5:5
    Robert HONC
    (Novák)

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - Patriots Brno 5:5
branky: 9. Patrik Mašek, 15. Michal Koch, 23. Gabriel Miklík, 37. David Jedlička, 39. David Jedlička - 9. Ondřej Jirásek, 18. Ondřej Jirásek, 19. Jakub Novák, 39. Radim Fila, 45. Robert Honc; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3 + Josef Fišer TT + 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2
44:59 Vyloučen hráč #70 Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 5 minuty za nesportovní chování
44:59 Vyloučen hráč #70 Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B do konce utkání - technický trest
44:45 GÓL Patriots Brno! 5:5
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #13 Robert Honc, asistoval #32 Jakub Novák (5:5)
44:40 Vyloučen hráč #15 David Jedlička družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za zvedání florbalky
43:40 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ B
40:50 Timeout Patriots Brno
40:50 Vyloučen hráč #70 Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za blokování florbalky
38:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 5:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #15 David Jedlička, asistoval #5 Gabriel Miklík (5:4)
38:16 GÓL Patriots Brno! 4:4
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #88 Radim Fila, asistoval #16 Dominik Ptáček (4:4)
36:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 4:3
35:31 Vyloučen hráč #18 Ondřej Jirásek družstva Patriots Brno na 2 minuty za špatné střídání
33:27 Vyloučen hráč #70 Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za zvedání florbalky
26:26 Vyloučen hráč #4 David Titz družstva Patriots Brno na 2 minuty za hrubost
22:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #15 David Jedlička (3:3)
18:43 GÓL Patriots Brno! 2:3
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #32 Jakub Novák, asistoval #33 Jakub Hrubý (2:3)
17:22 GÓL Patriots Brno! 2:2
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #18 Ondřej Jirásek, asistoval #16 Dominik Ptáček (2:2)
14:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #55 Michal Koch, asistoval #39 Petr Mašek (2:1)
08:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #63 Patrik Mašek bez asistence (1:1)
08:40 GÓL Patriots Brno! 0:1
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #18 Ondřej Jirásek, asistoval #33 Jakub Hrubý (0:1)
00:05 Vyloučen hráč #4 David Titz družstva Patriots Brno na 2 minuty za bránění ve hře