5:8
    Vojtěch HRŮZA
    (Martínek)

ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB 5:8
branky: 27. Marek Veselý, 29. Antonín Semerád, 36. Ivan Pergler, 53. Daniel Šterbák, 56. Jan Lang - 7. Daniel Goll, 9. Daniel Goll, 18. Patrik Rozkovec, 42. Jakub Kárník, 43. Marek Žagan, 44. Dominik Dvořák, 47. Dominik Dvořák, 58. Vojtěch Hrůza; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Patrik Zítka 18, Jan Eckhardt 11 - Jakub Štípek 36; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:5
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Kološe: Děkujeme soupeři za velmi pěkné utkání, plné pěkných akcí a šancí na obě strany. Kdybychom po první třetině prohrávali, nemohli bychom se divit. Pochválil bych golmana. Druhou třetinu opanoval soupeř. Ale díky výborné práci všech hráčů ve třetí třetině, jsme dokázali vyhrát. Díky soupeři za utkání. Hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Komentář trenéra domácích Kratochvíla: První třetina, lekce z produktivity, škoda. Ve druhé třetině jsme byli lepší. A ve třetí třetině jsme nezavřeli střed hřiště. Byl to, dobrý match, dobré tempo!!!
59:59 Střely ve třetí části 14:16, celkem v utkání 41:37
59:05 Z dálky pálí Kozdera, brankář drží hosty v klidu
58:04 Sparta zkouší hru v šesti
57:00 GÓL Technology Florbal MB! 5:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #49 Vojtěch Hrůza, asistoval #65 Daniel Martínek (5:8)
56:20 Eckhardt znovu likviduje samostatnou akci Boleslavi
55:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Jan Lang bez asistence (5:7)
55:00 Letecký den na Barrandově, hráč Boleslavi končí s nohami nad hlavou za mantinelem po čistém zákroku Šterbáka
52:48 Knutelský vybojoval míček ve středu hřiště, ten se odrazil ke Šterbákovi, který rychlý přesun zakončil brankou
52:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #80 Daniel Šterbák bez asistence (4:7)
46:03 GÓL Technology Florbal MB! 3:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #63 Dominik Dvořák, asistoval #52 Jakub Kárník (3:7)
43:56 Středočeši po pauze nastoupili nažhaveni, Sparta ani s novým brankářem nestíhá hasit požár před brankou
43:55 GÓL Technology Florbal MB! 3:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #63 Dominik Dvořák, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (3:6)
42:09 Další nepozornost před brankou trestá Žagan
42:08 GÓL Technology Florbal MB! 3:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Marek Žagan, asistoval #53 Lukáš Tovara (3:5)
42:08 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Jan Eckhardt družstva ACEMA Sparta Praha
41:39 Těsně po naskočení vyloučených hráčů na hřiště přichází střela z blízka
41:38 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #52 Jakub Kárník, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (3:4)
40:02 Hra pokračuje na obou stranách ve čtyřech
40:01 Střely ve druhé části 10:9
39:27 Za vzájemné sympatie u mantinelu vyloučení na obou stranách
38:20 Koutník pálí z dálky k levé tyči
37:00 Boleslavští hrají nyní opatrně především v obraně
36:00 A začínáme od znova
35:08 Dan Riley prošel z pozice beka celým hřištěm a u pravé tyče našel volného Ivana Perglera
35:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #42 Daniel Riley (3:3)
32:20 Útok Boleslavi ve dvojici Sládeček a Dvořák končí na břevně
30:00 Oba týmy zrychlily hru, je slyšet pleskot hokejek
28:35 Langoš vyslal do běhu Semeráda a ten z blízka prostřelil brankáře
28:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #66 Antonín Semerád, asistoval #71 Jan Lang (2:3)
26:50 Po zámku celé formace prostřeluje gólmana z první Marek Veselý
26:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #30 Marek Veselý, asistoval #8 Lukáš Voves (1:3)
26:00 Využijí domácí nabídnutou šanci?
23:00 Nyní se hra přelévá od brány k bráně
22:01 Domácí jsou zase v pěti
22:00 Po úvodním tlaku hostů, kdy brankář Zítka podržel obranu vyrazila Sparta ve čtyřech do útoku, ale bez efektu
20:01 Do druhé části vstupují domácí v oslabení
20:00 Střely v 1.třetině 17:12
17:44 Z přemíry útočné snahy zapomněli domácí na zadní vrátka, takže Rozkovec šikovně využil brejku
17:43 GÓL Technology Florbal MB! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #61 Patrik Rozkovec bez asistence (0:3)
16:00 Další střela Lukáše Vovse zvoní o břevno
15:00 Sparťani konečně v akci, Ivan Pergler ani nadvakrát nepřekonal brankáře
12:45 Po gólech MB je Sparta v útlumu, brankář Zítka si připisuje zákroky
09:00 Po dvou přesných střelách Boleslav navyšuje vedení
08:34 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #64 Daniel Goll, asistoval #53 Lukáš Tovara (0:2)
06:05 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #64 Daniel Goll, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (0:1)
05:00 Boleslavští přebírají otěže Zápasu
04:38 Jírek se řítil sám na branku, vyprášil betony golmana
02:15 Hra je zatím opatrná z obou stran
00:23 První střelu vyslal Sparťan Petr Tlapa