• 30 29:33
    5:0
    (Orságová)

1. FBK Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:0
branky: 2. Kateřina Eliášová, 7. Jitka Zvonková, 17. Vendula Konrádová, 18. Jitka Zvonková, 30. Vendula Konrádová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Nowak; vyloučení: 0:2 + Alžběta Nykodymová OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Žočková ? - Ngoc Mai Tran ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:0
33:43 Žočková se evidentně dobře vyspala, zda v šatně mezi zápasy nebo v noci doma, to už nevím, ale rozhodně by si dnes za své představení zasloužila nulu.
29:33 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #79 Vendula Konrádová, asistoval #5 Pavlína Orságová (5:0)
29:33 Konrádová z otočky nachytala gólmanku na bližší tyči.
28:48 Teď měla Opava dvě tutové šanci, jednou mimo, jednou pomohla tyč.
25:00 Konrádová to rozchodila a už zaměstnává soupeře.
23:29 Zvonková krásná střela přes obránce, opavská brankářka musela vytáhnout exkluzivní zákrok.
22:05 Žočková zamkla svou svatyni za 3 západy, chytá jednu střelu za druhou.
20:05 Konrádová v samostatném úniku, opavská gólmanka kryje.
19:00 Další dva těžké zákroky Žočkové v krátkém intervalu.
17:30 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #3 Jitka Zvonková, asistoval #19 Zuzana Halamíčková (4:0)
17:30 A další pěkná střela Zvonkové končí v síti.
17:12 Ale vzápětí se svíjí na zemi v bolestech, překulila se přes mantinel, vypadá to, že dohrála.
16:29 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:0
16:29 Konrádová konečně trefuje zařízení a navyšuje na 3:0.
15:06 Rožnov teď zatažený v obranném pásmu.
12:35 Žočková důležitým zákrokem drží sršnice.
07:15 Vyloučen hráč #18 Alžběta Nykodymová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA - osobní trest
07:15 Vyloučen hráč #18 Alžběta Nykodymová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování
07:15 Druhá ze sester Nykodymových neproměnila šanci a ve zlosti nakopla mantinel. Neodpustila si ani několik připomínek, tedy osobní trest.
06:05 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:0
06:05 Blažková rozvážnou rozehrávkou nachází Zvonkovou a ta nekompromisně vymetá šibenici.
04:40 Konrádová v přesilovce pálí jako žáha, nicméně všechno mimo.
03:24 Vyloučen hráč #16 Tereza Dundálková družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
03:24 Blažková - Zvonková - strom jménem Nykodymová a je tu přesilovka pro Rožnov.
02:35 Na hru vysokou holí srovnáno 1:1.
01:30 Vojkůvková v dobré šanci, opavská brankářka vyráží střelu směřující do šibenice.
01:05 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #25 Kateřina Eliášová, asistoval #18 Natálie Elichová (1:0)
01:05 A první zápis do střelecké listiny zaznamenala pěknou střelou Eliášová.
00:01 Úvodní buly opět pro sršnice.