5:10
    Jan WOJNAR
    (Kašpar)

Technology Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 5:10
branky: 2. Sebastián Šlechta, 3. Jonáš Kreysa, 29. Jakub Bína, 48. Vojtěch Hrůza, 51. Dominik Dvořák - 10. Jan Wojnar, 21. Filip Langer, 26. Martin Ďuriška, 26. Tomáš Váňa, 33. Filip Langer, 36. Petr Brautferger, 38. Marek Pixa, 41. Tomáš Váňa, 49. Jonáš Kůra, 57. Jan Wojnar; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Lukáš Dragon 25 - Martin Frühbauer 25; po třetinách: 2:1, 1:6, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Po dobrém vstupu do zápasu jsme bohužel ve druhé třetině polevili a soupeř toho značně využil. Dokud se nenaučíme makat celý zápas, tak vyhrávat nebudeme. Přesto jsem rád, že kluci ve třetí třetině zapli a nevypustili zápas. Zítra musíme předvěst koncetrovanější výkon po celou dobu zápasu, pak se můžeme radovat z výhry. Gratuluji soupeři k vítězství.'
60:00 Nejlepší hráči utkání: domácí číslo 46 Sebastián Šlechta, hosté číslo 29 Filip Langer
60:00 Komentář hostujícího trenéra: Jsme rádi za důležité body pro další fázi sezóny. O vítězství rozhodl především nástup v druhé třetině. Bloky a proměňování přečíslení nás nasměřovaly k vítězství.
59:47 Rozkovcův průnik gólem nekončí.
58:58 S Tovarovou pumelicí měl hostující golman obrovské problémy,ale vytěsnil ji.
57:48 Pixa trefuje pouze bližší tyč Dragonovy branky.
56:49 Desátý gól hostů střílí Wojnar, když Dragonovi vypadl balónek po střele Kašpara.
56:44 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #82 Čeněk Kašpar (5:10)
56:00 Neskutečně Dragon proti Wojnarovi, který před prázdnou brankou trefil vymrštěnou ruku domácího gólmana.
55:43 Tlapák prošel mezi třemi obránci domácích, ale jeho střela končí pouze na nohách Golla.
54:48 Hrůza předvedl pěkný průnik po lajn, který ale končí pouze jeho pádem.
53:58 Tovarovi dnes štěstí opravdu nepřeje, opět trefuje pouze boční tyčku branky.
53:23 Pěkná šance po průniku Neklana končí pouze nad brankou Frühbauera.
52:12 Dragon zatím své spoluhráče zásobuje výtečnými výhozy, ale všechny zatím zůstávají neproměněny.
50:58 GÓL Technology Florbal MB! 5:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #63 Dominik Dvořák, asistoval #50 Pavel Sládeček (5:9)
50:58 Přesilovou hru využívají domácí po pěkné kombinaci Sládečka a skórujícího Dvořáka.
50:49 Domácí zatím drží hosty na jejich obrané polovině.
49:50 Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil #49 Vojtěch Hrůza.
49:50 Po faulu Kůry na Martínka uvidíme další samostatný nájezd, tentokrát jede Hrůza a bohužel pro domácí nedává gól.
49:30 Výborné napadání tojice Martínek, Rozkovec a Kárníka nakonec končí střelou na Frühbauera.
48:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #95 Tomáš Váňa (4:9)
48:13 Velká smůla pro Dragona, kterému se míček odrazil od nohy tak nešťastně, že nakonec doletěl až do branky...
47:41 GÓL Technology Florbal MB! 4:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #49 Vojtěch Hrůza, asistoval #61 Patrik Rozkovec (4:8)
47:41 Frühbauer byl po odrazu balónku úplně zmatený, čehož využil Hrůza a snižuje na 4:8 z pohledu hostů.
46:50 Žagan pěkně vystihl přihrávku Wojnara, ale jeho střelu vychytal Frühbauer.
46:01 Výborně sehraný úder hostů zachránil svým zákrokem Dragon.
44:52 Domácím se zatím vůbec nedaří vypracovat si ve třetí třetině střelecké přiležitosti.
44:02 Chybu Dvořáka nepotrestal Langer, který netrefil branku.
42:40 Třetí třetina se zatím hraje velice aktivně, diváci musí být velmi spokojení.
41:18 Hosté vlétli do třetí třetiny velmi aktivně a začínají napadat domácí i za jejich brankou.
40:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #95 Tomáš Váňa, asistoval #29 Filip Langer (3:8)
40:06 Stejně jako ve druhé třetině i v té druhé otevírají skóre hosté.
40:00 Střely ve druhé třetině (celkově). Domácí: 9 (18) Hosté: 13 (22)
39:35 Míček padal zpoza brány přímo na Dragona, který vůbec nevěděl, kde se balónek nachází a nebýt Pařízka, tak bychom viděli další smolný gól do sítě domácích.
39:03 Další excelentní výhoz Dragon, který nedokázal Bína.
37:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #77 Petr Brautferger (3:7)
37:23 Únik hostů 2 na nikoho končí další brankou, s tímto nemohl už Dragon bohužel nic dělat.
36:50 Hosté už také vysunuli své napadání, a dělají tak velké problémy domácím.
35:18 Přesilovku hostů využil po výběhu od mantinelu Brautferger a hosté tak odskakují domácím na rozdíl tří branek.
35:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #5 Adam Tlapák (3:6)
34:04 Domácí opět na chvíli zamkli domácí, nicméně tentokrát si nedokázali vytvořit ani střeleckou příležitost.
