5:5
    Michael ŘEHÁK
    (Dubský)

Floorball Club Falcon - FBC Start98 Kunratice 5:5
branky: 3. Jakub Škrdla, 7. Vojtěch Řádek, 14. Tomáš Škorvánek, 22. Vojtěch Doleček, 28. Michael Novák - 6. Patrik Studenovský, 7. Oliver Hradický, 20. Matěj Bušek, 21. Sebastián Palda, 39. Michael Řehák; rozhodčí: Lukáš Polanský - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Jan Buzík ?, Lukáš Bezpalec ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:1
43:06 Škorvánek faulovaný v šanci. Falcon si zahraje před koncem třetí třetiny přesilovku.
42:30 Jakub Menhart se právě rozčílil na Lukáše Polanského. Ponechaná výhoda nebyla prý výhodou.
40:40 Falconští přečkali oslabení v naprosté pohodě. Diváci hodnotili přesilovou hru jako odpočinkovou pro oba celky.
38:38 Koníček neunáší obdrženou branku a jeho hokejka zamířila volným letem za mantinely. Obdrží dvě minuty.
38:37 GÓL FBC Start98 Kunratice! 5:5
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil #96 Michael Řehák, asistoval #40 Lukáš Dubský (5:5)
37:37 Dolečkova utažená střela miří do Krče. Branka se tímto směrem bohužel nenachází.
36:00 Škorvánek nyní míjí zcela prázdnou branku. Tomáši, Tomáši ...
35:42 Jakub Hrubeš dnes opět skvěle narušuje rozehrávku místních borců.
32:09 Paukner zdá se kapku nejistý.
29:59 Viděli jsme zajímavou druhou třetinu. Hráči Startu nyní místo přestávkové porady rozchytávají střídajícího gólmana.
27:16 GÓL Floorball Club Falcon! 5:4
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #80 Michael Novák, asistoval #67 David Budáč (5:4)
27:16 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Bezpalec družstva FBC Start98 Kunratice
27:16 Střela z 20 metrů končí v síti. Čuně bude pochválen. Všichni doufáme, že pochvala zazní i od kapitána Koníčka.
27:00 Veselý si chtěl zahrát 'brazilku' s kunratickými hráči. Byli proti a přišel o balonek.
25:30 Řádkovi se okdryla soupeřova branka. Bohužel jen ohřál gólmana.
24:01 Kunratický hráč č. 91 zlobil a jde si odpočinout.
23:20 Falconský Jadra Jágr (#68 Patrik Koníček) chtěl u mantinelu zamotat hlavy kunratickým. Bohužel se mu to nepovedlo. Měl by se Jardy zeptat, jak se to dělá ...
21:44 GÓL Floorball Club Falcon! 4:4
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #24 Vojtěch Doleček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:4)
20:52 GÓL FBC Start98 Kunratice! 3:4
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil #94 Sebastián Palda, asistoval #7 Lukáš Polidar (3:4)
19:04 GÓL FBC Start98 Kunratice! 3:3
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil #17 Matěj Bušek, asistoval #40 Lukáš Dubský (3:3)
15:30 Zcela obsazená kunratická tribuna že místní tým k výhře. Ale to se zatím nedaří.
13:22 GÓL Floorball Club Falcon! 3:2
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #19 Tomáš Škorvánek, asistoval #79 Jakub Hrubeš (3:2)
06:53 Řádek trefil přesnou mezeru na balonek.
06:52 GÓL Floorball Club Falcon! 2:2
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #44 Daniel Štefl (2:2)
06:18 GÓL FBC Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil #91 Oliver Hradický bez asistence (1:2)
05:20 GÓL FBC Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil #27 Patrik Studenovský bez asistence (1:1)
02:14 GÓL Floorball Club Falcon! 1:0
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (1:0)