• 44 43:32
    2:11
    (Berná)

Kanonýři Kladno - FBK Jičín 2:11
branky: 4. Tereza Šulcová, 10. Michaela Adamcová - 6. Natálie Kuželová, 8. Karolína Bláhová, 10. Kristýna Wolfová, 10. Monika Kuhnová, 12. Natálie Kuželová, 22. Veronika Pěničková, 28. Monika Kuhnová, 32. Veronika Pěničková, 32. Natálie Kuželová, 40. Kristýna Wolfová, 44. Natálie Kuželová; rozhodčí: Martina Šrámková - Jessica Keszi; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Lucie Prokopová 15 - Tereza Chlumská 10; po třetinách: 2:5, 0:2, 0:4
43:32 GÓL FBK Jičín! 2:11
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #12 Daniela Berná (2:11)
43:00 Obraz hry se nemění. Kladno brání, Jičín uspává a střílí
40:00 Uspávací taktika Jičína pokračuje.
39:34 GÓL FBK Jičín! 2:10
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #8 Kristýna Wolfová, asistoval #6 Natálie Kuželová (2:10)
37:00 Jičínské hráčky namlsány vysokým skóre povolily Kladeňankám několik minut hrát.
32:00 Z Kladenské klece se pomalu stává 'ementál' (pro neznalé sýr s velkými dírami)
31:54 GÓL FBK Jičín! 2:9
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #4 Barbora Bláhová (2:9)
31:35 GÓL FBK Jičín! 2:8
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #10 Veronika Pěničková, asistoval #6 Natálie Kuželová (2:8)
31:35 Obléhaní Kladenských opět přináší úspěch
28:20 Obléhání Kladenské branky přineslo úspěch v podobě 7 branky.
27:50 GÓL FBK Jičín! 2:7
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #15 Monika Kuhnová, asistoval #10 Veronika Pěničková (2:7)
26:00 Obraz hry se příliš nemění, Jičín obléhá Kladno. Zatím bez výrazného efektu.
22:00 Tato pasáž hry neposkytuje oku diváka žádný lahodný zážitek
21:27 GÓL FBK Jičín! 2:6
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #10 Veronika Pěničková, asistoval #7 Anna Zlatníková (2:6)
17:00 Hráčky Kladna zvýšily po přestávce úsilí a snaží se tlačit na gólmanku Jičína
13:00 Z větší části se hraje na 1/2 Kladna
11:51 GÓL FBK Jičín! 2:5
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #8 Kristýna Wolfová (2:5)
11:00 Hráčky Jičína přebraly iniciativu a tlačí a tlačí.
09:39 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #18 Michaela Adamcová, asistoval #93 Markéta Prchalová (2:4)
09:32 GÓL FBK Jičín! 1:4
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #15 Monika Kuhnová z trestného střílení (1:4)
09:14 GÓL FBK Jičín! 1:3
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #8 Kristýna Wolfová, asistoval #16 Karolína Bláhová (1:3)
08:10 Úsilí Jičínských se vyplácí. Navyšují skóre
07:52 GÓL FBK Jičín! 1:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #16 Karolína Bláhová, asistoval #15 Monika Kuhnová (1:2)
06:15 Hostující hráčky z Jičína eskalují tlak a snaží se vstřelit branku
05:42 GÓL FBK Jičín! 1:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová bez asistence (1:1)
03:36 Hráčky Kladna otevřely po pěkné střele skóre.
03:35 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Tereza Šulcová, asistoval #61 Lucie Hanzáková (1:0)
02:00 Hodně se přerušuje. Nejsou k vidění souvislé herní kombinace.
01:02 Hra začala, oba týmy se oťukávají.