60
  • 60 59:28
    Gullivers

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Aligators Klobouky Teamstore.cz 4:2
branky: 3. Jan Kvapil, 3. Radek Dřevěný, 7. Martin Veverka, 46. Radek Dřevěný - 29. Lukáš Gregr, 56. Patrik Jedlička; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1 + Martin Veverka 5:1; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 24 - Patrik Rychlý 19; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Z naší strany výborný vstup do utkání a po celý zápas zodpovědná obrana, kdy jsme obdrželi branky pouze po dvou ztečovaných střelách. Dalším pozitivem je výborný výkon brankáře. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Martina Slabého: Taktické utkání. Pravděpodobně rozhlodla první polovina první třetiny. Tak jak jsme měli střelecké štěstí v minulém zápase, tak dneska bohužel ne.
60:00 Střely celkem: 23:26
60:00 Střely ve třetí třetině: 9:13
59:28 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:06 Hrajeme riskuj! Hosté bez golmana v šesti.
56:45 Astronauta Bílka zradila gravitace.
55:50 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 4:2
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #14 Patrik Jedlička, asistoval #10 Michal Kolaja (4:2)
55:50 Střela na bližší dvacet nad led...těžký to měl Krupa, moc.
55:35 Málem vlastní gól hostí, drsně jejich golman.
54:03 Na to, že má jedna z fanynek hostí celou nohu v ortéze, ale skáče tady o sto šest. Sport léčí.
52:26 Bílek s chtíčem v obličeji vybojoval a vyslal Foreta, tomu však chyběl krok, nebo přebývalo kilo.
50:56 Všichni se tady něčemu diví.
48:02 Krupova krupicová kaše po dnešku hostům zjevně moc chutnat nebude.
45:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #11 Adam Bouška (4:1)
45:34 Bouška vybojoval za bránou a pro Dřeváka už to bylo jako si dát pivo...easy.
45:10 Vyloučen hráč #16 Martin Veverka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 5 minuty za sekání
45:10 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání
45:10 Domácí sice měli výhodu po faulu Gregra, ale v ní Veverka jaksi poslal hokejku do tváře jednoho z hostí...hm..
43:39 Kvapilova pirueta do středu skvostem, střela horší.
42:03 Domácí nyní pány na hřišti, jen to přetavit.
41:25 Dalším v pořadí uteču a vystřelím byl Šmíd, mimo.
40:55 Házy surprise, rychle ne Veverku, ale zas nic.
40:39 Vrtěl express projel celé hřiště bez zastávky...bohužel netrefil nástupiště (bránu).
40:00 Třetí třetina bude....no asi peklo.
40:00 Střely ve druhé třetině: 6:7
38:46 David Novák sice nemá nejlepší orientační smysl a z vlaku občas vystupuje pozdě, ale co teď předvedl byla lahůdečka pro labužníky, jen bez gólu.
37:55 Ou sh*t....135 diváků.
36:47 Novák pohnul tím svým špěkem a hned se něco dělo.
36:24 Výborné střídaní domácí třetí lajny.
34:59 Nechvátal se procpal dopředu jak důchodci ve frontě v Lidlu....trefil oční konstrukci.
33:20 Hej já nevím co psát, tady se nic moc neděje.
31:34 Domácím to vůbec nelepí a vlastně zadarmo hosty pouští do šancí...a pak že se v dnešní době za všechno platí.
28:59 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #19 Pavel Soldán (3:1)
28:59 Tohle už smrdělo dlouho. Na střelu Gregra už byl bohužel Krupa i se svou výškou krátký.
27:49 Kěčup začíná být ostrý.
27:24 Kupa neuvěřitelně!!!
26:45 Kolajův zákrok hoodně na hraně pravidel.
24:03 Havlíček už parktikoval to, co učí děti, tedy střelbu...jenže do bloku.
23:24 Tyč i na druhé straně.
22:36 Vrtěl v hlavní roli. Nejdřív v nadějné pozici ztratil, aby o chvíli pozdějio přispěchal jak plavčík na pomoc. Na Oscara to nebude, ale třeba aspoň nějakej ten Glób.
21:41 Kvapil ze vzduchu zády k bráně tyč...slušně chlapče, slušně.
20:25 Dřevěný měl hned zkraje šanci, ale ani kouzelník jako je on to měl těžký.
20:00 Cpu se bábovkou od maminky...dobrá je. No hlavně že jsem nedojedl oběd.
20:00 Střely v první třetině: 8:6
19:14 Hraje se no...nic moc teďka. K šanci daleko jak z Roklinky do Mordoru.
16:10 Gremmel v nějaké podivné srážce s Černochem. Už jsem viděl hezčí věci.
15:55 Vrtělova žíně a hsoté jsou hned starší.
12:37 Lidí jak na Václaváku tady je!!! To jest odpověď na otázku, proč bylo v centru dneska tak liduprázdno.
11:39 Krupa drsnej. Jandova golmanská škola je znát.
10:43 Hosté hsotí bučí, ale výsledek zápasu sluší.
09:58 Signál č. 4 tak tak nevyšel. Chybělo štěstíčko.
07:54 Havlíčkovu pokusu peřbýavlo to, že mu balonek skočil....zbytek netřeba komentovat...lepší jak ztratit ale.
06:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #16 Martin Veverka, asistoval #8 Michal Házy (3:0)
06:42 Házyho kros středem polem s notnou dávkou štěstí zužitkovává (sorry, vím že za tohle by mě asi učetalka češtiny zabila...) Veverka.
05:50 Žůrek se vyvalil z trestné jak sud s pivem a hend šel sám na bránu po Černochově pasu...nedal.
05:04 Michal Házy má nové boty.
03:47 Vyloučen hráč #22 Michal Žůrek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání
03:47 Laciná nedbalost domácích...
02:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
02:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jan Kvapil, asistoval #89 Tomáš Foret (1:0)
02:32 To je seeen!!! Nejdřív Kvapil využil na oko wow akce, aby o chvíli později Dřevěný zvýšil. Takhle zahajujem zápasy v Brně!!!!
01:51 Gremmel se hlásí jako žák čtvrté třídy.
01:15 DOmácí síť se vlní...planný poplach...boční.
00:00 Slétavají se atdy hejna Aligátořích fans...ach to bude.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, byť to venku vypadá jak půlnoc. Venku se již oteplilo, tady horko teprve bude.