• 60 59:27
    9:3
    (Vávra)

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá 9:3
branky: 20. Daniel Opatřil, 21. Jakub Kresta, 25. Adam Lichnovský, 29. Ondřej Kubátko, 31. Adam Štefek, 32. Adam Lichnovský, 44. Jakub Kresta, 49. Adam Lichnovský, 60. Ondřej Kubátko - 10. Petr Šimek, 47. Vojtěch Kopia, 55. Jiří Třinecký; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 31 - Filip Plíhal 33; po třetinách: 1:1, 5:0, 3:2
59:59 Komentář trenéra hostujícího celku Petra Kruciny - První třetinu se soupeři nedařilo, ale my jsme toho nedokázali využít. Další část zápasu už byla zcela v režii domácích a nefungovalo nám vůbec nic. Vyzdvihl bych své hráče v tom, že chtěli hrát až do konce, ale jsem rád, že to nesklouzlo žádnému masakru. Děkujeme soupeři za zápas. [editace] [smazat]
59:59 Komentář trenéra domácího celku Adama Lichnovského - Zápas se nám povedl podle představ, jsme rádi za 3 body a do dalších zápasů musíme jít úplně stejně. Děkuji za zápas. [editace] [smazat]
59:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #13 Lukáš Vávra (9:3)
59:00 Poslední minuta 3. třetiny.
58:02 Vyloučen hráč #12 Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
56:34 Výborný zákrok domácího golmana Strakoše.
54:39 GÓL FbK Horní Suchá! 8:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Jiří Třinecký, asistoval #19 Lukáš Kuruc (8:3)
52:37 Nejistý zákrok golmana hostů, ovšem gólem neskončil.
51:12 Neviužitá přesilovka domácích.
49:11 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
49:10 Odložené vyloučení na straně hostů.
48:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #5 Jakub Kostelník (8:2)
47:59 Nádherná výměna míčků mezi Kostelníkem a Lichnovským před bránou hostů.
46:53 GÓL FbK Horní Suchá! 7:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #74 Filip Mocek (7:2)
46:45 Krásný freestyle kolem tyče.
45:16 Na obou stranách dnes vydíme mnoho střeleckých pokusů.
43:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #2 Jakub Strakoš (7:1)
43:55 Dlouhý výhoz domácího golmana až na Krestu.
43:20 Neuznaná branka domácího celku pro postavení hráče v brankovišti.
41:35 Oba týmy v plném počtu.
41:14 Pouze horní tyč nastřelil hráč ze Suché.
40:30 Hraje se na obou stranách ve čtyřech hráčích v poli.
40:01 Úvodní bule 3. třetiny pro domácí.
39:55 Hraje se na obou stranách ve čtyřech hráčích v poli.
39:26 Vyloučen hráč #20 Daniel Šimíček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:35 Neviužitá přesilovka hostujícího družstva.
36:27 Klidná hra domácích ve čtyřech hráčích.
35:35 Vyloučen hráč #16 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
35:33 Hosté si zahrají první přesilovku dnešního zápasu.
34:35 Kostelní z domácího družstva těsně míjí branku.
33:07 Strakoš v bráně domácích předvádí dobré a pohotové zákroky.
31:30 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #20 Daniel Šimíček (6:1)
31:28 Nádherný nához před bránu na Lichnovského.
30:32 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Adam Štefek, asistoval #18 Jan Fojtů (5:1)
30:30 Zvláštní zakončení Štefka z domácího celku, končí gólem.
29:40 Kopřivnice v pěti proti čtyřem.
29:36 Vyloučen hráč #24 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zvedání florbalky
28:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
28:40 Domácí vyšachovali obranu Suché.
26:06 Vynikající Strakoš v bráně domácích.
25:33 Pohledná střela Soukala z domácího celku.
24:15 Domácí se koncovce nemýlí.
24:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
24:12 Krásná souhra domácího celku.
24:00 Suchá více pod držením balónku.
22:46 Hra přiostřuje.
20:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #13 Lukáš Vávra (2:1)
20:40 Hra začala v tempu, oba týmy jsou hladoví po gólu.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí celek.
19:12 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #20 Daniel Šimíček (1:1)
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:50 Dobrá střela hráče z domácího celku Soukala z půli hřiště.
16:59 Juniorský hráč z domácího celku Kostelník míchá hráče ze Suché.
15:55 Kopřivnice se snaží ze všech sil vsítit branku, ale zatím bez úspěchu.
15:01 Sledujeme zápas v klidnějším tempu.
12:40 Dvojblok Suché.
12:33 Zblokovaná střela domácího hráče.
10:18 Krásný dvou zákrok golmana z hostujícího celku, drží Suchou nad vodou.
09:33 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Petr Šimek, asistoval #33 Vojtěch Kopia (0:1)
09:20 Dobrý zákrok Strakoše z domácího celku.
08:55 První vážnější střela hostů.
08:26 Neviužitá přesilovka domácího celku.
07:10 Dobrá střela Soukala z domácího celku v oslabení, ale trefila pouze golmana.
06:26 Vyloučen hráč #28 Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
05:45 Krásný zákrok golmana z hostujícího celku.
04:40 Lichnovský z domácího celku přestřeluje branku.
03:50 Šimíček z domácího celku sice proběhl celé hřiště, ale finální nahrávka mu nesedla.
03:15 Krásná individuální akce Vávry z domácího celku.
01:40 Velká šance Lichnovského z domácího celku neskončila gólem.
01:30 Kopřivnice zatím více na balónku.
00:34 První dobrá střela domácího celku.
00:01 Úvodní buly pro hostující celek.