8:7
    Klára VINTROVÁ
    (Bačová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 8:7
branky: 11. Terezie Gálová, 12. Dominika Buczek, 15. Dominika Buczek, 25. Nikola Liberdová, 39. Alexandra Glasová, 42. Vlaďka Maděrová, 47. Eva Barvíková, 52. Kristýna Chaloupková - 3. Eva Stará, 17. Eva Stará, 29. Pavlína Bačová, 38. Ema Brucháčková, 47. Klára Porhajmová, 51. Eva Stará, 56. Klára Vintrová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 10 - Veronika Šplíchalová 32; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:3
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Martina Broučka: Druhá a třetí lepší než v první. Vzali jsme mladé holky do Ostravy a vůbec nezklamaly. Play off neřešíme, řešíme dobrou atmosféru a ta tu je. Dát sedm branek Vítkovicím je hezký počin. Lepší výsledek 8:7 než 1:0 :) zítra bude líp :)
60:00 Vyjádření vedoucího týmu, pana Jana Šebesty: Po Vánoční pauze asi zápas, který se dá očekávat, nicméně nás to neomlouvá. Bohužel se hrou nejsem spokojen a musíme dále pracovat a zlepšovat se směrem k play off!! Tři body zůstaly doma a to nejdůležitější. Dobrou noc.
60:00 Nejlepší hráč utkání Vítkovice: 20 Kristýna Chaloupková Nejlepší hráč Brno: 3 Veronika Šplíchalová
60:00 Střely celkem: Vítkovice 40, Brno 17
60:00 Střely ve 3. třetině: Vítkovice10, Brno 5
59:30 Maděrová sice našla Hurníkovou, té se ale nepodařilo dostat skákavý míček do prázdné brány.
58:57 Barvíková jen do Šplíchalové.
58:09 Buczek byla složena na mantinel, ale zvedá se.
57:40 Moravcová nepřesně na Liberdovou, ta se ke střele nedostala.
55:56 GÓL Bulldogs Brno! 8:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Klára Vintrová, asistoval #78 Pavlína Bačová (8:7)
54:12 Vyloučen hráč #6 Eva Barvíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
53:11 Hurníková také netrefuje.
52:21 Kubečková po souhře s Buczek také netrefuje bránu.
51:50 Buczek míří mimo.
51:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Kristýna Chaloupková, asistoval #32 Nikola Liberdová (8:6)
51:37 Chlupatá jen do Šplíchalové.
50:54 GÓL Bulldogs Brno! 7:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #78 Pavlína Bačová (7:6)
47:31 Vyloučen hráč #87 Romana Bačová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
46:44 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #44 Eliška Hroudná.
46:44 Hroudná při trestné střílení pálila mimo.
46:44 Barvíková na poslední chvíli celkem fest zatáhla za záchranou brzdu při úniku jedné z brněnských...
46:33 GÓL Bulldogs Brno! 7:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Klára Porhajmová, asistoval #24 Eliška Židlická (7:5)
46:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Eva Barvíková, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (7:4)
44:58 Vyloučen hráč #20 Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
44:58 Přesilovka pro Vítkovice..
43:57 Na druhé straně se nepodařilo v samostatném úniku skórovat Staré.
43:28 Glasová dalekonosnou střelou prověřila Šplíchalovou.
41:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #6 Eva Barvíková (6:4)
40:00 Střely ve 2.třetině: Vítkovice 14, Brno 8
38:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Alexandra Glasová, asistoval #20 Kristýna Chaloupková (5:4)
38:51 Parádička v podání Vítkovic..Chaloupková našla z rohu nabíhající Glasovou, která jen nastavila hokejku backhandem a posílá Vítkovice do vedení.
37:12 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #18 Veronika Procházková (4:4)
37:12 Nedáš-dostaneš...Brno snižuje zásluhou Brucháčkové.
37:01 Kubečková prověřuje Šplíchalovou.
36:28 Buczek jen do bránící hráčky.
35:41 Pabáčová pálí mimo.
35:00 Dnešní utkání sleduje 55 diváků.
33:50 Vítkovicím se zatím daří blokovat brněnské střely.
32:41 Vyloučen hráč #20 Kristýna Chaloupková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
31:04 Maděrová se sama dostala až ke střele, ale nebyla úspěšná.
28:51 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #25 Eva Stará (4:3)
28:51 Brno snižuje na 4:3
24:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (4:2)
24:21 Maděrová trefuje tyč.
23:43 Hurníková před brankou míří nad.
23:19 Vyloučen hráč #78 Pavlína Bačová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
22:40 Střela Hyršové byla tečována, rozehrávka z rohu pro Vítkovice.
21:08 Brno v tlaku.
20:00 Střely v 1.třetině: Vítkovice 16, Brno 4.
19:49 Buczek mimo.
17:06 Hyršová do gólmanky.
16:31 Nahození Glasové se k brněnské gólmance nedostalo.
16:20 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #44 Eliška Hroudná (3:2)
14:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek bez asistence (3:1)
14:21 Buczek si očividně z Poháru mistrů přivezla parádní formu ... v samostatném úniku posílá brněnskou gólmanku na párek.
11:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek, asistoval #55 Denisa Hyršová (2:1)
10:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (1:1)
10:44 A máme vyrovnáno.
09:01 Bačová běžela sama na vítkovickou branku. Branka z toho nebyla.
08:03 Hra se nám trochu přiostřuje. Ve vzduchu citím dvojku :-) .
06:45 Vítkovice mají více ze hry. Snad bude brzy vyrovnáno.
05:00 Fanoušci bulldogs povzbuzují hlasitě svůj tým.
03:50 Hra je velmi opatrná ani trochu nudná.
02:13 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
00:45 Buczek hledala před bránou svou parťačku Kubečkovou, ta však byla obklopena bránícími hráčkami a ke střele se nedostala.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.