60
  • 60 59:49
    Florbal Havířov

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal PEGRES Havířov 3:4
branky: 13. Jakub Záň, 36. Dominik Záň, 53. Dominik Záň - 11. Tomáš Kozlík, 19. Vojtěch Mžyk, 35. Kamil Peřka, 39. Jan Šimík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Martin Dejmal 19 - Jan Gawryš Piško 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:0
60:00 Toto je ode mne pro dnešek vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a zase brzy 'na viděnou' :)
60:00 Komentář trenéra hostů, Filipa Kubíčka: 'Když srovnám včerejšek a dnešek, tak dnes se hrál, myslím si, pěkný florbal z obou dvou stran. Každý tým měl spousty brankových příležitostí, byl to ale souboj brankářů. Na naši stranu se lehce přiklonilo v závěru štěstí a proto jsme rádi za dnešní tři body. Trošičku mě mrzí v závěru zbytečný faul. Děkujeme soupeři za moc pěknou hru a divákům za návštěvu.'
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích, Miroslava Purkrábka: 'První a třetí třetina téměř podle našich představ, druhá třetina nás stála zápas. škoda neproměněných šancí. chtěli bychom poděkovat všem, kteří dnes dorazili na zápas a doufáme, že v podobném počtu přijdou i příště.'
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV - 9, Havířov - 2. Střely celkem: SKV 19, Havířov - 23.
59:49 Timeout Florbal PEGRES Havířov
59:49 Zezulka to nezařídil ani teď...
59:34 Teď nám to tu začalo padat po hřišti jak zralý hrušky. Hoši, vždyť je pár vteřin do konce
58:45 Zezulka to téměř zařídil
58:16 Dejmal opět poslušně hlásil odchod z branky
56:50 Havířov se zatím nedostal moc do tlaku
55:10 Beran v obrovské příležitosti, halou to opět jen zašumělo
55:00 Vinohrady se zatím nedostaly pořádně na útočnou polovinu
54:08 Dejmal se chvíli rozpačitě hlásil, jestli má teda běžet na střídačku, ale už tam je
54:03 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:10 Kuttler si nabíhal před branku, kde jej viděl Mžyk. Míček končí v zámezí
52:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #4 Stanislav Zezulka (3:4)
52:13 Dominik Záň předvedl výstavní věšák pod břevno a snižuje náskok hostů na jedinou branku
52:02 Kučera raději odkopává míček za mantinel, na záda mu dýchal nedočkavý Hanák
50:42 Je skoro 12. minuta a viděli jsme všeho všudy 4 zásahy brankářů...
49:17 Hanákův sprint zastavila až zeď
47:27 Stuchlík rychle vyběhl z obrany a pálil Piškovi do helmy
46:30 Krečmer si chystal střelu, zezadu k němu přiběhl Hartman a havířovský útočník i přes hlasité varování od spoluhráčů přichází o míček
45:39 Delší pasáž bez přerušení a bez šancí
44:17 Dejmal pozdě reagoval na tečovanou střelu. Naštěstí pro něj mířila mimo hřiště
43:48 Beran z protiútoku tyč! Halou to zahučelo
43:28 Hartmana odzbrojil Klimeš, vrátil mu to i s úroky
41:53 Jelínek břevno (fakt to není dřevno, kdyby se někdo domníval...)
41:10 Stuchlík na sebe nachystal trošku past, havířovští ale (pro mě) nepochopitelně netrestají
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV - 4, Havířov - 11.
