• 59 58:34
    7:11
    (Zatloukal)

FbK TJ Svitavy - FBK Spartak Hluk 7:11
branky: 7. Jiří Šincl, 13. Lukáš Zach, 20. Lukáš Musil, 21. David Říha, 28. Vladislav Richter, 53. Tomáš Zach, 58. Jiří Šincl - 2. Martin Krchňáček, 2. Tomáš Olbert, 3. Tomáš Olbert, 15. Tomáš Olbert, 27. Tomáš Olbert, 27. Martin Krchňáček, 39. Jakub Zatloukal, 45. Tomáš Janča, 53. Pavel Krchňáček, 54. Tomáš Janča, 59. Tomáš Olbert; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:6; využití: 2:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Filip Lamař 22 - Lukáš Kolečkář 23; po třetinách: 3:4, 2:3, 2:4
60:00 Komentář hrajícího trenéra Vladislava Richtera: Nechali jsme si dát rychlý tři, přesně jak jsme si říkali v kabině. Potom jsme se celkem srovnali, byli jsme lepší a vyrovnali jsme. Od té chvíle mně to přišlo takový bezzubý a soupeř díky lepší kvalitě v zakončení asi zaslouženě zvítězil.
60:00 Komentář vedoucího p. Tuhého: Fyzicky těžké utkání, které jsme ve druhé polovině zlomili v náš prospěch. Tímto jsme splnili předsezónní cíl a těšíme se na play-off. Děkuji domácím za zápas a skvělou atmosféru.
60:00 Utkání končí. Produktivita Hluku rozhodla, a tak se šance Svitav na účast v play-off opět zmenšila.
60:00 Střely po třetí třetině: 10:14 pro hosty
59:20 Marné pokusy na zvrat utkání, ani jednomu ze svitavských hráčů se nepovedlo vypálit.
58:34 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:11
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #88 Jakub Zatloukal (7:11)
58:34 A ihned střela do odkryté branky, pro dnes je už asi hotovo.
58:30 A Svitavy hrají powerplay.
58:05 Timeout FbK TJ Svitavy
58:00 Říhova chyba v obraně naštěstí pro domácí neznamená další branku.
57:03 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #95 Tomáš Zach (7:10)
57:03 První střela z první a domácí snižují.
57:00 Říha dvakrát vypálil, zatím nic.
55:34 Přesilovka pět na tři Svitav!
55:33 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:33 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
55:10 Střela Prudila z otočky, těsně vedle branky. Dnes se tento zkušený hráč vítězného typu příliš neprosazuje v útoku.
54:20 Říha po standardce trefil nastavenou ruku brankáře, poté Janča na druhé straně nezopakoval gólovou situaci
53:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #23 Tomáš Olbert (6:10)
53:28 Situace dva na jednoho a skvělá přihrávka pod nohama obránce, Janča zametl a Lamař se již nestíhá přesunout.
52:58 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #93 Jan Holý (6:9)
52:58 Střelci Hluku jsou prostě produktivní, střela z bezprostřední blízkosti do horního rohu znamená již druhý gól Krchňáčka.
52:07 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:8
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 Tomáš Zach z trestného střílení (6:8)
52:07 Poklidná práce při nájezdu od Tomáše Zacha a je sníženo.
52:00 Tlak domácích vyústil v nájezd!
50:20 Krchňáček se řítil sám na Lamaře, nepředvedl chytrou kličku, a tak si to brankář domácích pohlídal.
49:20 Lukáš Zach skočil na záda Petlanovi, jakoby tu měl proběhnout souboj v kohoutích zápasech, avšak hráč Hluku neměl asi úplně náladu, a teď odchází s bolestivou grimasou.
48:20 Veškerý tah na branku od hráčů Svitav aktuálně pominul. Proberou se?
48:00 Olbert i přes zásahy protihráčů vypálil a trefuje horní tyč.
47:46 Z této přesilovky si domácí odnáší čistý štít.
47:00 Janča, Olbert pálí v přesilovce.
46:20 Holého střela zamířila jenom kousek od branky. Lamař nic neviděl.
45:46 Vyloučen hráč #77 Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
45:46 První přesilová hra hostů v tomto zápase, co asi Spartak předvede.
45:10 Dalekonosná střela Brýdla, Kolečkář musel předvést rybičku.
44:22 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča bez asistence (5:8)
44:22 Janča potáhl míček sám, přeběhl až přes osu hřiště, přitom se Lamař položil a střelec trefil volné místo.
44:00 Zach L. se řítil jako neřízená střela a skončil až v síti u zdi.
43:20 Standardní situace před brankou Hluku znamenala šanci na dorážku, ovšem Musil nakonec míček nedopravil za brankovou čáru.
