• 60 59:29
    4:6
    (Olbert)

Zlín Lions - FBK Spartak Hluk 4:6
branky: 9. Miroslav Tkadlec, 23. Jaroslav Vaněk, 33. Filip Horník, 46. Jaroslav Vaněk - 13. Tomáš Olbert, 20. Tomáš Olbert, 31. Pavel Krchňáček, 32. Tomáš Janča, 35. Robin Kollár, 60. Pavel Krchňáček; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Krkoška 39 - Richard Podškubka 17; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:1
60:02 Komentář trenéra domácích Macury: Souhlasím, že dnes vyrovnané utkání. Hosté uhráli hodně situací zkušeností, my bychom potřebovali zlepšit efektivitu. Na tréninku nám to střílí, ale v zápase je těžké trefit branku. Hluku přejeme štěstí v kvalifikaci o Národní ligu, stejně jako Letka na to výkonnostně mají. Příští domácí dvojutkání s Šumperkem a Uničovem chceme vyhrát.
60:01 Komentář vedoucího hostí Vlachopulose: Dnes se aktivita střídala po třetinách. V první začal aktivně soupeř, pak jsme se zlepšili a třetinu hráli aktivněji. Ve druhé jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme dostatečně odskočit.Ve třetí nás domácí začali přehrávat. Hlavně jsme ale odešli v obraně a bylo to nakonec hodně velké drama. Jsme každopádně rádi za 3 body, i když dnes asi nebyly moc zasloužené. Přejeme soupeři štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. třetině 9-13, celkově v utkání 21:44.
59:29 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #23 Tomáš Olbert (4:6)
56:30 Hraje se nahoru dolů, jako na houpačce.
52:50 Opět tragická přesilovka Zlína. Domácí nedokázali ani vystřelit na branku, a tak je skore stale s jednobrankovým rozdílem.
49:00 Lvům se nedalo soustředit přesilovku na útočné polovině a ta tak končí bez uspěchu.
45:04 GÓL Zlín Lions! 4:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #89 Petr Graclík (4:5)
43:30 Hra je opět ve vysokém tempu, jako to bylo ve druhé třetině.
40:00 Střely ve 2. třetině 8-13
34:58 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Robin Kollár, asistoval #23 Tomáš Olbert (3:5)
34:00 Luke Ondrušek nahrál na střelu z první kapitánovi domácích, který propálil vše co mu bylo v cestě.
32:28 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #19 Lukáš Ondroušek (3:4)
32:00 Dva rychlé goly znamenají pro Hluk dvoubrankové vedení
31:04 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:4)
30:39 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (2:3)
30:30 Tempo nám stoupá a můžeme tak vidět atraktivnější třetinu, než byla ta první.
23:01 Vaňek sebral míček ,,mezi kruhy,, a pohodlně zakončil.
22:44 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Jaroslav Vaněk bez asistence (2:2)
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v první třetině 4-18
19:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (1:2)
18:00 Hrají se poslední 2 minuty první třetiny.
14:14 Stav utkání 1-1.
12:32 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #44 Pavel Rochovanský (1:1)
08:38 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #16 Miroslav Tkadlec, asistoval #9 Michal Roth (1:0)
07:30 Soupeři si předávají míček ze strany, na stranu .
02:40 Zatím všechny šance lvů jsou zblokovány.
00:30 Hraje se v klidnějším tempu a zatím není moc co sledovat.
00:00 Utkání nám začíná.