• 45 44:24
    11:2
    (Blažek)

FBŠ SLAVIA Plzeň - DDM Dynamo Teplice 11:2
branky: 3. David Kozelka, 4. Vladimír Buzický, 15. Hynek Mošna, 20. Filip Konrady, 22. Vojtěch Porazil, 25. Filip Konrady, 28. Jakub Mikolášek, 36. Filip Blažek, 41. Hynek Mošna, 44. Šimon Dubský, 45. Filip Konrady - 9. Jakub Zeleník, 32. Marek Nekuda; rozhodčí: Petr Neumaier - Jakub Švec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Jakub Lukeš 4, Jakub Zarnecký 10; po třetinách: 3:1, 4:0, 4:1
44:24 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 11:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #15 Filip Blažek (11:2)
43:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský bez asistence (10:2)
43:30 Dynamo se ještě snaží korigovat výsledek, ale chyby v obraně jsou trestány.
42:00 Deset, deset! Skandovali by jistě fanoušci z Plzně-kdyby se ovšem někteří nacházeli v hledišti.
40:35 O takovouhle komorní atmosféru by stál kdejaký pohřeb.
40:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #48 Dominik Dolejš (9:2)
38:15 Občasné výpady Dynama končí po většinu času někde na půli hřiště.
35:30 Taktika některých hráčů-kdo nic nedělá nic nezkazí-ovoce opravdu nenese.
35:17 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #56 Filip Konrady (8:2)
31:12 GÓL DDM Dynamo Teplice! 7:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #38 Daniel Kocaj (7:2)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Zarnecký družstva DDM Dynamo Teplice
30:00 Sázející Daniel123 Teplickým věří a v kurzu 7.14 sází, že ve 3. třetině se jim podaří ještě skorovat.
29:08 Vyloučen hráč #92 Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:08 Diváci žádají vězení...nakonec je z toho jen dvouminutový trest.
27:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (7:1)
26:40 Zeleník se snaží co to dá, ale sám na to stačit nebude.
24:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (6:1)
24:01 Hosté nám ukazují, jak to může být jednoduché.
22:01 Moucha se po přihrávce od Zeleníka rozplácl o plzeňskou zeď.
21:17 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #92 Vojtěch Porazil, asistoval #51 Ondřej Gutwirth (5:1)
20:00 Aktivita Dynama lehce vzrostla, ale skóre na tabuli se nemění.
19:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
17:20 Hraje Plzeň přesilovku? Ne, ale vypadá to tak.
15:40 2. třetina začíná stejně, jako končila ta první.
15:00 Podle pohybu na hřišti lze usuzovat, že dnešní svátek slavili Tepličtí již včera, a to do rána a do dna.
14:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #37 Adam Stejskal (3:1)
11:20 Plzeňští nepřijeli do Teplic pouze na výlet, což dokazují na hřišti.
08:33 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník bez asistence (2:1)
08:33 Po kličce od bandy snížil nádhernou střelou do růžku Jakub Zeleník.
06:20 Po dlouhém výhozu golmana, se uvolnil Kuba Zeleník do poměrně dobré střelecké pozice, gólem to ovšem neskončilo.
05:10 Na pohled pěkný florbal, ovšem poměrně jednostranný.
04:02 Poslední kontakt Dynama s míčkem byl při rozchytání golmanů.
03:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #39 Hynek Mošna (2:0)
02:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 David Kozelka, asistoval #56 Filip Konrady (1:0)
00:40 Hra se odehrává převážně v režii Plzeňských.
00:01 Hvizd rozhodčího nám právě zahájil dnešní první utkání, ve kterém se utká domácí Dynamo se Slavií Plzeň.
00:00 Domácí i hosté se už rozehřívají a my Vás vítáme u onlinu, který, doufejme, půjde opravdu online.