8:5
    Adam BUREŠ
    ()

TJ Lanškroun - Žacléř TJ Spartak Vrchlabí 8:5
branky: 3. Daniel Ščučka, 3. Josef Blažeňak, 5. Josef Blažeňak, 5. Tadeáš Šilar, 8. Matěj Prokop, 10. Josef Blažeňak, 12. Josef Blažeňak, 21. Matěj Prokop - 9. Dominik Demuth, 10. Adam Bureš, 14. Adam Bureš, 15. Adam Bureš, 24. Adam Bureš; rozhodčí: Štěpán Appl - Václav Jiruška; vyloučení: 0 + Matyáš Tejkl TT + 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zachariáš Jan Nový ? - Tadeaš Troch ?; po třetinách: 7:2, 1:3
23:37 GÓL Žacléř TJ Spartak Vrchlabí! 8:5
Branku družstva Žacléř TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Adam Bureš bez asistence (8:5)
20:43 GÓL TJ Lanškroun! 8:4
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #7 Matěj Prokop bez asistence (8:4)
18:00 Vyloučen hráč #20 Matyáš Tejkl družstva TJ Lanškroun na 5 minuty za hrubost
18:00 Vyloučen hráč #20 Matyáš Tejkl družstva TJ Lanškroun do konce utkání - technický trest
14:40 GÓL Žacléř TJ Spartak Vrchlabí! 7:4
Branku družstva Žacléř TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Adam Bureš, asistoval #11 Dominik Demuth (7:4)
13:27 GÓL Žacléř TJ Spartak Vrchlabí! 7:3
13:18 Vyloučen hráč #4 Radek Petrovický družstva Žacléř TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
11:23 GÓL TJ Lanškroun! 7:2
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #2 Josef Blažeňak, asistoval #20 Matyáš Tejkl (7:2)
09:36 GÓL Žacléř TJ Spartak Vrchlabí! 6:2
Branku družstva Žacléř TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Adam Bureš, asistoval #10 Tomáš Roček (6:2)
09:17 GÓL TJ Lanškroun! 6:1
08:50 GÓL Žacléř TJ Spartak Vrchlabí! 5:1
Branku družstva Žacléř TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Dominik Demuth, asistoval #10 Tomáš Roček (5:1)
07:56 GÓL TJ Lanškroun! 5:0
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #7 Matěj Prokop, asistoval #20 Matyáš Tejkl (5:0)
04:58 GÓL TJ Lanškroun! 4:0
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #9 Tadeáš Šilar bez asistence (4:0)
04:00 GÓL TJ Lanškroun! 3:0
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #2 Josef Blažeňak, asistoval #6 Daniel Ščučka (3:0)
02:53 GÓL TJ Lanškroun! 2:0
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #2 Josef Blažeňak, asistoval #7 Matěj Prokop (2:0)
02:07 GÓL TJ Lanškroun! 1:0
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil #6 Daniel Ščučka, asistoval #12 Marek Szlama (1:0)