4:4
    Tomáš MACHATÝ
    (Machálek)

DDM Holice B - MŽ - FBC Hvězdy Česká Skalice 4:4
branky: 3. Viktor Pražák, 6. Vojtěch Šefranko, 12. David Valenta, 24. Tomáš Machatý - 2. Maxmilián Jaroslav Ziegler, 18. Maxmilián Jaroslav Ziegler, 20. Matyáš Andrejsek, 21. Marek Hána; rozhodčí: Lukáš Pilný - Ondřej Slabý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Král ? - Petr Lexman ?; po třetinách: 3:1, 1:3
23:20 GÓL DDM Holice B - MŽ! 4:4
Branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil #35 Tomáš Machatý, asistoval #40 Filip Machálek (4:4)
23:20 Do konce druhé části zbývá posledních pár vteřin. A tým Holice dává gól!! Tohle bude ještě drama
22:59 Krásnou individualní akci hráče Andrejsek likviduje gólman domácích!
22:22 Tým Holic rozehrává nebezpečně z rohu, gólem tato akce ovšem nekončí.
22:00 Dvě minuty před koncem druhé části Holice zvyšují tlak! Ale bude to stačit?
20:30 Timeout DDM Holice B - MŽ
20:26 GÓL FBC Hvězdy Česká Skalice! 3:4
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil #56 Marek Hána bez asistence (3:4)
20:26 Krásná střela z půlky hráče 56 končí gólem'
19:21 GÓL FBC Hvězdy Česká Skalice! 3:3
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil #11 Matyáš Andrejsek bez asistence (3:3)
19:21 Tým FBC Hvězdy Česká Skalice přidává další goool
17:45 GÓL FBC Hvězdy Česká Skalice! 3:2
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil #39 Maxmilián Jaroslav Ziegler bez asistence (3:2)
17:40 Krásná akce týmu FBC Hvězdy Česká Skalice končí gólem!
15:00 A zvoní tyč brány domácího týmu!!!!
11:32 GÓL DDM Holice B - MŽ! 3:1
Branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil #36 David Valenta bez asistence (3:1)
10:50 Vyloučen hráč #54 Jan Bret družstva DDM Holice B - MŽ na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:40 GÓL DDM Holice B - MŽ! 2:1
Branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil #27 Vojtěch Šefranko bez asistence (2:1)
02:10 GÓL DDM Holice B - MŽ! 1:1
Branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil #26 Viktor Pražák, asistoval #36 David Valenta (1:1)
01:32 GÓL FBC Hvězdy Česká Skalice! 0:1
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil #39 Maxmilián Jaroslav Ziegler, asistoval #5 Martin Daks (0:1)