59
  • 59 58:37
    Bulldogs

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 5:6
branky: 13. Petr Trulík, 20. Dominik Eichner, 41. Michal Sládek, 47. Šimon Kuczera, 57. Šimon Kuczera - 3. Jiří Koutný, 29. Vít Hrubý, 34. Ville Alkki, 48. Jiří Juhaňák, 50. Vít Hrubý, 53. Petr Kadlec; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 27 - Kryštof Bartek 24; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:3
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Pohodové utkání bez velkého nasazení z obou dvou stran. Zkusili jsme jiné složení pětek a soustředíme se na sobotní zápas, který je pro nás duležitější. Hra nebyla špatná ale také ne bez chyb.
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Kadlece - Lenoch se nejvíc nadře- toho jsme se dnes přes 40 minut drželi a teprve potom co nám soupeř dal jasně najevo, že i on pomýšlí na vítězství, jsme se jakštakž probrali. Díky tomu jsme dokázali nakonec uhájit těsné vítězství. Příště určitě nebude stačit, hrát jen 10 minut čistého času.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 11 , Brno - 13
59:30 Brno už hraje na čas a nepouští se do žádného většího útoku.
58:50 Pěkná kombinace od Hrubého, ale Klobúčnik si míček našel.
58:37 Timeout Bulldogs Brno
58:20 Domácí to zkouší bez brankáře.
57:00 Bartek teď drží vedení svého týmu po náporu střel.
56:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #10 Šimon Kuczera, asistoval #18 Dominik Klimscha (5:6)
56:01 Ke kombinaci se teď dostali i domácí, ale zatím se jim nedaří zakončit. Nakonec až Kuczera.
53:26 Brněnští hráči, si teď ladně předávají vzájemně míček a domácím nezbývá než jen držet obranný blok.
52:17 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #21 Jiří Koutný (4:6)
51:38 Šebestova další přihrávka mohla být opět asistenční, ale Hrabal trefuje nad.
51:00 Kuczerova střela z dálky, ztečována za mantinel.
49:35 Otěže v podobě vedení , přebrali teď hosté. Vyrovnat mohl Kubíček, ale Bartek jeho pokus chytá.
49:34 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #15 Vít Hrubý, asistoval #65 Jiří Bauer (4:5)
47:44 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák bez asistence (4:4)
47:18 FBC teď zatlačilo svého soupeře až k bráně, ale bez pomyslné sklizně ovoce.
46:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #10 Šimon Kuczera, asistoval #43 Michal Sládek (4:3)
44:40 Rozhodčí sice zařval výhoda , ale Kazatel s ní nenaložil asi podle jeho představ.
43:34 Alkki si teď naložil hodně velkou porci, když se prodral přes celé hřiště a pak hledal volné spoluhráče.
42:21 Spoustu střel na obou stranách , ale ani jedna zatím neskončila v síti.
41:00 Lipový napřáhl na polovině, ale Bartek byl pozorný.
40:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #22 Jiří Šebesta (3:3)
40:15 Ostrý start v podání brněnských Buldoků.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině : Ostrava - 6 , Brno - 11
39:49 Hosté stále dobývají ostravskou pevnost , ale tuhle třetinu už jim to nevyjde.
39:01 Dvě střely , dva zákroky. Ty si teď připsal Klobúčník.
36:45 Buldoci se teď usadili na polovině soupeře a vymýšlí, kam s míčkem.
34:25 Smeták teď hodně důrazně dohrál soupeře ale v rámci pravidel a hrát bude i nadále Ostrava.
33:44 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Ville Alkki, asistoval #29 Petr Voltner (2:3)
32:49 Hrabal v dalším protiútoku, tentokrát to ale zkusil vzít na vlastní triko.
32:12 Dlouhá pasáž hry , kdy nedošlo k žádnému ohrožení ani jedné z branek.
29:31 Hrabal kopl do vrtule a doběhl až k Bartekovi, kde nabil volnému Eichnerovi. Ten trefuje ale vedle.
28:27 Tvrdě naloženo teď dostal Eichner a hrát budou domácí.
28:17 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #15 Vít Hrubý, asistoval #21 Jiří Koutný (2:2)
27:05 Trulík ve velké příležitosti, ale trefuje zadní mantinel.
25:55 Zápas se teď přelévá z jedné strany na druhou a ani jeden z týmu nemá rozhodně převahu.
24:24 Domácí aktivně napadají a Brno s tím má relativně velké problémy.
23:16 Šimíček ukázal v rohu hřiště své dravé 'já', ale míček se mu bez faulu vybojovat nepovedl.
21:56 Juhaňák proti Klobúčnikovi, domácí brankář tento souboj vyhrál.
21:20 Hru teď má pod palcem domácí tým a očividně dost s přehledem.
20:01 Míček mají na hokejkách borci z Brna.
20:00 Střely na branku v první třetině : Ostrava - 12 , Brno - 9
19:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #22 Jiří Šebesta (2:1)
18:24 Eichner orazítkoval tyč !
17:36 I Křiva nevahál se střelou, ale Klobúčník měl čistý výhled.
16:45 Oba brankáři teď ukázali od čeho tady dnes jsou a vytasily famózní zákroky.
14:36 Míček se šťastně přikutálel k Eichnerovi, který hledal volného Klimschu. Ten už ale na prudký míček nestačil dosáhnout.
13:17 Kladivo dostal nabito na polovině hřiště, jeho přízemní střela skončila jen zblokována.
12:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #11 Petr Trulík, asistoval #22 Jiří Šebesta (1:1)
10:44 Sládek se pěkně uvolnil po křídle a vyslal i relativně jedovatou střelu. Ta končí ale nad brankou.
09:28 Kuczera poslal Trulíka na útočný výlet a ten se ještě snažil najít spoluhráče na druhém křídle. Jeho příhra ale adresáta nenašla.
07:26 Pěkná přihrávací pasáž v podání Ostravy, ale na samotné zakončení už bohůžel nedošlo.
05:45 Zakončení v podání Chvastka , ale Bartek pozorný.
04:58 Přesilovka domácích zatím nemá žádný řád a míček mají na svých hokejkách Buldoci.
03:15 Míček si pohladili teď i ostravští hráči a Eichnerovo zakončení končí zblokováno.
02:35 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný bez asistence (0:1)
01:54 Smeták se dostal až k zakončení, ale míček minul Bartekovu branku.
00:35 Klimscha nedostal moc prostoru k rozdání míčku , takže mu nezbylo nic jiného , než se stáhnout až za Klobúčníka.
00:01 Úvodní buly ve prospěch FBC.