(Kramperová)
  • 61 60:18
    Olomouc

Tatran Střešovice - FBS Olomouc 7:6p
branky: 18. Natálie Višvaderová, 22. Daniela Reindlová, 23. Aneta Lisová, 35. Žaneta Reková, 49. Adéla Kramperová, 58. Žaneta Reková, 61. Daniela Reindlová - 17. Tereza Mošťková, 38. Michaela Žáková, 38. Lucie Cholinská, 40. Tereza Bořutová, 47. Tereza Reimerová, 48. Jitka Oháňková; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 19 - Lenka Kubíčková 35; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:2, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích Pavla Skazka: Pro nás bohužel ztracený bod, když jsme nezvládli závěr druhé třetiny a ztratili náskok. Ve třetí třetině jsme soupeře přehrávali, ale bohužel jsme nedokázali proměnit více šancí.
65:00 Komentář trenérky hostí Alice Pavlíkové:Dnes nám nefungovala obrana. Přesto jsme se dokázaly vrátit do zápasu a dokonce vést. Nezvládly jsme náskok udržet a v prodloužení už to bylo spíš o štěstí.. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 střely v prodloužení Tatran 2 a Olomouc 1
60:40 GÓL Tatran Střešovice! 7:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #95 Adéla Kramperová (7:6)
60:40 Daniela Raidlová pod nohoma trefuje nahozený balonek a ten končí v síti !!!!!!!!!!!!!!!
60:19 Golem to nekončí hraje se dál!
60:18 Timeout FBS Olomouc
60:18 Hodně nebezpečnou standartku bude rozehrávat Olomouc.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině : Tatran 18 - Olomoc 6 .
59:57 Málem bylo dokonáno , Olomouc měl obrovské štěstí.
59:20 Nebezpečný projektyl vysílá Prontekerová!
58:28 Tatran v obrovské šanci 2 na 1 ale gol to neni!
57:08 GÓL Tatran Střešovice! 6:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #3 Žaneta Reková, asistoval #64 Natálie Houžvičková (6:6)
57:08 gol gol gol , je to gol a je dorovnáno! davy šílý hala je k prasknutí!
57:06 Tatran bude rozehrávat standartku-
56:30 Půjde tatran do 6 ?
55:27 Višvaderová ted zkončila za mantinelem. Naštěstí je v pořádku. Kristína Lexova se vrhla na zchlazení bolístky.Děkujeme !
54:30 Reková ted obkroužila branku , ale vytřelila jen do gomlanky bohužel.
53:10 Drbalová teď podržela svůj tým !
52:30 Neezpečnou přihravku vyslala Oháňkova , golmanka naštěstí byla u balonku dřívě .
51:44 Prontekerová si prohodila protihráčky , ale svojí střelu zacílila přímo do bricha brankářky.
49:52 Dnešní utkání je opravdu nadherné!
48:55 GÓL Tatran Střešovice! 5:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #95 Adéla Kramperová, asistoval #64 Natálie Houžvičková (5:6)
48:55 Z půlky , o břevno , gol , ve zkratce dokonalost.
47:42 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #44 Martina Pejzlová (4:6)
47:42 Po nadýchaném centru do šestnáctky to z voleje Oháňková vymetla.
46:25 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Tereza Reimerová, asistoval #23 Michaela Žáková (4:5)
46:25 Nedáš dostaneš , tohle platí u tohoto golu . Olomouc ve vedení!
45:15 Pořadatelský tým ukazuje že souhra dnes neni jen na hřišti , Viktor Mochan poslal odpadek na Filipa Hrušku a ten to kličkou hodil do odpadkového koše !
43:28 Dnešní utkaní sleduje neuvěřitelných 52 diváků ! Děkujeme !
42:32 Karsna kombinace Tatranu , ale bohužel nepřinesla ovoce!
42:00 Zimundová prověřila golmanku z velké vzdálenosti
40:01 Vstupujeme do další třetiny za stavu 4:4 jak toto drama dopadne ?
