33
  • 33 32:53
    Vikings

FBC Vikings Kopřivnice - FbC Asper Šumperk 2:3
branky: 8. Adéla Machová, 14. Petra Svobodová - 6. Marcela Švábová, 18. Martina Maixnerová, 21. Šárka Šíblová; rozhodčí: Ladislav Špaček - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Zajícová ? - Jarmila Davidová ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:0
35:32 I Šumperk ještě střílí, ale bez úspěchu.
35:19 Teď je to stále styl nahoru-dolů, ale v mnohem vyšším tempu.
34:57 Jarouš odhazuje míček na opačnou stranu hrací plochy.
34:26 Rychlé tempo zápasu zvyšuje napětí ve hře, pro obrat stále zbývá trochu času.
33:47 Kopřivnice tlačí na obranu, ale ta je zatím nepropustná.
32:53 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
32:53 Kopřivnice stanovila taktiku, na obrat v zápase zbývají poslední 3 minuty.
31:59 Můžeme tedy říct, že Kopřivnici se daří vytvářet tlak. Další akce je tu.
31:50 I teď ji minul, ale zvrchu.
31:26 Teď tedy měla šanci Kopřivnice, ale míček branku minul.
30:43 Boj o míček se s ubývajícím časem stává urputnější. Vyloženě akce ale nevidíme.
30:09 Šumperačky si to rozehrály před protivníkovou brankou, ale hra se hned stáčí na opačnou stranu.
29:18 Z šermovací akce u mantinelu vyšla nejlépe 'sedmasedmdesátka' a už se řítí na kopřivnické pole.
27:59 A zase Jarouš! Ta se dneska nenudí.
27:17 V rychlém obratu zase brankářka Jarouš zachránila Šumperk před gólem.
26:45 A teď naopak hráčky Šumperku prověřují brankářku i hlasitost cinkání tyčky.
24:38 Brankářka Šumperka už je zapojená do hry.
24:01 Bujaré pokřiky obou týmů otevírají poslední třetinu.
23:31 Hráčky jsou opět v plném počtu.
21:06 Vyloučen hráč #20 Lucie Bartlová družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:06 Ale je tu další přesilovka Kopřivnice. Šumperačka totiž ostře zastavila protihráčku.
20:19 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Šárka Šíblová, asistoval #5 Lucie Pulterová (2:3)
20:19 Potrestaná hráčka se nahecovala a hned vstřelila branku Kopřivnici.
19:55 Kopřivnice přesilovku nevyužila.
18:54 Šumperačky vybojovaly míček a řítí se do gólové šance ve čtyřech!
18:01 Vyloučen hráč #47 Zdenka Žáková družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:01 Po zákroku 'sedmačtyřicítky' zůstává hráčka Kopřivnice ležet u mantinelu, ale hned se zvedá, ovšem budou z toho 2 minuty.
17:25 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #52 Martina Maixnerová, asistoval #7 Šárka Šíblová (2:2)
17:25 Po zaváhání kopřivnické obrany je stav zápasu vyrovnaný.
17:08 Kopřivnice rozehrává na šumperskou branku, ale míček hned končí za mantinelem.
16:44 Sledujeme poklidné soupeření o míček.
15:12 Rozehrává Šumperk přímo před bránou protivnic, ale hra se zase rychle přesouvá na druhou stranu.
14:26 Další hezká souhra dvojčat byla tentokrát rozprášena obranou Kopřivnice.
13:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Petra Svobodová, asistoval #16 Adéla Machová (2:1)
13:19 Kopřivnice se dostává do vedení!
10:25 Sem tam něco napínavějšího, ale další góly ještě nevidíme.
09:16 Brankářka Jarouš si teď připsala parádní akci po útoku kopřivnických dvojčat.
08:09 Cca 40 sledujících zatím přihlíží vyrovnanému zápasu.
07:10 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Adéla Machová bez asistence (1:1)
07:10 Machová střílí a dává gól!
06:41 Kopřivnice si rozehrává standartní situaci před bránou Šumperka, ale hra se rychle přesouvá na druhou polovinu hřiště.
05:38 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #77 Marcela Švábová, asistoval #7 Šárka Šíblová (0:1)
05:38 Hráčka s číslem 77 potvrdila svou pozici v týmu.
04:14 Slyšeli jsme zvonění kopřivnického břevna.
03:27 Nenechte se zmást jmény rozhodčích. Tento, zatím vyrovnaný, zápas totiž pískají otec a syn.
02:34 Standartka před kopřivnickou brankou nepřinesla očekáváný gól.
01:23 Zatím je hra stylem nahoru-dolů.