• 42 41:20
    1:4
    (Köhlerová)

FBC Kutná Hora - Prague Tigers 1:4
branky: 1. Natálie Dubská - 4. Mariia Zimina, 18. Kateřina Hamplová, 37. Mariia Zimina, 42. Mariia Zimina; rozhodčí: Karel Hlinka - Martin Jirka; vyloučení: 0 + Lucie Vašíčková 5:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lucie Petráková ? - Kamila Husarčiková ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:2
41:20 GÓL Prague Tigers! 1:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #55 Lucie Köhlerová (1:4)
37:52 Vyloučen hráč #98 Lucie Vašíčková družstva FBC Kutná Hora na 5 minuty za vysoká florbalka
37:52 nic dramatickýho
36:40 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #23 Anna Horáková (1:3)
36:10 Brankářka Tigers ale má dres Bohemky.. to sem vážně zmaten
34:34 Nevíme zda je větší drama zápas nebo to, jestli se časoměřiči udělá znovu nevolno
29:54 Hráčka č. 2 usoudila, že protihráčka už potřebuje vystřídat, tak ji hodila za spoluhráčkami na střídačku
17:00 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #6 Kateřina Hamplová, asistoval #25 Lucie Strašíková (1:2)
17:00 Čudla ze strany prošla gólmance mezi nohama a jsou z toho ukázkové jesle
03:31 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Mariia Zimina bez asistence (1:1)
00:16 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #98 Lucie Vašíčková (1:0)
00:16 no a je to tady
00:00 snad se Tigers budou řídit svým pokřikem a fakt to zahrajou hlavou