0

1

3.

BLACK ANGELS B BENFICA - Florbalová akademie MB 'A' 3:4pn
branky: 10. Viet Trung Ngo, 28. Siegfried Ulrich, 39. Marek Švagr - 51. Aleš Tůma, 53. Kryštof Šlambora, 55. Ondřej Navrátil, N Albert Vocel; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Daniel Pagáč 17 - Petr Bárta 21; po třetinách: 1:0, 2:0, 0:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'A' hráč #14 Albert Vocel a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B BENFICA hráč #11 Marek Ludvík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'A' hráč #37 David Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B BENFICA hráč #69 Filip Neklan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'A' hráč #4 Kryštof Šlambora , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B BENFICA hráč #49 Jakub Mucha , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích pana Pavlíka: 'Soupeři stačilo 10 minut aby nás porazil. Hezký výkon našeho týmu, ale nájezdová loterie je z naší strany holá zoufalost.'
65:00 Komentář trenéra hostí pana Haška: ' Děkuji soupeři za utkání'.
64:59 V prodlouzeni gol nepadl a divaci zde v hledisi se mohou tesit na strhujici najezdy!
64:21 Bezi posledni minuta prodlouzeni. Pokud nepadne gol, cekaji nas najezdy.
63:26 Hra pokracuje 4 na 4.
63:01 Domaci si ted zahraji presilovku 5:4. Podari se jim nakonec dotahnout tento zapas do vitezneho konce?
62:54 Domaci ted tlaci hosty na jejich polovine.
62:15 Chyba pri stridani domacich!! Hoste ji vsak nevyuzili.
61:46 Hra se presunula na polovinu domacich, rozehravaji hoste.
61:01 Napeti zde v hale by se dalo krajet! Strhujici zaver zapasu nabudil take fanousky.
60:40 Aktivneji zacali hraci domacich.
60:01 Ceka nas prodlouzeni, kde jedna chyba muze rozhodnout tento zapas.
59:59 Rozhodne prodlouzeni.
59:59 Na zápas se přišlo podívat uctihodných 5 diváků, jejich fandění a buraceni musí slyset i lidé v nedaleké Boleslavi.
59:49 Obrovska sance hostu, mohli rozhodnout zapas. Branku vsak minuli.
59:31 Domaci ted tlaci hosty na jejich polovine, Branku bohuzel neohrozili.
58:52 Hoste drzi micek za svou brankou.
58:38 Hra pokracuje dal. Rozehravaji hoste.
58:37 Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
58:37 Time out, domaci si berou oddechovy cas.
57:52 Doslo k ostre vymene nazoru mezi obema tymy, hra pokracuje dal.
57:31 Tomas Lada ted vyzkousel pozornost brankare hostu, ten vsak byl pozorny.
57:01 3 minuty do konce treti tretiny se hraje opatrny florbal. Nikdo nechce udelat chybu.
56:12 Hra na chvili prerusena, hraci vystridali.
55:45 Domaci ted tlaci hosty na jejich polovine a snazi se vrait vyvoj zapasu na svou stranu.
54:53 Hostum se podarilo dohnat tribrankovou ztratu a zaciname opet od 'nuly:, skore je 3:3.
54:52 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #67 Ondřej Navrátil, asistoval #4 Kryštof Šlambora (3:3)
54:16 Hoste se nadechli na velky zaver. A tlaci ted domaci pred Petrem Bartou.
53:12 Tomas Zahradnik svym presingem ted chvli nenechal hosty rozehrat. Dobra Prace!
52:54 Hoste se priblizili na rozdil jedineho golu a ceka nas jeste velmi zajimavy konec treti tretiny.
52:53 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #4 Kryštof Šlambora bez asistence (3:2)
51:30 Hra se presunula pred Petra Bartu, ktery vsak bezpecne haji svou svatyni.
50:29 Mame pred sebou posledni 10 minut treti tretiny a rozdil ve skore uz je jen 2 goly. Domaci by meli hru uklidnit a nenechat hosty priblizit se na rozdil jedne branky.
50:23 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #47 Michal Macků (3:1)
50:01 Hoste ztraceji nervy a ozyvaji se i nepekne nadavky, za ktere by se mohl stydet i nas prezident. A to je co rict.
49:34 Hra pokracuje ve hre 5 na 5 za stavu 3:0 pro domaci.
48:56 Domaci stale tlaci na utocne polovine, ale strely zatim obstreluji branku Daniela Pagace.
48:10 Domaci maji dalsi presilovou hru. Podari se jim zvysit sve vedeni? Zatim nepousti hosty ze jejich poloviny.
46:47 Hra prerusena a rozehravaji hoste na sve polovine.
45:53 Hraci hosti se ted snazi neco vymyslet, ale Blackove na sve polovine zaparkovali autobus a tak je tezke se tam probojovat.
45:22 Ales Tuma pekne vystrelil ale Ulrich Siegfried strelu zablokoval telem. Petr Barta tedy nemel zadnou praci.
44:04 Hraci vystridali a pomalu se blizi konec presilove hry domacich, zatim se k lepsi sanci nedostali, ale tlak je citit az u nas v komentatorskem prostoru.
43:37 Hrase se ted kouskuje, domaci ne a ne rozehrat.
43:30 Domaci si svou presilovou hru uzivaji a nepousti hosty vubec z jejch poloviny.
42:30 Domaci stale hraji bez brankare, hoste se nemohou dostat k micku.
41:37 FAUL! Rozhodci zveda ruku a domaci maji zatim vyhodu a hraji bez brankare.