42:30 Lamařův další skvělý zákrok proti Olbertovi.
41:47 Hluk v plném počtu, Svitavy nedokázaly vypálit v přesilové hře.
40:01 Začíná třetí třetina, na trestné lavici stále sedí Tomáš Janča
40:00 Domácí sice v druhé třetině brzy vyrovnali na 4:4, jenže poté nastoupil opět Olbert a už to byla zase jízda Spartaku. Výrazné chyby v obraně domácích zatím znamenají vedení hostů 7:5, snad Svitavy ještě nesloží zbraně.
40:00 Střely po druhé třetině: 6:11 pro hosty
39:59 Lukáš Zach se ještě z plných sil snažil dotlačit míček za záda Kolečkáře, bohužel pro domácí skóre se nemění.
39:55 Podobně jako v první třetině, na závěr přesilová hra pro domácí.
39:27 Vyloučen hráč #51 Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
38:57 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #88 Jakub Zatloukal, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:7)
38:57 A to je chyba. Odražený míček se dostal přímo na hokejku Zatloukalovi a ten to měl již velice jednoduché a nemýlil se.
38:16 Aaaa, Šinclovi se v posledních chvilkách moc nedaří a teď ještě obdržel holí do úst. Snad bude v pořádku a ještě dnes po zápase bude moci u stolu hodovat.
37:10 Janča trefuje od mantinelu skrytou střelou břevno. Svitavy si oddýchly
37:00 Menší strkanice před střídačkou domácích a roli hlavního hráče má opět Brýdl.
36:48 Situace dva na jednoho Lamař vychytal Tuhého v leže nohou!
35:17 Šincl opět v šanci na vyrovnání! Dostal přihrávku moc pod nohy, a proto se střela vůbec nepovedla.
35:10 Svitavský brankář se blýskl dalším zákrokem
35:00 Domácí se uhnízdili na polovině soupeře, ale pozor na protiútok hostů. Ano, Lamař musí zasahovat helmou
34:30 Šinclova střela od mantinelu. Kolečkář vyráží mimo.
34:00 pohotovým přesunutím Olberta
33:10 Šincl v skvělé příležitosti, kdy měl spoustu času, mířil na přední a nakonec trefuje jen Kolečkáře
32:00 Aktuálně je v hale poklidnější atmosféra. Avšak nyní ji opět vyrušila střela Olberta, Lamař zasahuje.
31:20 Janča nejdříve zkoušel ambiciózní kličku, která nevyšla, nyní leží po kontaktu na zemi, ten nebude odjíždět s úsměvem.
30:30 Dnešní utkání sleduje 180 diváků. Děkujeme za podporu.
29:30 Richter se opět hnal dopředu, měl výraz šelmy jako vždy, rychlé nohy také nescházely, jenže asi si ukousl velký kus chleba, obránce ho odstavil
28:20 Vyloučen hráč #81 Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
28:20 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
28:20 Agrese před brankou a odsedí si to oba aktéři.
27:08 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #9 Jiří Šincl (5:6)
27:08 Svitavy se nevzdávají! Skvělá individuální práce Šincla, který překonal soupeře a poté na velký brankoviště pobídl přihrávkou Richtera, následovala střela do odkryté klece. Je sníženo 5:6
26:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #23 Tomáš Olbert (4:6)
26:44 Krátce po zahrání standardní situace překvapivá střela Krchňáčka a je to již o dvě branky
26:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #81 Radim Jílek (4:5)
26:14 A je to tu, přihrávka do ohně do brankoviště, míček nevybojoval nikdo jiný než Olbert, který dává vedoucí branku svého týmu na 5:4
25:20 Vracíme se do přítomnosti. Kulhavý leží po zákroku ramenem na zemi.
24:00 Richter vybojoval míček, ale zbytečně přihrával, škoda že už nemá podobný střelecký lauf jako v roce 2013, kdy tu zářil v první lize
23:00 Brýdl si dnes brousí zuby na každého protihráče, a ty zuby poté bolí
22:00 Domácí jsou na koni a jdou do útoku
21:20 Obrovská šance hostů neproměněna, hráč netrefil míček na brankovišti
20:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #24 Ondřej Pakosta (4:4)
20:30 Vyrovnáno! Pakosta vyhrál souboj u mantinelu ( i když hraničním způsobem) a potáhl míček, přihrál přes obránce Říhovi a ten už to měl jednoduché. Janča ještě debatuje s rozhodčími, ale marně
20:00 Střely po první třetině: 14:7 pro domácí Svitavy
20:00 Bláznivá třetina nám skončila. Domácí se sympaticky nepoložili z třech obdržených gólů v úvodu zápasu a celou třetinu doháněli. Na závěr třetiny byly Hydry možná i lepším týmem. Kanonýr Olbert již uzavřel hattrick, bude to konec jeho počínání? Nebo se mají domácí ještě bát?
