59
  • 59 58:22
    Vítkovice

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:11
branky: 4. Marek Pixa, 17. Jan Žák, 23. Jan Žák, 36. Marek Pixa, 45. Michal Hudera - 1. Martin Michna, 14. Martin Děček, 17. Daniel Filip, 37. Martin Hurajt, 39. Kryštof Malina, 40. Jiří Besta, 46. Kryštof Malina, 48. Kryštof Malina, 51. Martin Michna, 55. Martin Děček, 58. Jiří Besta; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Matěj Zloch 25 - Denis Jasiok 24; po třetinách: 2:3, 2:3, 1:5
60:00 Vyjádření trenéra hdomácích p. Merty: Škoda některých našich zbytečně inkasovaných branek, jinak kluci za dnešní výkon zaslouží pochvalu. Pro mnohé to byla první zkušenost s juniorskou ligou.
60:00 Vyjádření trenéra hostí p. Gurkovského: Utkání značně poznamenala absence mnoha hráčů na obou stranách. Rozhodl závěr druhé třetiny, domácím potom už došli fyzické a možná i psychické síly. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině: 8-12.
59:59 Ani poslední střela zápasu neměla gólové proporce.
59:40 V posledních vteřinách jsou na míčku Vítkovice, ale moc bránu neohrožují.
58:22 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #99 Daniel Pastrňák (5:11)
57:27 Zloch nejprve na dvakrát krásně vyrazil střelu, pak se ovšem k míčku dostal Besta a na něj už Zloch nestačil.
57:06 Děčkova střela mířila daleko od brány Tatranu.
55:51 Pixovi jeho backhandová střela vůbec nevyšla.
54:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Martin Děček, asistoval #64 Martin Hurajt (5:10)
54:53 Střela z dálky Děčka zaplula až za Zlochova záda.
54:31 Pixovu střelu si Jasiok bez potíží pohlídal.
52:20 Pixova tečovan střela vystoupala příliš vysoko.
51:37 Na Lukáče prošla nahrávka diagonálně přes celé hřiště, ten ale nedokázal vystřelit.
50:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Martin Michna, asistoval #13 Rostislav Gattnar (5:9)
50:02 Michna skóruje z velkého brankoviště,
48:46 Zloch přidává další pěkný zákrok.
47:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #11 Petr Šomodi (5:8)
47:47 Volný úder Vítkovic z nebezpčné pozice končí dalším gólem.
45:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
45:33 Malinova tvrdá střela od půlky končí v brance tatranu.
45:05 Další pěkná střela Hudery, tato se však už za Jasiokova záda nedostala.
44:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #3 Michal Hudera, asistoval #59 Ondřej Řezník (5:6)
44:23 Hudera byl už úspěšnější.
44:15 Hrdinka v pěkné šanci neuspěl.
43:22 Až teď první střela Vítkovic, ale od gólové měla velmi daleko.
42:42 V úvodu třetí části je hra spíše chladnější, žádný z týmů zatím moc nepředvedl.
40:00 Střely v druhé třetině: 14-14.
39:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta bez asistence (4:6)
39:38 A Vítkovice přidávají ještě jeden gól přesnou střelou Besty.
38:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Kryštof Malina bez asistence (4:5)
38:14 A Vítkovice se znovu dostávají do vedení po střele Maliny z volného úderu.
36:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #64 Martin Hurajt, asistoval #88 Jiří Besta (4:4)
36:22 Vítkovice rychle nacházejí odpověď a Hurajt znovu srovnává stav.
35:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #3 Michal Hudera (4:3)
35:37 Tatran se dostává do vedení díky krásné střele Pixy po volném úderu.
34:47 Vítkovice ze svého tlaku získaly mžnost střely, tu však Zloch maskou vyrazil.
33:09 Vítkovice měli volný úder z opravdu dobré pozice, ale Gattnarovi se střela vůbec nepovedla.
31:50 Pixova tečovaná střela letěla těsně nad bránu.
30:28 Nepovedený volný úder dostal Pastrňáka do samostatného úniku, ale Zloch ho zastavil.
28:22 Pastrňákůva křížová nahrávka přeskákala celé hřiště, ale Děček ji nedokázal spracovat.
26:55 I další střelu Vítkovic si Zloch pohlídal.
26:29 Zloch přidává další pěkný zákrok.
24:37 Stach na poslední chvíli zastavil nahrávku před odkrytou bránu Tatranu.
23:55 Vítkovice rychle rozehrály volný úder, ale Zloch se nenechal překvapit.
22:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Jan Žák, asistoval #3 Michal Hudera (3:3)
22:12 Teď ovšem vyrovnává stav dalším gólem Žák, když dorazil Huderovu střelu.
21:47 V druhé třetině jsme zatím neviděli žádné velké šance, míč z jednoho konce hřiště na druhý.
20:00 Střely v první třetině: 7-10.
19:49 Tatran v posledních momentech třetiny napadá rozehrávku, ale zatím bezúspěšně.
18:14 Řezník na dvakrát málem překonal Jasioka, ale ten nakonec vyšel z tohoto měření lépe.
16:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
16:53 Tatran si nechce nechat Vítkovice utéct a k tomu dopomáhá střelou ze malého úhlu Žák.
16:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #13 Rostislav Gattnar (1:3)
16:12 Filip přesnou střelou navyšuje vedení Vítkovic.
16:01 Zloch přidává další pěkný zákrok.
13:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Martin Děček, asistoval #88 Jiří Besta (1:2)
13:37 Vítkovice využívají svůj tlak a znovu se dostávají do vedení.
13:02 Laxní zakončení Šomodi na Zlocha nestačilo.
12:12 První střela Vítkovic v přesilovce, na razanci nestrádala, ale o přesnosti se už to samé říci nedá.
10:37 Pěkný Zlochův zákrok špičkou nohy zachránil Tatran od inkasování.
09:23 Lukáč dostal pěknou nahrávku, ale nedokázal ji využít.
07:26 Besta z nevelké vzdálenosti úplně minul bránu.
05:27 Ani Pixa v následném protiútoku nebyl dost přesný.
05:20 Tečovaná střela Lukáče nemířila mezi tyče.
03:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #24 Jan Žák (1:1)
03:09 Pixa se trefuje z velkého brankoviště a srovnává stav.
02:29 Pěkný zákrok Zlocha proti samostatnému úniku.
01:52 Vítkovice pokračují v tlaku na branku Tatranu, ale k zakončením se moc nedostávají.
00:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
00:47 Na podruhé byl již Michna úspěšný a otevírá skóre dnešního zápasu.
00:41 Chybu v rozehrávce Tatranu nepotrestal Michna.