• 35 34:58
    2:8
    ()

SK Kladno Raisins - Kanonýři Kladno C 2:8
branky: 32. Jiří Blecha, 35. Jiří Růžek - 3. Vojtěch Petr, 14. Tomáš Ureš, 14. Tomáš Nushart, 16. Tomáš Ureš, 22. Adam Nolč, 24. Ondřej Blažek, 27. Tomáš Nushart, 35. Tomáš Nushart; rozhodčí: Filip Oberta - Martin Klán; vyloučení: 1 + Tomáš Bořkovec 5 + TT:0 + David Hácha TT + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Pokorný ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 0:1, 0:5, 2:2
34:58 GÓL Kanonýři Kladno C! 2:8
Branku družstva Kanonýři Kladno C vstřelil #44 Tomáš Nushart bez asistence (2:8)
34:43 GÓL SK Kladno Raisins! 2:7
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #27 Jiří Růžek, asistoval #21 Jiří Blecha (2:7)
31:47 GÓL SK Kladno Raisins! 1:7
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #21 Jiří Blecha bez asistence (1:7)
26:45 GÓL Kanonýři Kladno C! 0:7
Branku družstva Kanonýři Kladno C vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #50 Adam Nolč (0:7)
23:51 GÓL Kanonýři Kladno C! 0:6
Branku družstva Kanonýři Kladno C vstřelil #22 Ondřej Blažek, asistoval #73 Tomáš Ureš (0:6)
21:30 GÓL Kanonýři Kladno C! 0:5
Branku družstva Kanonýři Kladno C vstřelil #50 Adam Nolč, asistoval #44 Tomáš Nushart (0:5)
15:07 GÓL Kanonýři Kladno C! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno C vstřelil #73 Tomáš Ureš bez asistence (0:4)
13:41 GÓL Kanonýři Kladno C! 0:3
13:06 GÓL Kanonýři Kladno C! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno C vstřelil #73 Tomáš Ureš bez asistence (0:2)
06:26 Vyloučen hráč #97 Tomáš Bořkovec družstva SK Kladno Raisins do konce utkání - technický trest
06:26 Vyloučen hráč #97 Tomáš Bořkovec družstva SK Kladno Raisins na 5 minuty za hrubost
06:26 Vyloučen hráč #26 David Hácha družstva Kanonýři Kladno C na 5 minuty za hrubost
06:26 Vyloučen hráč #26 David Hácha družstva Kanonýři Kladno C do konce utkání - technický trest
05:32 Vyloučen hráč #8 Radoslav Hasaj družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za vražení zády
02:20 GÓL Kanonýři Kladno C! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno C vstřelil #7 Vojtěch Petr, asistoval #88 Daniel Stříhavka (0:1)
01:37 oba tými střídají.
00:01 Derby právě začalo!!