40:00 Počet střel v druhé třetině Tatran 11 Olomouc 10
39:38 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Tereza Bořutová, asistoval #44 Martina Pejzlová (4:4)
39:38 Olomouc se ke konci třetiny vzpamatovala a 3 golem dorovnává !
39:20 Tatran drži balonek na soupeřově půlce
38:17 Oloumouc ted dvěma rychlými goly dohaní vedení Tatranu! Bude to ještě drama !
37:34 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Lucie Cholinská, asistoval #2 Tereza Mošťková (4:3)
37:13 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #23 Michaela Žáková, asistoval #10 Jitka Oháňková (4:2)
36:49 Tatran v této třetině je rozhodně lepším týmem.
34:47 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #3 Žaneta Reková, asistoval #44 Barbora Zabavská (4:1)
34:47 Tatran po nahrávce z výběhu navyšuje vedení ! Jak řiká časoměřič Hruška byl to pěkný gol!
33:18 Olomouc v plném počtu
32:33 Matěvosova posilá krasný kros přes střed na Prontekerovou , chybělo málo a mohlo se slavit!
31:42 Tatran se snaží rozhýbat obranu Olomouce!
31:18 Vyloučen hráč #26 Lucie Cholinská družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
31:10 Tatran si zahraje první přesilovku!
29:55 Domací fanoušci zapojili teď hodně bubny , přidá Ttatran díky podpoře fanoušků další gol?
27:20 Druhý benjámínek týmu Prontekerová dělá Oloumouckým hráčkám velkou přítěž. Dělá si snima co chce!
26:00 Hra se pohybuje nahoru a dolů , jako na houpačce.
23:15 Dnešní zápas take co se týče dresů připomíná derby Sparta ,Slavie.
22:20 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Aneta Lisová, asistoval #73 Julie Faťunová (3:1)
22:20 A tatran navyšuje náskok a Hlavní pořadatel Marek Michálek vyskočil jak kašpárek z krabičky.!
21:37 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #3 Žaneta Reková (2:1)
21:37 A Tatran se dostavá do vedení!
20:55 Matěvosova sřílá a nakonec z toho je ale zákrok jak z NHL od Kubíčkové.
20:01 Máme tu další třetinu !
20:00 Počet střel v první třetině Tatran 11 - Olomouc 8
18:53 Zikmundová nebezpečně nahodila před bránu ,ale její spoluhráčce se balonek přes Kubíčkovou nepodařil dostat ani na po 3. Brankářka byla jako kámen!
18:01 Tatran v obrovské šanci, ale vedoucí branka se nekoná nenene
17:35 Tempo zápasu je hned větší!
17:04 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #2 Natálie Višvaderová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:1)
17:04 Je srovnáno ! Davy šílý!
16:28 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Mošťková, asistoval #26 Lucie Cholinská (0:1)
16:28 Olomouc stříli po pěkne kombinaci krasný gol!
15:10 Hráčka olomouce cestou na hřiště zakopla , doufáme že je v pořádku.
14:15 Jsme rádi že v hale máme naše namakané security . Dbáme na bezpečnost na každém utkaní !
12:30 Matěvosova posilá krasnou nahrávku před branku , avšak její spoluhráčka vůbec netrefila balonek,
11:59 Hra je velice vyrovnaná
10:59 Tatran rozehravá kousek za půlkou standartku , ale nic se nekoná , střela zblokována.
10:40 Hra se odehráva ted na půlce Tatranu.
08:00 Tatran dneska začíná na dvě lajny. Že by takticky tah?
05:05 Nebezpečná střela tatranu !
04:05 Dj Čočo dnes zaří svým výběrem hudby! Děkujeme!
02:20 Zatím se hraje tam a zpátky
00:50 Kramperová nebezpečně vypálila od půlky, golmanka v problémech ,ale golová oslava se nekoná.
00:01 První vhazovaní vyhrál domací Tatran.
00:00 Dobrý den , dnes jsme se sešli ve střešovické hale , aby jsme se podívali na zápas domacího Tatranu s FBS Olomoucí. Moje jméno je Ladislav Vrtiška a dnešním zápasem váš provedu od podlahy až k samotným hráčkám .