2
    Tomáš SUCHOMEL
    hra rukou

FbK Horní Suchá - TROOPERS Orel Telnice 4:8
branky: 13. Ondřej Melník, 20. Lukáš Kraina, 27. Vojtěch Kopia, 29. Jan Žwak - 2. Petr Voltner, 3. Tomáš Pavla, 5. Petr Voltner, 12. David Mati, 46. Daniel Minich, 48. Jan Daler, 52. Jiří Knotek, 57. Petr Voltner; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Plíhal 19 - Rudolf Turiak 15; po třetinách: 2:4, 2:0, 0:4
60:03 Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 2: Bohužel neproměnění nájezdu a gól soupeře na 5:4 nás zase rozhodil a opustili jsme to, co fungovalo. Postupně jsme svými chybami soupeři nabídli strhnout zápas na svoji stranu. Musíme to vše postavit hlavně na hře, kterou jsme předváděli ve druhé třetině. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí do dalších zápasů a pohodovou cestu domů.
60:02 Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 1: V prvních minutách první třetiny jsme potřebovali pořádného facana, aby jsme si uvědomili, že jsme na zápase. Po uklidnění a dodržování herních pokynů jsme začali stahovat a dokonce druhé třetiny srovnat.
60:01 Komentář trenéra hostí Ivo Bartka: 2 třetiny jsme byli lepším týmem. Ve druhé třetině jsme hráli nervózně, začali se bát o výsledek. Ve třetí jsme opět začali hrát svoji hru a navýšili jsme skóre. Děkujeme soupeři do utkání a hodně štěstí v posledních kolech.
60:00 Střely ve 3. třetině Horní Suchá- 3, Telnice- 8. Střely celkem Horní Suchá- 19, Telnice- 27.
59:52 Gregor po standardní situaci vysoko přestřeluje.
59:25 Telnici velmi dobře ubránila oslabení. Horní Suchou prakticky nepustila do žádného zakončení.
57:58 Mrózek výborně získal míček a vyvezl ho do hry, kde nahrál na Žwaka. Jeho střela končí na blokujícím hráči.
57:02 Horní Suchá má také šanci přesilového hry a zkouší to hned v 6. Plíhal odvolán z branky.
57:01 Vyloučen hráč #31 Tomáš Suchomel družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hra rukou
56:23 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 4:8
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #24 Petr Voltner, asistoval #88 Tomáš Pavla (4:8)
54:10 Telnice kombinuje u Horní Suché.
51:29 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 4:7
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #52 Jan Daler (4:7)
49:53 Melníkova střela se odrazem od tyčky dostala pod Turiaka. Velká šance domácích.
49:11 Knotek z blízkosti branku přestřeluje.
48:18 Nahození Plíhal sbírá do ruk.
47:45 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 4:6
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #52 Jan Daler, asistoval #31 Tomáš Suchomel (4:6)
47:39 Po střele Gregora od mantinelu zvoní tyč!
46:11 Domácí rozehrávali z rohu. Mocek našel volného Melníka. Tomu balónek při střele sjel a dostala se k němu Telnice.
45:50 Domácí Žwak opět v akci.
45:18 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 4:5
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #6 Daniel Minich, asistoval #29 Petr Kadlec (4:5)
44:30 Kopia poslal na rozběhnutého Večeřu. Ten si chtěl obhodit hostujícího obránce, ale nepodařilo se mu to.
43:00 Na dnešní utkání si našlo cestu 35 fanoušků. Děkujeme!
42:34 Řezáč během střídání prověřil Turiaka.
41:30 Šimek předvedl parádní blok, když zaklekl před míček, který letěl do odkryté branky.
40:48 Telnice do toho vlítla na plno a usadila se polovině Horní Suché. První jejich střela v této třetině skončila za mantinelem.
40:03 Domácí tým ubránil i druhou přesilovou hru.
40:00 Střely ve 2. třetině Horní Suchá- 9, Telnice- 9.
39:28 Žwak se v oslabení dostal k zakončení. Turiak vyrazil.
38:30 Domácí tuto třetinu s největší pravděpodobností dohrají ve 4 hráčích.
38:02 Vyloučen hráč #24 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
36:33 Můžeme sledovat zápas plný osobních soubojů. Ani jeden tým se jich nebojí. Naposledy poslal málem Žwak svého protihráče za mantinel k pořadatelům.
34:31 Řezáčova střela od mantinelu po standardní situaci trefila Turiakovu nohu.
34:09 Přečíslení Telnice 3 na 2 na sebe vzal Kadlec. Jeho střela branku minula.
32:52 Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #91 Tomáš Řezáč.
32:52 Řezáč se postavil k trestnému střílení. Bylo to velmi napínavé, ale halou se ozval pouze zvuk tyčky, kterou trefil.
31:40 Kopia poslal míček na Večeřu. Tomu balónek lehce odskočil od hokejky a v ten moment o něj byl obrán.
30:08 Turiak fantastický zákrok proti Třineckému. Svojí nohu vykopl neuvěřitelně vysoko a míček na poslední chvíli vyrazil z branky.