40:50 K micku se dostavaji take hoste a rozhravaji na sve polovine.
40:29 Treti tretinu zacali aktivneji domaci. Zatim to nevypada na velky napor hostu.
40:01 Zacala nam treti tretina, domaci Black Angels navysili sve vedeni uz na 3:0. Strely na branku jsou i po druhe tretine vyrovnane a to 14:13. Pojdme se podivat co vymysleli hraci FAMB na posledni tretinu.
38:45 Hraci Mlade Boleslavy tezce nesou vyvoj zapasu a cekaji uz na konec druhe tretiny, kde se pokusi zmobilizovat vsechny sily a ve treti tretine prubeh zapasu otocit a poprat se jeste o body v tomto zapase.
38:17 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #36 Marek Švagr, asistoval #49 Jakub Mucha (3:0)
37:15 Mario Cedrych ted krasne prihal na Ondreje Navratila, ktery byl sam pred Petrem Bartou, ten svou svatyni uchranil a drzi tak Blackum zatim bezpecne vedeni 2:0
36:07 Domaci pekne vystrelili na branku. Daniel Pagac strelu bezpecne lapil.
35:33 Hra opet na chvili prerusena, hraci stridaji, rozehravaji hoste pred brankou Petra Barty.
34:12 Tomas Zahradnik ted nadherne prihral na Ulricha Siegfrieda, ktery stejne pekne vystrelil na branku. Brankar byl vsak pozorny.
33:58 Hra prerusena, rozehravat se bude za bankou domacich.
33:18 Hra se ted pohybuje spise ve stredni casti hriste.
31:39 Krasna dalekonosna stela Jiriho Kofranka na branku domacich. Petr Barta byl vsak pozorny.
30:22 Hra se na chvili presunula take pred Danile Pagace, ten vsak nemusel zasahovat.
29:58 Opet byla hra prerusena a rozehrava se za brankou domacich, hraci mezi tim stihli vystridat.
29:00 Po kratkem preruseni se rozhrava za brankou domacich. Hoste ted trochu vice tlaci, sec jim sily staci. Omlouvam se za maly rym.
28:01 Domaci si ted vytvorili dvoubranove vedeni. Uvidime jak na takovy vyvoj zapasu zareaguje tym Mlade Boleslavi.
27:35 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #85 Siegfried Ulrich, asistoval #18 Lukáš Klíma (2:0)
27:23 Hra je ted opet nahoru dolu. Vice ze hry vsak maji domaci.
25:57 Na hriste vletl jako vitr skvely hrac domaciho tymu Tomas Zahradnik. Jsme zvedavi co dnes na hristi ukaze. Zatim ukazuje svou skvelou fyzickou pripravenost a dobiha vsechny micky.
25:19 Po pekne sanci domacich rozhehravaji hraci Mlade Boleslavi.
24:27 V tuto chvili se hraje velmi opatrne na obou stranach, pravdepodobne vyckavaci taktika. Toto pochopitlene vyhovuje vice domacim hracum.
23:46 Rychly protiutok hostu skoncil na nepresne prihravce. Hraje se uprostred hriste.
23:07 Domaci ted zatlacili micek az pred brnakare, pres nej ho uz vsak nepretlacili.
21:54 Rychly protiutok domacich skoncil na nepresne prihravce. Hraje se uprostred hriste.
20:33 Druhou tretinu zacali lepe domaci.
20:01 Zacal nam druha tretina, zapas sice vedou domaci Black Angels 1:0, ale zapas je velmi vyrovnany. Strely na branku v prvni tretine 7:7.
19:49 Prvni tretina se pomalu chyli ke konci.
18:00 Opet se otevira sance hostum na srovnani zapasu. Zacina jejich druha presilova hra v tomto zapase.
17:01 Nyni utocili hoste, Petr Barta si vsak pripsal uspesny zakrok a strelu bezpecne kryl.
16:25 Na hristi je uz take Patrik rokos a hra pokracuje plnem poctu na obou stranach.
16:08 Do hriste se vratil Martin Pavelek a zacina kratka presilovka domacich.
14:35 Presilova hra hostu mela jen jepici zivot, Nyni sledujeme hru 4 na 4.
14:16 Otvira se moznost hostum srovnat zapas, uvidime zda se jim podari vyuzit presilovku.
13:47 Prave muzeme sledovat spise opatrny prubeh zapasu.
12:37 Strela Davida Novaka mela sice rychlost ale chybel ji smer, sla hodne vedle branky domacich.
12:08 Hra se chvili prerusuje a hraci stridaji.
10:38 Hoste se snazi srovnat krok se svym souperem, zatim se jim to vsak nedari.
10:01 Hraci domacich se pokusili rychle navysit sve vedeni, strela sla vsak mimo branku.
09:49 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #17 Viet Trung Ngo bez asistence (1:0)
08:15 David Novak zkusil pozornost brankare domacich, strela sla vsak tesne vedle branky, jak by rekl muj slovenksy kolega: 'len sa trela'
07:10 Pekna strela take od domacich hracu. Zapas je ted pro oba tymy nahoru dolu.
06:45 Nadherna strela na branku domacich, Brankar byl vsak pozorny. Strely na branku 2:2
05:50 Hraci Boleslavy ted tlaci na domaci, ale ti souperi nenechavaji ani kousek mista na strelu.
04:54 Utkani je preruseno po nedovolenem braneni a rozehravaji hraci Angels.
02:46 Prvni strela domacích hracu na protivnikovu klec.
02:10 Probiha prvni stridaní hracu.
01:54 V pravní části zápasu drží míček na fkorbalkách spíše hrači FAMB.
00:00 Florbalový zápas mezi domácími Black Angels a Mladou Boleslaví prave zacal. Uvidíme určitě velmi napínavé utkání!