3

2

5.

FbŠ Bohemians B - Panthers Děkanka Praha B 7:6pn
branky: 6. Veronika Dufková, 8. Veronika Dufková, 27. Alesa Panková, 28. Martina Kloudová, 32. Anna-Marie Divišová, 33. Pavla Theodosisová, N Alesa Panková - 1. Natalie Vesecká, 7. Eliška Škvorová, 24. Kristýna Vranová, 36. Ivana Hrušková, 40. Natalie Vesecká, 42. Kristýna Vranová; rozhodčí: Jakub Heicl - Vladimír Buzický; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová ? - Marie Nechanická ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:3
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Děkanka Praha B hráč #92 Andrea Nováková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #78 Alesa Panková a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Děkanka Praha B hráč #88 Veronika Krejčíková a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #27 Anna-Marie Divišová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #4 Helena Pechová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #78 Alesa Panková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Děkanka Praha B hráč #6 Eliška Škvorová , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:50 GÓL Panthers Děkanka Praha B! 6:6
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil #99 Kristýna Vranová, asistoval #33 Veronika Raková (6:6)
39:31 GÓL Panthers Děkanka Praha B! 6:5
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #6 Eliška Škvorová (6:5)
39:00 Vyloučen hráč #92 Andrea Nováková družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za špatné střídání
37:51 Timeout FbŠ Bohemians B
35:02 GÓL Panthers Děkanka Praha B! 6:4
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil #11 Ivana Hrušková, asistoval #6 Eliška Škvorová (6:4)
32:41 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #31 Pavla Theodosisová, asistoval #79 Petra Wasková (6:3)
31:44 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Anna-Marie Divišová, asistoval #8 Eva Ďarmeková (5:3)
30:00 Vyloučen hráč #11 Ivana Hrušková družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za sekání
27:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #28 Martina Kloudová, asistoval #8 Eva Ďarmeková (4:3)
26:08 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #78 Alesa Panková, asistoval #4 Helena Pechová (3:3)
23:10 GÓL Panthers Děkanka Praha B! 2:3
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil #99 Kristýna Vranová, asistoval #9 Olga Chudosovcevová (2:3)
07:29 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #9 Veronika Dufková, asistoval #78 Alesa Panková (2:2)
06:23 GÓL Panthers Děkanka Praha B! 1:2
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil #6 Eliška Škvorová, asistoval #96 Natalie Vesecká (1:2)
05:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #9 Veronika Dufková, asistoval #28 Martina Kloudová (1:1)
00:40 GÓL Panthers Děkanka Praha B! 0:1
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #33 Veronika Raková (0:1)