28:48 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Žwak, asistoval #17 Václav Večeřa (4:4)
28:19 Krainova přihrávka se dostala až ke Žwakovi, kterému se nepodařilo dostat míček za gólmanova záda.
27:59 Horní Suchá rozehrává z poloviny hřiště.
27:19 Třinecký ve velké šanci. Míček prakticky na brankové čáře zastavil hostující obránce.
26:13 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #17 Václav Večeřa (3:4)
26:12 Domácí využili standardní situace, kterou sehráli na výbornou. Kopia se ocitl sám úplně volný a do odkryté branky se nemýlil.
26:01 Krainova střela po ztečování končí za mantinelem. Rozehrává Horní Suchá z rohu.
25:31 Třinecký dobře vybojoval míček, ale cestou k brance byl vytlačen hostujícím hráčem, postupně až za mantinel.
24:02 Domácí čtveřice je semknutá blízko u sebe, Telnice tak má problém tento blok prostřeli. První střelu zpacifikoval Plíhal.
23:05 Hosté si vyzkouší první přesilovou hru tohoto zápasu.
23:01 Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
22:02 Plíhal vytáhl fantastický zákrok maskou.
21:13 Horní Suchá se několika rychlými přihrávkami dostávala dopředu, ale dobře se vrátil hostující obránce a bylo po útoku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. třetině Horní Suchá- 7, Telnice- 10.
19:41 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #88 Jan Žwak (2:4)
19:16 Telnice předvádí velmi dobré bloky. Spousta střel hornosušských se ke gólmanovi ani nedostane.
18:43 Knotkova střela hooooodně vysoko nad branku.
17:58 Plíhal tým drží. Chytil tři dorážky.
17:26 Večeřovu střelu z otočky Turiak vytěsnil maskou.
16:59 Mrózkova střela gólmanem vyražena.
16:04 Bílek s Třineckým si vyměnili několik nahrávek, poté Třinecký střílel. Turiak chytil.
15:12 Czyžova střela z výběhu z dálky branku míjí.
13:34 Žwak ve velké šanci, kdy se dostal do úniku se snažil čekat na svoje spoluhráče až byl o míček připraven.
12:35 Horní Suchou gól probudil a dostala se hned do dalších dvou šancí. Nejdříve Třinecký střílel na branku a poté se trio Bílek, Třinecký a Kuruc snažilo dotlačit míček za Turiakova záda.
12:02 GÓL FbK Horní Suchá! 1:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #33 Vojtěch Kopia (1:4)
11:38 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 0:4
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #79 David Mati, asistoval #24 Petr Voltner (0:4)
10:55 Nováček v týmu Bílek našel volného Kuruce, který byl již ve velkém úhlu a míček poslal pouze skrz brankoviště pryč.
10:25 Kubalova střela letěla nad branku.
09:07 Žwak od mantinelu prověřil pozornost Turiaka.
08:25 Řezáčovo nahození do předbrankového prostoru zachytil hostující obránce.
07:29 Knotek se ocitl před domácím Plíhalem ve velmi výhodné pozici. Střela bekendem branku minula.
06:57 Po faulu hostujícího hráče se hra uklidnila a rozehrávají domácí od své branky.
06:13 Horní Suchá teď dlouho na míčku. Ke střele se ale nedostala.
05:42 Horní Suchá má šanci standardní situace od mantinelu.
04:51 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 0:3
03:44 Mrózek se obtočil kolem hostujícího bránícího hráče. Jeho střela však minula branku.
03:26 Telnice kombinuje na polovině Horní Suché. Té se nedaří zachytit žádnou přihrávku.
02:20 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 0:2
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #88 Tomáš Pavla, asistoval #14 Petr Kodenko Kubala (0:2)
01:21 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 0:1
01:20 Telnice využila rychlého přečíslení a Voltner využil přihrávky od Pavla a do odkryté branky se nemýlil.
00:54 Nyní již u balónku Telnice. Oba týmy střídají.
00:23 Horní Suchá se postupným tempem dostala až na polovinu Telnice.
00:00 Nyní k minulému kolu. Horní Suchá vyjela do nedaleké Opavy, kde domácímu celku podlehla 2:4. Horní Suchá měla spoustu šanci, tyčky zvonily, ale góly nepadaly. Telnice v minulém kole zajížděla až do pro ni vzdáleného Rožnova, odkdud si odvezla výhru 7:3 a se 40 body vede tabulku.
00:00 Bude to souboj prvního celku z tabulky s posledním celkem z tabulky. Zřejmě není potřeba upřesňovat, který tým je na jaké pozici. Ale to dneska nic neznamená, protože 9. kole Horní Suchá vyjela do Telnici a vyloupila ji v poměru 8:7. Byl to velmi bojovný zápas plný krásných akcí na obou stranách. Doufejme, že stejný zápas to bude i dnes a domácí oberou Telnici podruhé.
00:00 Krásné sobotní odpoledne, vítám Vás u posledního domácího zápasu v základní části. Dnes mimořádně z haly 'Na Císařství'. Domácí tým v 19. kole Národní ligy- východ FbK Horní Suchá vyzve hosty TROOPERS Orel Telnice.