• 35 34:57
    7:4
    (Řeháček)

FBK Orel Bořitov 'B' - TJ SOKOL LETOVICE 7:4
branky: 1. Ondřej Blažek, 3. Dominik Janík, 6. Dominik Janík, 16. Dominik Janík, 18. Dominik Janík, 23. Lukáš Budiš, 31. Jakub Filip - 9. Jaroslav Řeháček, 10. Vojtěch Foret, 23. Vojtěch Foret, 35. Jaroslav Řeháček; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jakub Cigl; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: David Tenora ? - Petr Heger ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Gumový Tenora v závěru eliminoval všechny snahy soupeře a další branka tak v početní výhodě už nepadla. Bořitov si připsal cenné vítězství.
35:00 Bořitovu se na hřiště tlačí taky hráč navíc - rumem posílený mladík z řad věrných fans, který závěrečné drama, zdá se, nezvládá sledovat bez přičinění.
34:57 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 7:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #8 Jaroslav Řeháček, asistoval #11 Marek Řeháček (7:4)
34:57 Početní výhodu zužitkovává opět Řeháček a okamžitě po vhazování vytváří svým spoluhráčům další šance.
34:00 Letovičtí jdou do hry bez brankáře...
32:05 Pavelec vytahuje ze svého repertoáru na kraji brankoviště další z tvrdých hokejových zákroků. Neměl by ten kluk mít na zádech napsáno Pronger? Nebo Hatcher? Nebo snad Šlégr?
30:37 Trestné střílení družstva TJ SOKOL LETOVICE neproměnil #8 Jaroslav Řeháček.
30:37 Stejně jako v prvním zápase dostali Letovičtí šanci trestného střílení a opět se ho ujal Řeháček. Narozdíl od prvního duelu ale tentokrát nedává. Zřejmě karma za všechen ten bordel na parketách.
30:23 GÓL FBK Orel Bořitov "B"! 7:3
Branku družstva FBK Orel Bořitov 'B' vstřelil #23 Jakub Filip, asistoval #10 Ondřej Kocúr (7:3)
30:23 Tak tohle bylo do zápasových highlightů - Filip se protáhl kolem levého mantinelu a zakončil hokejově po zemi mezi betony brankáře. Otázka zní: 'Chtěl to?'
29:30 O vzruch se tak stará opět Bořitov. Janík. Kdo jiný.
29:00 Řeháček servíruje nezištné přihrávky, jeho spoluhráči však zakončení zdárně sabotují a Letovickým se tak čas ke zdramatizování utkání neúprosně krátí.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:58 Vyloučen hráč #66 Ondřej Blažek družstva FBK Orel Bořitov 'B' na 2 minuty za vysoká florbalka
25:58 Bořitovský Blažek končí druhou část úderem, který by byl považován za nebezpečný i v baseballu. Časomíra se tak může těšit, že bude mít na startu třetího dějství společnost.
25:00 Hráči Bořitova důkladně hlídají Řeháčka, ten je tak ve druhém dění nebezpečný hlavně pro časomíru. Před chvílí poslal další 'zednickou' nebezpečně v její blízkosti.
22:42 GÓL FBK Orel Bořitov "B"! 6:3
Branku družstva FBK Orel Bořitov 'B' vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #9 Adam Doušek (6:3)
22:42 Šanci hry v početní výhodě dostali i hosté - nejprve při vlastním oslabení neuspěl Blažek, Letovičtí nakonec přece jen výhodu zužitkovali. Hráči Bořitova odpověděli ale téměř okamžitě a jejich kapitán Budiš po 3 asistencích zapisuje konečně i branku.
22:23 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 5:3
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #21 Vojtěch Foret, asistoval #8 Jaroslav Řeháček (5:3)
20:28 Vyloučen hráč #18 Martin Menoušek družstva FBK Orel Bořitov 'B' na 2 minuty za sekání
17:19 GÓL FBK Orel Bořitov "B"! 5:2
Branku družstva FBK Orel Bořitov 'B' vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #14 Lukáš Budiš (5:2)
17:19 Janík je k neudržení. Dva inkasované bodyčeky a branka po standardní situaci - to je jeho skóre v této přesilovce.
16:19 Vyloučen hráč #22 Martin Pavelec družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
16:19 Pavelec účtuje s Janíkem a dalším hokejovým zákrokem ho posílá za mantinel. Záhy tam míří sám. Odsedět si dvouminutový trest..
15:53 GÓL FBK Orel Bořitov "B"! 4:2
Branku družstva FBK Orel Bořitov 'B' vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #33 Tomáš Sedláček (4:2)
15:53 Janík prokázal důraz v brankovišti a přes Pavelce kompletuje hattrick.
13:30 Bořitov oproti papírovým předpokladům ovládl první půli. Pointmaker hostí Řeháček ale ukázal, že i navzdory povánočním kilům navíc stále představuje hrozbu.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:00 Florbal na této úrovni přináší i hokejové prvky. Letovický Pavelec nejdřív předvedl ukázkový 'strom', poté si na modré hlasitě klepal holí o led, tedy parkety, Následná střela však letěla mimo.
09:09 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:2
09:09 Dva slepené góly a Letovice jsou opět ve hře. Bohužel, roztrhané tikety už nejdou slepit.
08:56 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:1
08:56 Tak teď - asistenci svého bratra zužitkovává z mezikruží střelou pod břevno.
08:30 Řeháček zapisuje 'hattrick' - na hrací pluchu poslal už třetí 'zednickou'. Herně se mu však zatím příliš nedaří.
05:11 GÓL FBK Orel Bořitov "B"! 3:0
05:11 3:0 pro domácí. Sázkaři trhají tikety.
02:57 GÓL FBK Orel Bořitov "B"! 2:0
02:57 Bořitov jde do dvougólového laufu. Řeháček při snaze vysmrkat se znečišťuje palubovku a Janík se přes něj prosazuje střelou z úhlu k tyči. (Tomu se říká karma; za ten kekel z nosu na parketách.)
00:52 GÓL FBK Orel Bořitov "B"! 1:0
Branku družstva FBK Orel Bořitov 'B' vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #23 Jakub Filip (1:0)
00:52 Bořitovu se opět podařil vstup do utkání a opět se prosadila 'pohádková' spolupráce Filip - Blažek.
00:00 Hráče Bořitova ještě před startem utkání postihla nepříjemnost. Nutnost změny na brankářském postu, plánovaná jednička zápasu odešla po otřesu z předchozího utkání na marodku.