59
  • 59 58:22
    Bohemians

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 1:2
branky: 45. Andrea Kadidlová - 1. Natálie Janečková, 32. Natálie Janečková; rozhodčí: Jan Paleček - Jakub Tázler; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Radka Höflerová 23 - Michaela Malinová 20; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:0
60:00 komentář trenéra domácích T. Grigar- Dostat ve dvou zápasech 4 góly není špatné, ale vstřelit jen dva to už ŠPATNÉ je. Musíme se zamyslet, kde děláme na tréninku chybu, protože šance si v zápase připravíme. Doufám v brzký návrat zraněných hráček a v to, že se snad najde konečně nějaký střelec. Gratuluji Brnu, které si výhru ubojovalo a přeji jim štastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí Marka Loskota: Dneska jsme si výhru tvrdě odpracovali. Aktivní hrou jsme chtěli dělat domácím problémy v rozehrávce, ale bohužel se nám povedlo během utkání při napadání vyprodukovat snad 100 faulů hokejkou. Ve třetí třetině jsme nedokázali využít žádný z protiútoků a nakonec tak rozhodla neproměněná tutovka Bohemky do prázdné branky a vezeme si domů vítězství.
44:00 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Andrea Kadidlová, asistoval #10 Veronika Štajnerová (1:2)
40:00 Střely ve druhé třetině: 6:8
31:31 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #11 Eva Smutná (0:2)
31:14 Jsou vyrovnány síly na hrací ploše
28:31 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #32 Kateřina Rybníčková.
00:40 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #69 Veronika Hladká (0:1)