56 Hosté svůj rychlý výpad zakončují.
27:35 Bejček napoprvé ve výborné pozici nezpracoval, napodruhé už dobře zasáhl brankář.
26:39 Linc zablokoval kanadský brejk.
24:57 GÓL Kanada! 3:2
Branku družstva Kanada vstřelil #28 Matthew Kostuch bez asistence (3:2)
24:57 Krásné sólo Kostucha. Vypíchl za půlkou, obešel posledního obránce a nad Vlčkovo rameno skóroval.
23:07 V dobíhající přesilovkové kombinaci hosté znovu přestřelují.
22:40 Kanaďané se trošku náhodně dostali do šance, přestřelují.
22:07 Další výpad domácí překombinovali.
21:16 Hostující brankář skvěle likviduje šanci domácích po hezké kombinaci v oslabení.
21:04 Vyloučen hráč #40 Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
19:59 GÓL Kanada! 3:1
19:59 Poměr střel v první třetině byl 9:11.
19:59 Vitaskoski utekl všem a zakončil.
19:46 Kellermann skvěle potáhl, Erik dal na Jakuba Štěrbu a ten přestřelil ležícího brankáře i branku.
19:31 Kanaďané vybojovali míček, Vlček zabránil přihrávce na volného soupeře.
18:52 Tristan Walsh skvěle zastavil domácí postup tří na dva.
18:36 Další domácí brejk tří na dva likviduje brankář.
17:21 Míček proskákal domácím brankovištěm, další náznak nedotaženého brejku.
16:15 Výpad Kanady končí nepřesnou přihrávkou.
15:55 Domácí vybojovali míček, Kopp zblokován.
14:04 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Erik Štěrba, asistoval #8 Ondřej Šarša (3:0)
14:04 Šarša daroval Erikovi Štěrbovi gól, když potáhl a pak předložil před prázdnou branku. Podpora útoků obránci zatím dělá rozdíl v tomto zápase.
11:15 Vlček za sebou našel nedotažené obtočení branky, nepříjemná situace.
10:30 Šarša našel z dálky dolní roh branky a také nohu brankáře, hezký zákrok.
10:25 Osamocený Hlaváček míjí v dobré pozici.
09:22 Kopp vypíchl na půlce, Bejček střílí, brankář připraven.
09:03 Vlček vyráží v další kanadské šanci.
08:25 Dobře připravená střela Vitakoskiho tečována Lincem nad.
08:00 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Ondřej Šarša, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:0)
08:00 A domácí trestají.
07:46 Kanaďané předvedli výbornou kombinaci, ale nezvedli střelu přes Vlčka.
07:10 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
06:45 Táhlá střela hostí končí za zadním mantinelem.
03:57 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný bez asistence (1:0)
03:57 První střela domácích končí v síti. Před Novotného vypadl míček ze skrumáže a pak nezaváhal.
02:01 Kanadský blok proti kombinaci domácích.
01:30 Novotný bere hostům dobrým vypíchnutím brejk.
00:29 Viitakoski se prodral do první šance, přestřelil.