39:59 Přízemní střela Stuchlíka Piška nepřekvapila
38:44 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 2:4
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #48 Jan Šimík, asistoval #38 Adam Klimeš (2:4)
38:44 Klimeš si s nahrávkou na Šimíka dával načas a přestože byl Šimík bráněn, dokázal se prosadit
38:01 Blažej dobře vypíchl míček Šochmanovi, který se už už chystal zakončovat
35:45 Mžyka zřejmě trápí koleno/křeč/koňar, ale je to tvrďák a odešel z hřiště po svých
35:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (2:3)
35:06 Střela Dominika Záně z poloviny hřiště se zapíchla přesně za brankovou čáru a samou rychlostí skoro zůstala viset ve vzduchu
34:11 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 1:3
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #48 Jan Šimík (1:3)
34:11 Přečíslení 3 na 1 z havířovské učebnice florbalu. Peřka, Šimík a Holeš si náležitě tuto šanci vychutnali
32:55 Dejmal se teď musel mít na pozoru proti Klimešovi. Míček na chvíli ztratil z dohledu, ale stihl jej lapit dříve, než se někdo ze soupeří dostal k dorážce
31:22 Stuchlík teď klasicky pobavil diváky několika kličkami
29:45 Raiter elegantně proskočil mezi dvěma obránci, pinknul si dvakrát míček vzduchem a zamířil Piškovi na teploměr. Havířovský gólman ale kryje
28:48 Ale opět zahrozil Havířov, přečíslení Holeše a Pláška však vyšlo naprázdno
28:15 Příležitost k útoku mají až teď, kdy se po nepovedené střele dostali k míčku
27:30 Vinohrady jsou v zámku na své obranné polovině
27:03 Šochman mířil mezi nohy, Dejmal stihl včas 'sklapnout betony'.
26:38 Šimíkovi po přečíslení nesedla střela
25:21 Dejmal nyní první zákrok ve třetině. Nepříjemnou střelu z dálky vyráží za mantinely
23:11 Dejmalovi po střele Mžyka pomohla tyčka
22:22 Vinohrady se na chvíli usadily na útočné polovině, špatnou nahrávkou se ale samy připravily o tlak
21:03 Pecha s Hartmanem v dobré příležitosti, havířovská obrana se stihla vrátit
20:00 Střely v první třetině: SKV - 6, Havířov - 10.
18:54 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk bez asistence (1:2)
18:54 Mžyk zvládl sprinterský souboj s Hartmanem, posléze obkroužil celou šířku hřiště a táhlou střelou posílá hosty opět do vedení
17:20 Klimeš, Krečmer a Varta teď zatopili hned čtyřem vinohradským hráčům
16:40 Rychetník v dobré obranné práci
15:07 Piško si v krátkém sledu připsal několik úspěšných zákroků
14:24 Hartman opět z dálky, pouze Piškovi do břicha
13:48 Přetahovaná o míček zatím opravdu nerozhodně
12:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #14 Jakub Pecha (1:1)
12:01 Kuba Záň srovnává krásným gólem do horní poloviny branky
10:02 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #21 Erik Šochman (0:1)
10:02 Po zmatku před domácí brankou dokázal Kozlík propasírovat míček až za brankovou čáru a hosté se ujímají vedení
08:45 Bekhendovou střelu Hanáka blokuje jeden z havířovských obránců.
08:09 Naivní kros Raitera hasil Kuba Záň. Míček posléze končí za mantinely a Havířov po rozehrávce ztrácí balonek
07:21 Beneš vypálil od mantinelu, jeho střelu do vinglu Dejmal vyráží
06:24 Mžyk od domácí střídačky, Dejmal vyráží stehnem nad sebe a domácí obrana čistí předbrankový prostor
06:00 Hartman natáhl z dálky, jeho střela minula branku
04:44 Klimeš obral Raitera a sám zakončoval z úhlu. Dejmal si jeho pokus pohlídal
03:27 Dejmal další zákrok, Havířov je nyní nebezpečnější
02:40 Hartman zaklekl proti náhozu z půlky
01:22 Dejmal si připsal první zákrok. Na druhé straně zahrozil Šneberger, Piško nemusel zasahovat
00:00 Než se ale hráči obou celků postaví na hřišti proti sobě, společně bok po boku uctí minutou ticha památku dvou zesnulých výrazných osobností havířovského florbalu, pana Zdeňka Cepka a Tomáše Rumíška.
00:00 Dobré odpoledne z Královských Vinohrad! Mé jméno je Tereza Plecitá a budu vás provázet dnešním online přenosem z 18. kola první ligy mužů. Již za pár okamžiků proti sobě nastoupí domácí Vinohrady proti hostům z Havířova