Lucie BUVALOVÁ
    (Bekeová)
EFT Karlovy Vary

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 1:5
branky: 15. Andrea Kašparová - 1. Andrea Šedová, 3. Klára Minářová, 17. Klára Minářová, 25. Veronika Bekeová, 60. Lucie Buvalová; rozhodčí: Jakub Feistauer - Pavel Suchánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 16 - Tereza Ondrová 26; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:1
59:59 Dnes stejně jako včera zápas rozhodla první třetina, kterou jsme pro změnu zaspali my. V dalších dvou třetinách prokázal soupeř svoji zkušenost a zápas si zkušeně pohlídal. Nám se navíc nepodařilo uhlídat nejlepší hráčku soupeře Bekelovou, s kterou hra soupeře stojí a padá a i když jsme ve třetí třetině stáhli sestavu na osm hráček, tak to ke zdramatizování utkání nestačilo. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostí: Rychle vstřelený gól nás uklidnil, zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Na soupeři musíme ocenit jeho bojovnost až do posledních vteřin. Děkujeme za zápas.
59:59 V dnešním utkání vítězí Vysoké Mýto. Jaroměř nedokázala vstřelit více než jednu branku a s tím se špatně vyhrává. Střely ve třetí třetině: Domácí: 7 Hosté: 14
59:30 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Lucie Buvalová, asistoval #66 Veronika Bekeová (1:5)
59:27 Standartka hostí na velkém brankovišti!
58:56 S Jaroměří to vypadá bledě. Neustále se brání a na vstřelení branky to nevypadá.
57:30 Po delší době větší šance hostujících. Burdiláková chytá.
56:50 Hra se přelévá ze strany na stranu. Ke střelám to ale nevede.
55:14 Přesilová hra opět nevyužita.
54:31 Domácí dnes neseřídily mířidla a střílejí pouze mimo branku.
53:19 Další šance při přesilové hře na snížení. V šanci Bochenská dorážela do brankařky. Z protiútoku zahrozila Bekeová.
52:22 Hra je bez větších šancí.
50:35 Domácí začaly napadat a ihned se rodí šance Bochenské.
49:32 Zdá se, že Jaroměř stahuje sestavu, snad to pomůže zlepšit výkon.
49:02 Timeout TJ Sokol Jaroměř
48:23 Jaroměř stále stažena na své půlce. Takto to na snížení moc nevypadá.
47:48 Dnes poněkolikáté dobrý blok Hakové. Po něm ihned další.
46:06 V dobré šanci Košková pouze přestřelila.
45:20 I po přesilové hře hostující hráčky usazeny na útočné polovině.
44:40 Vysoké Mýto drží míček, k ohrožení brány nedochází.
43:17 Hostující vstřelili branku až po odpískání a z následné rozehry tři metry před klecí Burdilákové nic nevytěžily.
42:13 Jaroměřačky dnes pouze trefují první hráčky před sebou.
41:02 Domácí hráčky se snaží zvýšit pohyb na palubovce a hned si vynutily několik standartních situací, které bohužel neskončily gólem.
40:01 Domácí tým využil přestávku k dlouhé poradě, zatímco hostující tým běhal od mantinelu k mantinelu.
39:59 Ve druhé třetině se trefil pouze hostující tým a navýšil tak své vedení na 4:1. Domácí se budou muset zvednout, pokud zamýšlí na vyhrát dnešní utkání. Střely ve druhé třetině: Domácí: 5 Hosté: 4
39:41 Košková tvrdě atakuje hostující hráčky, pouze za cenu faulů.
38:20 Na míčku stále hostující tým. Domácí hrozí z brejků.
36:10 Vysoké Mýto opět usazené na útočné polovině, ale domácí se dobře brání a na Burdilákovou nedoletí skoro žádná střela a ty které se k ní snesou, nemá problém.
35:00 Bochenká se snažila trefit skákavý míček. Ten letěl obloučkem přímo do rukou Ondrové.
34:20 Pěknou souhru Vysokého Mýta hasí před domácí brankou až obránkyně Haková.
34:06 Hra se začíná hodně přiostřovat.
33:19 Sérii několika standartních situací Jaroměře se nepovedlo a žádná ze střel neohrozila Ondrovou.
33:00 Jůzová ze standartky pouze trefuje první stojící hráčku před sebou.
32:05 Schwabová ve vyložené šanci! Bohužel trefila ležící golmanku.
30:45 Na míčku opět hostující hráčky. Tvrdou střelu Svobodové před bránou dobře zablokovala Haková.
28:54 Pěkná střela Kašparové, bohužel tečována nad branku hostí.
28:23 Zkrácená přesilová hra se nepovedla ani hostujícím hráčkám, stav zůstává nezměněn.
27:37 Hra je plná osobních střetů, avšak bez šancí.
25:52 Přesilová hra netrvala dlouho a budeme tu mít hru 4na4.
25:25 Šanci na snížení budou mít domácí při přesilové hře.
24:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #66 Veronika Bekeová, asistoval #3 Lucie Buvalová (1:4)
24:59 Lucie Svobodová od pravého mantinelu přihrála před bránu, kde stála osamocená Bekelová a do odkryté poloviny brány neměla problém usměrnit střelu a zvyšuje na 4:1.
24:26 Vysoké Mýto opět na míčku na soupeřově polovině.
23:17 V první šanci domácích ve druhé třetině Bochenská, bohužel před brankou hostí promáchla.
21:30 Na začátku druhé třetiny opět na míčku hostující tým, ale nedaří se ohrozit domácí svatyni.
20:01 Buly ve druhé třetině vyhrály domácí hráčky.
19:59 Začátek utkání byl ve znamení hostujícího týmu. Domácí začaly začaly hrát aktivněji až po druhé obdržené brance. Zbytek třetiny jsme sledovali vyrovnanou hru. Poměr střel v první třetině: Domácí: 8 Hosté: 10
19:59 Omlouváme se Vám, z technických důvodů s internetovým připojením zahajujeme dnešní online přenos až od druhé třetiny.
16:19 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #68 Eva Juříková (1:3)
14:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Andrea Kašparová bez asistence (1:2)
02:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #4 Monika Říhová (0:2)
00:51 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Andrea Šedová, asistoval #23 Lucie Prokešová (0:1)