33:09 Opět výborně Šlechta, ale jeho nabídku na střed nevyužil Dvořák, který zakončuje vysoko nad.
32:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #95 Tomáš Váňa (3:5)
32:18 Pěknou kombinaci hostů zakončuje Langer a zvyšuje tak na 5:3 z pohledu hostů.
31:47 Rozkovec opět doběhl výhoz Dragona, ale tentokrát neměl proti trojnásobné přesile šanci.
31:00 Nabídka Šlechty nenašla adresáta, a Frühbauer si tak může oddechnout, jelikož před jeho brankou je v posledních momentech velmi dusno.
30:16 Bína zatím dělá svými výběhy z rohů velké problémy obraně hostů.
29:24 Utkání je stále divácky velmi atraktivní, především díky aktivnímu napadání domácích.
28:34 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #6 Jakub Bína z trestného střílení (3:4)
28:34 Po výborném výhozu Dragona fauloval Rozkovce Wojnar a Bína v klidu proměňuje trestné střílení.
28:05 Utkání se začíná přitvrzovat, především na straně domácích.
26:45 Hosté pomalu, ale jistě přebírají iniciativu a tlačí domácí na jejich obrané polovině.
25:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #95 Tomáš Váňa, asistoval #89 Jan Wojnar (2:4)
25:55 Hosté zvyšují na 4:2 z jejich pohledu, za obranou domácích zůstal úplně zapomenutý Váňa, proti kterému už neměl Dragon šanci.
25:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Martin Ďuriška, asistoval #7 Vít Janda (2:3)
25:16 Hosté otáčejí stav utkání, když se opět po rychlém protiútoku prosadil Ďuriška.
24:59 Druhá lajna domácích je dnes opravdu velice aktivní, nyní si další šanci vypracoval Hejduk.
23:30 Výborný Frühbauer proti Bínovi. Gólman hostů na začátku druhé třetiny zatím drží svůj tým.
23:10 První lajna domácíh zamkla hosty na jejich obrané polovině, ale z tohoto tlaku vytěžili pouze střelu Kreysy do Frühbauera.
21:55 Další pěkná kombinace hostů, ale ani tentokrát nevyzrál Lehečka na Frühbauera.
21:12 Pěkná kombinace Bíny a Hrůzy končí pouze na Frühbauerovi.
20:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Filip Langer bez asistence (2:2)
20:40 Druhá třetina nám začíná tlakem domácích a rychlým protiútokem Tatranu, ze kterého Langer srovnává na 2:2.
20:00 Střely v první třetině. Domácí: 9 Hosté: 10
19:24 Další nebezpečný pokus Šlechty, tentokrát však mimo branku.
18:08 Velká šance pro domácí po chybě Frühbauera, kterému po Bínově střele vypadl míček, žádný z domácích hráčů však nebyl úspěšný při dorážce.
16:15 Domácím se v posledních minutách nedaří nacházet prostory v obraně hostů jako na začátku utkání.Hosté naopak hrozí z rychlých protiútoků a volných úderů.
15:52 Tovara od levého mantinelu pouze do boční tyčky.
15:00 Dragon zatím drží svůj tým, tentokrát se vytáhl proti hostujícímu kapitánovi Váňovi.
13:40 Šlechta je dnes opravdu na koni, jeho další akce mezi dvěma hráči však neskončila gólem.
12:56 Zápas se nyní hraje stylem nahoru dolů pro velkou radost všech diváků v hale.
11:50 Další excelentní zákrok Dragona, tentokrát proti střele Langera.
11:15 Tentokrát fantastický Dragonův zákrok při protiútoku 2 na 1.
10:48 Hejduk je dnes zatím velmi aktivní, nyní opět ohrozil branku hostů.
09:55 Hosté už se zřejmě vzbudili po cestě z Prahy a konečně se dostávají do zápasu.
09:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #29 Filip Langer (2:1)
09:06 Wojnar zůstal úplně zapomenutý za obranou domácích a snižuje na 1:2 z pohledu hostů.
08:32 Frühbauer úspěšný tváří v tvář Lehečkovi.
07:35 Protiútok domácích nakonec skončil jako protiútok hostů, kteří se ale nedostali k ohrožení Dragonovy branky.
07:10 Tovara pouze do boční síťky.
06:20 Domácí stále tlačí hosty a dostávají se do střeleckých příležitostí, tentokrát však Kreysovu střelu zblokovali obránci hostů.
05:14 Domácí zatím v přesilové hře předvedli pouze pěknou kombinaci tria Zakonov, Dvořák a Sládeček, ale poslednímu jmenovanému nesedla střela.
04:06 Uvidíme také první přesilovou hru utkání, vyloučen je Navrátil za sekání.
03:10 Hosté se dostávají ke střelám pouze od půlící čáry, které blokují obránci domácího týmu.
02:54 Další střela domácích, Pařizek však míří vysoko nad.
02:03 GÓL Technology Florbal MB! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #38 Jonáš Kreysa bez asistence (2:0)
02:03 Domácí vzápětí zyšují na 2:0, když nedorozumění v obraně hostů využil Kreysa.
01:53 GÓL Technology Florbal MB! 1:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #46 Sebastián Šlechta, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (1:0)
01:53 Domácí otevírají skóre utkání, když Hejduk prošel od mantinelu mezi třemi hráči a předložil před prázdnou bránu Šlechtovi, který neomylně trefuje.
01:15 První šance také pro domácí, Bína však nepřekonal Frühbauera.
00:28 První protiútok hostů a okamžitě šance pro Wojnara, který nepřekonal Dragona.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí.