12:3
    Jan TRLICA
    ()

TJ Sokol Lanžhot - FBC ZŠ Uničov 12:3
branky: 15. Michal Bernát, 16. Jan Trlica, 20. Petr Sůkal, 21. Tomáš Čejka, 23. Jakub Starý, 30. František Jansa, 32. Jakub Starý, 37. Jan Frišauf, 38. Michal Bernát, 55. Jakub Starý, 56. Aleš Škrobáček, 57. Jan Trlica - 16. Jiří Novák, 43. Tomáš Šalda, 53. Jiří Šincl; rozhodčí: Pavel Nevrtal - Martin Růžek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Michal Melichar 18 - Adam Pavlát 14; po třetinách: 3:1, 6:0, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Díky všem spoluhráčům za předvedený výkon, kterým jsme se dostali opět do hry o záchranu. soupeře jsme přejeli po všech stránkách, který byl očividně unaven po včerejším utkání.
59:59 Komentář hráče Jemelky z Uničova: Takto se divize nehraje, ostudný výkon, gratuluji soupeři k výhře.
59:59 Utkání končí vysokou výhrou Lanžhota 12:3. Poslední část přinesla veliké úsilí Uničova, stav už byl však propastný. V této části byli hosté střelecky aktivnější, avšak chybělo štěstí a produktivita.
59:30 Lanžhot neriskuje a snaží se uhlídat stav utkání.
58:47 Lanžhot dostává na konci utkání výhodu přesilové hry.
56:20 Jan Trlica zakončuje s asistencí soupeřova hráče. Lanžhot dnes nebere nic jiného než výhru.
56:18 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 12:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #55 Jan Trlica bez asistence (12:3)
55:48 Lanžhot nechce připustit zvrat, Škrobáček zvyšuje na 11:3.
55:11 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 11:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Aleš Škrobáček, asistoval #19 Martin Dlouhý (11:3)
54:51 Uničov po minutce přesilovky ztrestal Lanžhot gólem, což se ovšem nelíbilo Starému, který chvíli na to zvýšil vedení domácích na 10:3
54:07 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 10:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #46 Jakub Starý, asistoval #7 Jan Frišauf (10:3)
52:40 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #20 Jiří Novák (9:3)
51:35 Jiří Balga se dostal poprvé v dnešním zápase do hry, ovšem hned na to dostal trest na 2+10 minut za nesportovní chování. Lanžhot se brání.
48:14 Lanžhot v plném počtu. Uničov nepouští míček z holí.
47:23 Uničov zatím netěží z početní výhody a spíš daruje míčky soupeři.
45:40 Bohužel nervy neudržel ani Frišauf a odchází si odpočinout na trestnou lavici za nesportovní chování.
44:28 Bohužel Uničovu trochu povolili nervy a na hřišti dochází k drobným potyčkám. I přes to Uničov výborně zahrál signál na volný úder, bohužel branku to nepřineslo.
44:08 Lanžhot v posledních dvou minutách hraje nervózněji a přichází individuální chyby, které, naštěstí pro domácí, Uničov netrestá.
42:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #29 Tomáš Šalda, asistoval #8 Lukáš Jemelka (9:2)
42:24 Uničov začíná konečně těžit z práce, kterou na hřišti odvádí. Branku dává Šalda a burcuje svůj tým k další hře.
40:01 Začíná nám třetí část. Uvidíme, zda dokázal Uničov o přestávce vyladit taktiku tak, aby ještě něco udělal s nepříznivým stavem.
39:59 Končí nám druhá třetina, kdy Lanžhot přestřílel Uničov 8:4 a ze svých osmi střel vytěžil 6 branek.
39:23 Čejka naservíroval Starému, ten však odkrytou svatyni Uničovských netrefil.
37:13 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #97 Michal Bernát, asistoval #13 Přemysl Kořínek (9:1)
37:13 Lanžhotští jsou dnes opravdovými dravci. Další branku přidává Bernát s asistencí Kořínka. Uničov by měl zabrat, i tak bude těžké vývoj utkání zvrátit.
36:09 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #7 Jan Frišauf, asistoval #3 Radim Bartoš (8:1)
36:09 Ve správný čas na správném místě. Frišauf nádherně tečoval Bartošovu střelu od půlky a uklidil míček do růžku branky.
33:51 O zakončení ze vzduchu se pokoušel Jemelka, byl z toho ovšem pouze krásny homerun.
31:45 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #46 Jakub Starý, asistoval #26 Tomáš Čejka (7:1)
31:45 Lanžhot dnes střílí jako u Verdunu a míčky padají do sítě jako Němci do krytu. Starý opět zvyšuje po nahrávce Čejky.
30:35 Trlicův pokus likviduje Pavlík.
29:16 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #10 František Jansa, asistoval #55 Jan Trlica (6:1)
29:16 Trlica vrací z rohu na půlku Jansovi, který nenápadnou střelou zvyšuje na 6:1.
28:57 Lanžhot trpělivě rozdává přihrávky na své půlce, Uničov na tento stav reaguje vyčkáváním.
26:36 O zakončení se pokouší Starý, jehož střele chyběly milimetry, ale bylo jich příliš mnoho.
24:51 Hráči Uničova se snaží uklidnit svou obranu a nastartovat se opět pro toto utkání. Bohužel zatím jsou pokusy marné Lanžhot má mírně navrch.
23:23 Lanžhot dostal klid na hole, hraje v klidu a trpělivě, což přineslo další branku.
22:53 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 5:1
20:56 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #26 Tomáš Čejka, asistoval #46 Jakub Starý (4:1)
20:56 Čejka se střelecky probouzí a Starého nahrávku umisťuje krásně pod víko.
20:00 V první třetině Lanžhotští přesstříleli Uničov v poměru 11:8. Uvidíme, co přinese 2. část.
19:29 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #17 Petr Sůkal, asistoval #55 Jan Trlica (3:1)
19:05 Melichar likviduje samostatný únik Galetky a drží Lanžhot ve vedení.
18:00 Trlicův pokus likviduje Pavlík, Hraje se opět v pěti.
16:55 Bernát posílá přihrávku Čejkovi, který bohužel zakončil nepřesně. Velká šance pro Lanžhot.
16:05 Utkání nabírá na obrátkách a po sérii rychlých branek přichází vyloučení Šaldy a Uničov se bude bránit.
15:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #20 Jiří Novák, asistoval #15 Pavel Galetka (2:1)
15:22 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #55 Jan Trlica, asistoval #10 František Jansa (2:0)
14:31 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #97 Michal Bernát, asistoval #8 Aleš Škrobáček (1:0)
14:31 Bernát rozehrává přes střed hřiště na Škrobáčka, který vrací na lajnu zpět Bernátovi, který chladnokrevně zakončuje.
13:46 Káňa si vypracoval pozici, bohužel pokus o zakončení nemá úspěšný konec.
12:04 Zatím největší šance utkání, Uničov ovšem nedokázal uklidit míček do branky, i když dlouho poskakoval v malém brankovišti za zády Melichara.
11:00 Po návratu do hry je hráč Uničova Pavel Galetka tvrdě poslán k zemi, rozhodčí ovšem zůstává klidný a nevylučuje.
10:55 O střelu se pokouší Michal Bernát, jeho pokus je však zblokovaný.
10:20 Hráči Lanžhota potřebují více klidu na své hole, zatím se nedaří vytvořit si větší šanci v přesilovce.
08:53 Lanžhot si také zkusí přesilovou hru, Blokování hole se hráčům Uničova vymstilo.
07:33 Uničov se snaží o střelbu, bohužel většina pokusů je zatím nepřesná. Lanžhot naopak hraje trpělivě a čeká n příležitost.
05:28 Lanžhot se dokázal ubránit, i přes velký tlak Uničova.
03:28 Tvrdost se nevyplatila hráčům Lanžhota a Miroslav Máčal odchází na trestnou lavici za hrubost.
02:36 Po necelý třech minutách utkání je jasné, že dnes nikdo nedostane body zadarmo. Hráči hrají tvrdě, ale čistě.