19:49 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil, asistoval #9 Jiří Šincl (3:4)
19:49 Tak to pozor. Domácí v předešlé přesilovce ani nevystřelili a teď jim tam spadl hned první pokus. Míček po střele pozoruhodně vyletěl z branky, ale rozhodčí byli pozorní.
19:32 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování florbalky
18:30 Benjamínek týmu Jiří Beneš teď zachyboval v obraně a může být rád, že soupeři nenaložili s míčkem lépe.
17:44 Spartak Hluk v plném počtu. Nepovedená přesilovka domácích.
17:00 Říhovi to v přesilové hře zatím moc nelepí, ale teď dobře pobídl Šincla, který si ale špatně stoupl, ale netrefil míček ideálně.
15:44 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
15:44 Vladislav Richter dnes zatím podává slušný výkon. Nyní skvělou hrou vybojoval přesilovku
15:00 Olbert opět dělá neplechu domácím obráncům, nyní v brankovišti dorážel
14:09 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (2:4)
14:09 Překvapivý gól. Přihrávka na střed na kanonýra Olberta, bylo zřejmé co udělá, chvilku ladil míček za zády a poté vypálil do horního růžku branky.
14:00 Pakosta se dobře vysmekl a byl faulován, standardní situace Svitav
12:55 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 Lukáš Zach, asistoval #17 Vladislav Richter (2:3)
12:55 Hráči hostů byli zmatení, nebo spíše zapomněli svitavského hráče Richtra, který míček ihned poslal na nabíhajícího Lukáše Zacha, jenž jen střelou ze střední vzdálenosti zametl míček do odkryté branky. Sníženo 2:3
12:00 Prudil to dobře zkusil od mantinelu, chybělo pár centimetrů.
11:20 Zach T. pálí do helmy brankáře a vypadá to na výraznější tlak Svitav
10:30 Míček se potuloval před brankovištěm hostů a Musil tam najel jako ledoborec, avšak míček do branky nedostal
09:30 Střela Lukáše Zacha, Kolečkář vyráží
09:00 Musil přihrál volnému Řihovi na mantinel, ten měl volnou cestu k brankáři,který si dobře vyjel a Říha tak nemohl zakončit klasicky na přední.
08:00 Nyní Hluk operuje na míčku
07:00 Janča dostal minutkovou přihrávku do odkryté branky, jenže střelou z první přestřelil
06:07 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:3
06:07 Svitavy snižují! To bylo pěkně sehráno od každého hráče na hřišti. Nejprve Richter perfektně podržel míček u mantinelu a přihrál 'nahoru' Kulhavému, který ihned posunul na Zacha, střela z obrany, pohotová dorážka a je to 3:1
05:00 Další exces v obraně domácích, uhasili to na poslední chvíli.
04:00 Domácí po delší době uklidňují hru a pokoušejí se o postupný útok.
03:20 Není to nijak výrazná převaha hostů, avšak Hluk značně těží z překvapení a protiútoků, které zatím vychází bezchybně
02:25 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #51 Tomáš Janča (0:3)
02:25 Chyba svitavského hráče v souboji a rychlá střela a domácí se nestačí divit
02:00 Omlouváme se za komplikace a zpoždění, mezitím se z pytlíčku vysypaly již dva góly hostů.
01:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:2
01:24 Nahrávka z rohu před branku, doklepnutí do odkryté branky a je to již dva nula!
01:06 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #14 Jiří Petlan (0:1)
00:00 Jako vždy představíme lídry bodování klubu. Hlavním strašákem pro domácí je dnes Tomáš Olbert, který je nejen lídrem klubu, ale aktuálně také vede kanadské bodování celé soutěže. Celkově se v nejlepší desítce bodování nachází až čtyři hráči Spartaku Hluk, což je opravdu solidní výkon. Na straně Svitav je nejproduktivnější Jiří Šincl, celkově jedenáctý, a nesmíme také opomenout střelce Davida Říhu.
00:00 Dobrý večer z komentátorského stanoviště! Domácí Svitavy se dnes představí proti FbK Spartak Hluk, který v předešlém kole těsně porazil Kopřivnici 6:5. Zato domácí Hydry, které se aktuálně nenachází v nejlepší formě, obdržely výprask 12:4 od Telnice a musejí se rychle oklepat, jelikož se jim postupové pozice pomalu ztrácí z dohledu.