• 36 35:28
    8:3
    ()

Bazinga Ostrava - 1. FBK Rožnov p/R C 8:3
branky: 5. Tomáš Kondrát, 8. Tomáš Kondrát, 21. Martin Žilinský, 25. Jindřich Tichý, 26. Rostislav Režný, 29. Jakub Ježowicz, 36. Tomáš Kondrát, 36. Tomáš Kondrát - 5. Daniel Kurka, 18. Ondřej Řezníček, 29. Petr Pernický; rozhodčí: Andrej Bílek - David Zotyka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Bučko ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:1
35:37 Blíží se konec zápasu....bohužel Rožnov se tentokrát radovat nebude....přímý boj o třetí flek se nepodařil
35:28 GÓL Bazinga Ostrava! 8:3
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #8 Tomáš Kondrát bez asistence (8:3)
35:20 GÓL Bazinga Ostrava! 7:3
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #8 Tomáš Kondrát, asistoval #5 Rostislav Režný (7:3)
33:12 Timeout 1. FBK Rožnov p/R C
33:12 Vyloučen hráč #19 Jan Hynek družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za vysoká florbalka
30:49 Vyloučen hráč #72 Ondřej Řezníček družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání
28:47 GÓL 1. FBK Rožnov p/R C! 6:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil #18 Petr Pernický, asistoval #76 Zbyněk Macura (6:3)
28:20 GÓL Bazinga Ostrava! 6:2
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #27 Jakub Ježowicz, asistoval #8 Tomáš Kondrát (6:2)
26:38 Vypadá to, že rožnovští jsou poněkud nenamotivovaní s výsledkem ještě něco udělat....
25:14 GÓL Bazinga Ostrava! 5:2
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #5 Rostislav Režný, asistoval #44 Martin Žilinský (5:2)
24:39 Krásná kombinace Kasl-Mikuda-Štekl....golman však byl proti
24:13 GÓL Bazinga Ostrava! 4:2
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #94 Jindřich Tichý, asistoval #44 Martin Žilinský (4:2)
23:56 Vyloučen hráč #15 Miroslav Kasl družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za nesportovní chování
21:34 Vypadá to, že to bude vcelku ostrý zápas.....fauly rozhodčí moc nepískají, uvidíme, kdo lépe udrží nervy na uzdě
20:30 GÓL Bazinga Ostrava! 3:2
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #44 Martin Žilinský, asistoval #61 David Hrnčíř (3:2)
20:02 OSTRAVA ZADARMO!
17:43 Řezníček se nebojí prodrat obranou soupeřů....po pobídce Macury vcelku nekompromisně zametá míček za záda ostravského golmana
17:42 GÓL 1. FBK Rožnov p/R C! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil #72 Ondřej Řezníček, asistoval #76 Zbyněk Macura (2:2)
15:38 Povedená střela Macury v přesilovce končí na ostravském golmanovi
15:19 Vyloučen hráč #27 Jakub Ježowicz družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
10:30 Ostravu teď zachránila tyčka ....Skalík zazvonil, jak u matky boží
07:19 GÓL Bazinga Ostrava! 2:1
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #8 Tomáš Kondrát, asistoval #56 Pavel Dombrovský (2:1)
05:10 Camfrla teď podržel, resp. jeho psa....střela do středu branky, na pohodu
04:48 Týmy se teď v rychlém sletu prosadili a jedeme odznovu
04:47 GÓL Bazinga Ostrava! 1:1
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #8 Tomáš Kondrát, asistoval #27 Jakub Ježowicz (1:1)
04:35 GÓL 1. FBK Rožnov p/R C! 0:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil #91 Daniel Kurka, asistoval #72 Ondřej Řezníček (0:1)
04:00 Buchal z otočky pěkně prověřil golmana hostí
00:43 Zápas je lítým bojem o třetí příčku.....jak to dopadne? To se dozvíme za 36 min. :)