• 35 34:40
    12:1
    (Macháček)

Fbc Topgal Šternberk Rookies - FBC Droždín 12:1
branky: 1. Jan Skalník, 3. Lukáš Macháček, 8. Josef Richter, 8. Petr Vaverčák, 9. Petr Vaverčák, 12. Jan Skalník, 19. Lukáš Richter, 20. Petr Vaverčák, 26. Lukáš Macháček, 34. Jan Procházka, 35. Josef Richter, 35. Petr Vaverčák - 20. Vlastimil Roletzky; rozhodčí: Stanislav Kosek - Tomáš Hruška; vyloučení: 0 + Roman Odstrčil 5 + TT:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Jakub Rybařík ?; po třetinách: 6:0, 2:1, 4:0
34:40 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 12:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #69 Petr Vaverčák, asistoval #21 Lukáš Macháček (12:1)
34:36 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 11:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #85 Josef Richter bez asistence (11:1)
33:14 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 10:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #69 Petr Vaverčák (10:1)
25:20 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 9:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #98 Jan Procházka (9:1)
19:53 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 8:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #69 Petr Vaverčák z trestného střílení (8:1)
19:22 GÓL FBC Droždín! 7:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #25 Vlastimil Roletzky bez asistence (7:1)
18:53 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 7:0
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #18 Lukáš Richter bez asistence (7:0)
18:53 Vyloučen hráč #76 Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies do konce utkání - technický trest
18:53 Vyloučen hráč #76 Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 5 minuty za neuvedení v sestavě
11:37 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 6:0
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #10 Jan Skalník, asistoval #21 Lukáš Macháček (6:0)
08:51 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 5:0
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #69 Petr Vaverčák, asistoval #10 Jan Skalník (5:0)
07:34 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 4:0
07:25 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 3:0
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil #85 Josef Richter, asistoval #18 Lukáš Richter (3:0)
02:26 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 2:0
00:13 GÓL Fbc Topgal Šternberk Rookies! 1:0