• 61 60:23
    3:4
    (Pechrová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Wizards DDM Praha 10 3:4p
branky: 10. Barbora Mašková, 45. Helena Böhmová, 50. Šárka Denková - 3. Dana Ujková, 9. Adela Valentová, 15. Dana Ujková, 61. Adela Valentová; rozhodčí: Vojtěch Jahn - Jakub Iha; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 10 - Kristýna Blažejová 27; po třetinách: 1:3, 0:0, 2:0, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostí (Michal Kuník): 'Z celého zápasu jsme byli 50 minut pod tlakem, naštěstí pro nás nebyl soupeř efektivní, díky čemuž jsme obdrželi pouze tři góly a dokázali udržet náskok z úvodu zápasu. Děkujeme soupeři za utkání.'
65:00 Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): 'Ne vždy platí, že vyhrává ten lepší. My bychom ale dnes asi nevyhráli, ani kdyby soupeřova brána byla fotbalová. S počátkem adventu jsme začali soupeřům nadělovat - bohužel ne góly, ale body. Snad nebudeme stejně štědří i zítra v Soběslavi a rok 2017 zakončíme veseleji než je tomu dnes.'
60:23 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #56 Gabriela Pechrová (3:4)
60:23 Proměněná přesilovka Wizards znamená, že dva body si odvezou hosté.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Slavia 16, Wizards 3
59:30 Timeout Wizards DDM Praha 10
59:30 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #15 Adela Valentová.
59:30 A trestné střílení uvidíme také na druhé straně!
58:46 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
57:50 Tak to je velké drama, domácí se po dlouhé části na útočné polovině WIzards znovu zapomněli a hostující hráčka běžela znovu sama na Fialovou, tentokrát mířila nepřesně.
56:10 Plzni se ve třetí části daří dostávat do zakončení, ale brankářka Blažejová chytá skvěle a drží pro hosty remízový stav, vydrží až do konce třetí třetiny?
52:33 Brejková situace na druhé straně, Fialová nájezd Wizardek zvládla a udržela nerozhodný stav.
51:20 Domácí hráčky teď díky rychlým kombinacím třikrát za sebou našly volnou zakončovatelku ve středu pole, ale hostující obrana dnes blokuje na výbornou.
49:17 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #11 Šárka Denková z trestného střílení (3:3)
49:17 Za postavení hostující hráčky v brankovišti pojede Slavia samostatný nájezd.
47:07 Obrovský závar před brankou hostujícího celku, ale domácím se dnes nedaří zakončovat rychle ani přesně, zase z toho gól nebyl i když Slavia dorážela hned dvakrát.
44:13 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Helena Böhmová bez asistence (2:3)
44:13 Po úvodním tlaku domácích to vypadalo na podobný scénář jako ve druhé třetině, ale nakonec končí balónek v síti Wizards po vybojované střele Böhmové, která se odrazila od tyčky do branky - 2:3.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Slavia 5, Wizards 5
39:59 V závěru třetiny přece jen domácí dotlačily balónek do branky, ale bohužel pro ně už to bylo po siréně a do třetí části se půjde za stavu 3:1 pro Wizards.
37:50 Ani povedená střela Staňkové neskončila za zády Blažejové, která ve druhé třetině zatím moc práce neměla.
31:50 Konečně Slávistky dokázaly procpat střelu až na branku soupeřek, ale brankářka Blažejová byla připravena.
28:01 Povedená přímočará akce domácích, ale znovu finální střelu už do prázdné branky dokázala hostující obrana zblokovat a skóre se tak nemění.
25:20 Na hřišti se nic zásadního neděje, Slavia se stále snaží dostat přes zatím pevný hostující obranný blok.
20:35 Veliké drama hned na úvod třetiny, nejprve běžela po chybě domácí obrany sama na brankářku Zuzana Kodrová, neproměnila a hned na druhé straně mohla skórovat z podobné pozice Šárka Denková, také neúspěšná.
20:00 Střely na branku v první třetině: Slavia 9, Wizards 5
18:00 Domácí hráčky jsou usazené na polovině Wizards, ale nedaří se jim dostat do pořádného zakončení, hostující blok je zatím velmi úspěšný.
14:50 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #8 Dana Ujková, asistoval #14 Tereza Vudarčíková (1:3)
14:50 Dalekonosná střela hostující Husákové zapadla za záda Fialové a je z toho znovu dvoubrankový rozdíl ve prospěch Wizards.
13:09 Pěkná kombinace domácího celku, ale na levé straně chyběl pravák, zakončující Vaníčková trefila pouze brankářku Blažejovou.
09:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Barbora Mašková, asistoval #11 Šárka Denková (1:2)
09:50 A prosazují se poprvé také domácí, juniorská lajna svou aktivitou hýřila a byla odměněna vstřelenou brankou.
08:37 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová bez asistence (0:2)
08:37 Domácí obrana zapomněla na unikající Valentovou a ta ze samostatného úniku uspěla kličkou do bekhendu - 0:2.
06:56 Bekhendová střela Šnebergrové letěla těsně nad branku Wizards, hosté drží jednobrankové vedení.
03:51 Domácí hráčky už se dostávají podle očekávání dopředu a první nebezpečnou střelu vyslala na brankářku Blažejovou Mašková, hostující brankářka ji dokázala vyrazit do rohu.
02:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #8 Dana Ujková, asistoval #56 Gabriela Pechrová (0:1)
02:18 Rychlý protiútok hostujících hráček končí překvapivě gólem, Husáková se z úhlu trefila přesně do rohu slávistické branky.