• 45 44:50
    2:2
    (Vančák)

FBC Dobruška - Florbal Primátor Náchod B 2:2
branky: 27. Roman Senko, 36. Richard Benjamín Chaloupka - 22. Lukáš Braha, 45. Michael Havran; rozhodčí: Tomáš Knejp - Tomáš Jelínek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Luboš Šustr 9 - Aneta Kašparová 11; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1
44:50 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #7 Michael Havran, asistoval #18 Antonín Vančák (2:2)
44:30 Poslední půlminuta utkání, Dobruška se snaží ubránit vedení a hosté jsou v šesti!
43:34 Timeout Florbal Primátor Náchod B
40:53 Tak tohle je opravdu škoda ! David Hroch (FBC Dobruška) měl nabito a trefil břevno soupeřovi branky !
39:27 Vyloučen hráč #7 Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:32 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #69 Richard Benjamín Chaloupka, asistoval #88 Petr Sedláček (2:1)
35:32 Domácí obrací skóre ! Richard Benjamín Chaloupka vystřelil na bránu a míček záhadným způsobem doputoval až za brankovou čáru.
33:53 Tomuhle se říká dobře postavená brána! Brankař Dobrušky dělal co mohl, Náchodský útočník však ale trefil tyč !
31:30 Brankař domácích teď zachránil Dobrušku před jistým gólem ! Svým pohotovým zákrokem zlikvidoval střelu Náchoda.
26:28 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Roman Senko, asistoval #6 David Hroch (1:1)
26:28 A je vyrovnáno! David Hroch ve středu hřiště našel Romana Senka, který utekl obránci po mantinelu a zavěsil přímo do levé šibenice soupeřovi brány !
21:58 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Lukáš Braha bez asistence (0:1)
19:25 Hráči Náchoda trefují tyč!
15:00 V první části byli na obou stranách k vidění krásné šance obou mužstev, prozatím má více ze hry Dobruška, která přetlačuje Náchod a je nebezpečnější v koncovce.
14:00 Poslední minuta první třetiny a stále čekáme na gól.
11:00 V poměru střel na bránu je ve vedení Dobruška, a to v 3:2.
10:00 Uběhlo 10 minut z první třetiny a stále jsme neviděli gól.
07:40 Mohli jsme vidět první gól, Dobruška se díky krásné kombinaci dostala před bránu soupeře, ale ve finální fázi se hráč Dobrušky nedostal do zakončení, protože se mu míček odrazil od nohy do rohu.
06:20 Dobruška má více ze hry, zatím vidíme kvalitní florbal, ale bez branek. Tento zápas bude spíše o chybách hráčů, protože síly na obou stranách jsou vyrovnané.