2:9
    David LANGER
    (Klimeš)

FBC Letka - S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 2:9
branky: 4. Ondřej Ausficer, 20. Martin Döhner - 5. Ondřej Nýč, 10. Ondřej Nýč, 13. Adam Lehnert, 14. Ondřej Nýč, 20. Ondřej Nýč, 25. Ondřej Nýč, 32. Teodor Sedláček, 36. Daniel Bednář, 36. David Langer; rozhodčí: Ondřej Fojt - Lukáš Vaněk; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Antonín Persich ? - Daniel Svoboda ?, Tadeáš Beil ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:4
35:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 2:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #4 David Langer, asistoval #6 Matěj Klimeš (2:9)
35:17 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 2:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #10 Daniel Bednář z trestného střílení (2:8)
33:57 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Tadeáš Beil družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
31:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 2:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #9 Teodor Sedláček, asistoval #81 Ondřej Nýč (2:7)
27:34 Vyloučen hráč #7 Martin Reichel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za sekání
24:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 2:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #81 Ondřej Nýč, asistoval #17 Adam Lehnert (2:6)
19:39 GÓL FBC Letka! 2:5
Branku družstva FBC Letka vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #41 Kateřina Macourková (2:5)
19:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 1:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #81 Ondřej Nýč, asistoval #3 David Tomíček (1:5)
18:44 Vyloučen hráč #16 Sebastian Vu družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za hra na zemi
13:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 1:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #81 Ondřej Nýč, asistoval #16 Sebastian Vu (1:4)
12:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 1:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #17 Adam Lehnert bez asistence (1:3)
12:00 V první třetině byli mírněji aktivnější hosté. Uvidíme, jak tomu bude ve třetině druhé.
09:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil #81 Ondřej Nýč bez asistence (1:2)
04:19 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ! 1:1
03:24 GÓL FBC Letka! 1:0
Branku družstva FBC Letka vstřelil #20 Ondřej Ausficer, asistoval #23 Martin Döhner (1:0)