• 39 38:33
    5:7
    (Kolář)

Orel Dolní Bojanovice - FRC Mikulov 5:7
branky: 16. Štěpán Rebenda, 20. Štěpán Rebenda, 24. Martin Prát, 28. Radim Lunda, 39. Radim Lunda - 8. Dominik Procházka, 12. Mikuláš Svoboda, 14. Mikuláš Svoboda, 28. Ondřej Vít, 35. Mikuláš Svoboda, 37. Václav Jeřábek, 39. Dominik Procházka; rozhodčí: Jan Ponížil - Vít Kobza; vyloučení: 3:0 + Mikuláš Svoboda TT + 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Marián Šubrt ? - Daniel Kříčka ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:4
39:00 Ukončení 3. části
38:56 Vyloučen hráč #17 Štěpán Rebenda družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za bránění ve hře
38:33 GÓL FRC Mikulov! 5:7
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #32 Dominik Procházka, asistoval #82 Vít Kolář (5:7)
38:25 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 5:6
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #7 Radim Lunda bez asistence (5:6)
36:49 Vyloučen hráč #39 Marián Šubrt družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hra na zemi
36:11 Timeout Orel Dolní Bojanovice
36:11 GÓL FRC Mikulov! 4:6
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #27 Václav Jeřábek, asistoval #21 David Souchop (4:6)
34:17 GÓL FRC Mikulov! 4:5
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #42 Mikuláš Svoboda bez asistence (4:5)
27:56 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 4:4
27:34 GÓL FRC Mikulov! 3:4
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #69 Ondřej Vít, asistoval #80 Ondřej Kužma (3:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:04 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 3:3
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #10 Martin Prát, asistoval #7 Radim Lunda (3:3)
19:17 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 2:3
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #17 Štěpán Rebenda bez asistence (2:3)
15:32 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 1:3
13:40 GÓL FRC Mikulov! 0:3
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #42 Mikuláš Svoboda bez asistence (0:3)
13:40 Vyloučen hráč #42 Mikuláš Svoboda družstva FRC Mikulov na 5 minuty za neuvedení v sestavě
13:40 Vyloučen hráč #42 Mikuláš Svoboda družstva FRC Mikulov do konce utkání - technický trest
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:49 GÓL FRC Mikulov! 0:2
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #42 Mikuláš Svoboda bez asistence (0:2)
09:47 Vyloučen hráč #18 Jakub Straka družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za sekání
07:40 GÓL FRC Mikulov! 0:1
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #32 Dominik Procházka, asistoval #44 Sebastian Rabušic (0:1)