• 60 59:34
    6:4
    (Hanzlík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:4
branky: 14. Rostislav Gattnar, 39. Kryštof Malina, 50. Jakub Koch, 54. Ondřej Sidunov, 59. Rostislav Gattnar, 60. Kryštof Malina - 9. Adam Hudeček, 30. Šimon Hronek, 50. Adam Hemerka, 56. Adam Hemerka; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Patrik Plevák 14 - Michal Kráčmar 27; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:2
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích, pana Václava Gurkovského: Vyrovnaný zápas, rozhodlo posledních 5 minut. Děkujeme soupeři za zápas a pohodovou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Jana Niznera: Myslím si, že obě družstva odehrála velmi kvalitní a vyrovnané utkání. Z našeho pohledu rozhodla v náš neprospěch první polovina, kdy jsme měli, podle mě více ze hry a nedokázali jsme si vytvořit komfortnější náskok ve skóre. Na to, abychom odvezli nějaké body jsme tu měli, škoda. Gratuluji soupeři.
60:00 Nejlepší hráč domácích: 98 Patrik Plevák Nejlepší hráč hostů: 98 Zdeněk Malich
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí 13 - hosté 6 Střely celkem: domácí 33 - hosté 18
59:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #40 Tomáš Hanzlík (6:4)
58:39 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #79 Jan Vojáček (5:4)
58:39 Vojáček zpoza branky přihrál Gattnarovi na úrověň velkého brankoviště, který přesně zakončuje.
57:23 Hra se nám začíná přiostřovat.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:27 Malina na Ladembergera ten střílí, ale gólman vyráží.
55:55 Do samostatného úniku se dostal Hudeček,kterého vychytal Plevák.
55:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #70 Jiří Halama (4:4)
53:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Ondřej Sidunov, asistoval #15 Matouš Zita (4:3)
53:10 Domácí se dnes poprvé dostávají dovedení, po zásluze Sidunova.
52:35 Střelu Hanzlíka zblokovala obrana hostů
49:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Jakub Koch, asistoval #11 Ondřej Sidunov (3:3)
49:39 Domácí však, ale rychle odpovídají a skórují.
49:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #22 Petr Olšák (2:3)
49:29 Brno výhodu 5 na 3 nevyužilo, ale využili alespoň přesilovou hru 5 na 4 a dostávají se dovedení.
47:54 Vyloučen hráč #26 Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
47:54 Brno bude hrát 5 na 3.
47:35 Herblich míří vysoko nad.
46:28 Vyloučen hráč #10 Adam Choma družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
46:28 Hosté si zahrají přesilovou hru.
45:35 Domácí mohli využít přesilovou hru, ale Gattnarovu střelu vychytal Kráčmar
44:08 Vyloučen hráč #70 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
43:20 Vítkovice budou rozehrávat Vítkovice na půlce hostí.
42:01 Gattnar do boční sítě.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým Vítkovic.
40:00 Střely ve druhé třetiny: domácí 10 - hosté 7
39:59 Stav se dokonce třetiny nemění.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #26 Lukáš Herblich (2:2)
38:57 Malina vyrovnává.
38:05 Vyloučen hráč #22 Petr Olšák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
38:05 Domácí hrají přesilovou hru.
34:00 Hattrick tlačí Vítkovice.
31:59 Někteří se dneska musí cítit jak na kluzišti.
30:00 Dnešní utkání sleduje 70 diváků. Děkujeme.
29:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #43 Jakub Maleček (1:2)
29:10 Hronek dostává svůj tým do vedení.
26:12 Hraje se nahoru dolů.
24:32 Kaleta mohl přidat branku domácích, ale netrefil balon přesně.
22:03 Vyloučen hráč #34 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
22:03 Domácí si zahrají přesilovou hru.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v první třetině: domácí 10 - hosté 5
19:38 Hosté v plném počtu.
17:38 Vyloučen hráč #93 Jakub Válek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
17:38 A máme tady vyloučení.Přesilovku si zahraje domácí tým.
16:01 Sidunov jel sám na brankáře ale těsně minul.
14:30 Vítkovice po brance jsou hodně aktivní.
13:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #76 Kryštof Malina (1:1)
13:09 A je vyrovnáno.Nádherná akce Gattnara končí brankou.
12:00 Vítkovice napadají ale nic z toho.
10:02 Hosté jsou po brance aktivnější.
08:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Adam Hudeček, asistoval #22 Petr Olšák (0:1)
08:38 A máme tady první branku utkání. Do vedení jde Hattrick.
08:02 Nebezpečná střela domácích šla těsně mimo.
06:32 Tvrdý zákrok na Gattnara který není potrestán.
03:58 Hra se přiostřuje.Budeme za chvíli asi svědky vyloučení.
02:18 Nebezpečná střela hostů ale brankář domácích tento pokus kryje.
01:20 Vítkovice v tlaku ale prozatím bez zakončení.
00:01 Úvodní buly pro Brno.