(John)
  • 43 42:03
    Tábor

FBC Štíři Č. Budějovice B - 1. FbK Tábor 5:4
branky: 24. Matyáš Kouba, 31. Matyáš Sirotek, 32. Matyáš Sirotek, 33. Kryštof Hloušek, 43. Kryštof Hloušek - 10. Lukáš Holub, 28. Vojtěch Prokop, 34. Vojtěch Basík, 36. Lukáš Holub; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Michal Dytrych ? - Jakub Holub ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2
44:59 Třetí třetina přinesla mnoho gólů, ze zápasu však vítězně vyšli hráči Tábora.
43:07 Táborští to zkouší s šesti hráči v poli.
42:03 Timeout 1. FbK Tábor
42:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Kryštof Hloušek, asistoval #90 Jakub John (5:4)
42:03 Táborští si vybrali svůj timeout na poradu. Jejím obsahem je záměr vyrovnat zápas.
41:35 Lukáš Holub se očividně snaží zkompletovat hattrick. Jeho rychlost je neuvěřitelná.
39:25 Diváci vytvořili famózní mexickou vlnu, která právě probíhá halou.
37:53 Vyloučen hráč #15 Václav Šmíd družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:53 Václav Šmíd kroutí hlavou, rozhodčí Janošťák ho však posílá na dvě minuty.
36:18 Vyloučen hráč #49 Michael Šimek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra na zemi
35:22 GÓL 1. FbK Tábor! 4:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub bez asistence (4:4)
33:34 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #48 Vojtěch Basík, asistoval #40 Tomáš Belada (4:3)
32:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Kryštof Hloušek bez asistence (4:2)
31:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #25 Ondřej Hájek (3:2)
30:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:2)
29:27 Vyloučen hráč #48 Vojtěch Basík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání
27:53 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:17 GÓL 1. FbK Tábor! 1:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #89 Vojtěch Prokop, asistoval #84 Lukáš Holub (1:2)
26:30 Střela táborského obránce skončila na desce basketbalového koše.
23:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #9 Dominik Nebor (1:1)
23:38 Matyáš Kouba vymetl pavučinku kaplické branky perfektní střelou do šibenice
19:40 Táborskému brankáři skončila Johnova střela jen v rukavici.
15:48 Vojtěch Prokop okusil tvrdost kaplických mantinelů.
13:45 Celý tucet diváků vytváří neuvěřitelnou atmosféru.
12:00 Brzobohatý netrefil prázdnou bránu.
10:45 Táborský brankář zneškodnil jedovatou střelu.
09:00 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub, asistoval #49 Michael Šimek (0:1)
08:00 Zatím se ani jeden z týmů nedostal do vhodné brankové příležitosti ..