59
  • 59 58:38
    Vinohrady

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Kutná Hora  2:3
branky: 13. Richard Klíma, 29. Michal Vlk - 5. Jiří Schwarz, 18. Lukáš Staňo, 26. Petr Listík; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 18 - Jaroslav Dlouhý 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:0
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Třískaly: 'Soupeř začal hrát florbal až ve třetí třetině a to nám vyhrálo zápas. Děkujeme za zápas.'
60:00 Komentář trenéra domácích Gustava Ondrejčíka: 'Prospali jsme 1. třetinu a se dvěma vstřelenými góly se vyhrát prostě nedá. Škoda.'
60:00 Střely celkem: SKV 33; Kutná Hora 21
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV 14; Kutná Hora 4
58:38 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
47:23 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV 7; Kutní Hora 9
39:05 Vyloučen hráč #33 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:24 Vyloučen hráč #13 Marek Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
28:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #15 Michal Vlk, asistoval #2 Dalibor Nigrin (2:3)
25:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #49 Lukáš Vojtěch (1:3)
23:32 Vyloučen hráč #60 Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely v první třetině: SKV 12 Kutná Hora 8
17:32 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #62 Lukáš Staňo, asistoval #98 Jiří Vokřál (1:2)
12:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #7 Tomáš Šimek (1:1)
10:10 Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
04:05 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #77 Roman Martínek (0:1)
03:52 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #7 Václav Rejna.