59
  • 59 58:07
    2

FBC ROKYCANY - SK Jiskra Domažlice 5:1
branky: 12. Denis Vitouš, 17. Vojtěch Vlach, 28. Martin Fiala, 49. Lukáš Bendek, 55. Lukáš Bendek - 17. Tomáš Havlíček; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jan Husák; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 30 - Patrik Kouřík 17; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích (Boháč): poslední domácí zápas sezóny, zasloužená výhra, děkujeme divákům za podporu, soupeři za zápas a přejeme všem hezký zbytek neděle
60:00 Komentář trenéra hostí (Bořík): Děkujeme za zápas
59:47 Další střela Domažlic, tentokrát do tyčky
59:35 Střela do Nohovcovo masky
59:15 Střela plus dorážka, ale ani to na Nohovce nestačí
58:07 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:07 Baroch se snažil prodrat před Nohovce, Vlach mu to však nedovolil, bohužel mimo rámec pravidel
57:53 Další skvělý zákrok Nohovce
57:02 Nohovec teď dvakrát za sebou skvěle ubránil svoji svatyni
56:10 Fiala i v oslabení velice aktivně bojuje o míček za domažlickou brankou
55:05 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
55:05 Druhá přesilovka Domažlic
54:22 GÓL FBC ROKYCANY! 5:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (5:1)
54:22 Teď jsme viděli sestavu přihrávek na krátko mezi Štvánem, Bendkem a Svejkovským na velkém brankovišti Domažlic zakončené do Kouříkovi branky
52:58 standartka, Vitouš, Boháč, Kouřík, síť, standartka z rohu...
51:12 Další domažlickou střelu od půlky tentokrát chytá s přehledem Nohovec
50:15 Tauerovo střelu z půlky blokuje Svejkovský
48:20 GÓL FBC ROKYCANY! 4:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (4:1)
48:20 Druhou přesilovku Rokycan využívá Bendek po přihrávce Štvána a navyšuje skóre
47:26 Vyloučen hráč #20 Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře
47:05 Tauer fauloval, Rokycany teď chvíli v odloženém vyloučení bez brankáře
46:04 Vyloučen hráč #77 Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
46:04 Baroch se zmocnil v oslabení míčku a vyrazil směrem na domácí branku, Svejkovský ho zastavil proti pravidlům, chvíli budem hrát 4 na 4 a pak je tu první přesilovka Domažlic
44:12 Vyloučen hráč #89 Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře
44:12 Soukup se snažil dostat hlouběji do útoku ale byl zastaven Kubicovým pozadím. Začíná tak první přesilovka domácích tohoto utkání
43:41 Svejkovského střela těsně minula šibenici
41:11 Svejkovský právě vyzkoušel na domažlického obránce svoji kličku 'pocem, kam deš', ten se ale nenechal opít rohlíkem a Svejkovského následnou střelu zablokoval
38:59 Vitoušovu střelu od mantinelu vytáhl Kouřík pravačkou
38:33 Baroch vykličkoval z rohu ale střílel nad
36:27 Nebezpečný ruch před domácí bránou zlikvidoval Vitouš odpalem míčku přes celé hřiště
34:26 Korelus při výhodě vyšvihl střelu z otočky za kterou by se nestyděl ani Chuck Norris. Kouřík byl ale připraven
31:48 Šavel dnes již potřetí doběhl až ke Kouříkovi. Bohužel ani tentokrát ho nepřekonal
30:41 Domažlice nahodily přes domácí brankoviště, Nohovec se však natáhl kupředu a míček vypinkl jako by hrál tenis
27:53 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #19 Vojtěch Vlach (3:1)
27:53 Vlach našel Fialu před brankou Domažlic a ten se nemýlil
26:36 Hraje se nahoru dolu v rychlém tempu, je vidět že si mohli díky výpadku světel oba týmy odpočinout a nabrat více síly
25:29 Barochova střela odražena obráncem za mantinel
23:15 Šavel se prodral přes celé hřiště až do střely od mantinelu, ta byla však zblokována obráncem
20:50 Po technické přestávce jsme opět ve hře a Baroch se hned prodral až k Nohovcovi se skákajícím míčkem. Nohovec nezaváhal a míček si uzmul pro sebe
20:36 Reproduktory jsou naštěstí napojeny na jiný obvod a všichni hráči se tak mohou pohupovat v rytmu Boháčova mixu
20:35 Máme tu technický výpadek hned na začátku druhé třetiny, všechna světla zhasla. Oba týmy zneklidněly a napětí v hale stoupá.
19:58 Kouřík chytá Boháčovu střelu s jistotou
16:28 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #25 Martin Fiala (2:1)
16:28 Fiala našel zpoza brány hostů Vlacha a ten rychle odpovídá na domažlický gól
16:10 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Tomáš Havlíček, asistoval #20 Jan Tauer (1:1)
16:10 Havlíček prostřelil Nohovce po přihrávce Tauera a stav je vyrovnaný
11:41 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #46 Jakub Boháč (1:0)
11:41 Vitouš vystřelil z vlastní poloviny hřiště a míček doletěl až do branky hostí
10:20 Svejkovský unikl na křídle a vracel na Soukupa, jeho střela však letěla vysoko nad
09:25 Barochovu střelu zblokoval Vitouš
07:33 Zatím jsou aktivnější hosté, teď byl velký závar před domácí brankou s několika dorážkami, žádná ovšem neprošla až do branky
06:22 Martin Kubů z týmu Domažlic střelil Nohovce do masky
04:58 Baroch unikl sám na Nohovce a zamířil mu mezi nohy, Nohovec ale dal nohy včas k sobě.
04:15 Fiala krásně zpracoval nahozený míček tělem na Štvána, který zakončoval z první ze vzduchu. Kouřík byl ovšem připraven.
02:38 Oroszovu pěknou střelu vyráží Kouřík
01:30 Oba týmy se zatím oťukávají.
00:00 Vítám Vás u posledního domácího utkání letošní sezóny.