9:5
    Daniel MAXA
    (Vacenovský)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:5
branky: 4. Ondřej Novotný, 9. Adam Kulík, 11. Vojtěch Plaček, 17. Tadeáš Daněk, 20. Jan Vacenovský, 21. Martin Řezáč, 24. Vojtěch Plaček, 26. Jan Novotný, 60. Daniel Maxa - 11. Wojciech Malajka, 23. Wojciech Malajka, 25. Igor Macháček, 27. Wojciech Malajka, 29. Denis Kubiczek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: František Trojan 32 - Ondřej Kolajta 16, Daniel Buroň 23; po třetinách: 5:1, 3:4, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: 'Dnes jsme podali lepší výkon než včera. Povedl se nám vstup do utkání a i díky tomu jsme drželi soupeře na dostatečnou vzdálenost. Díky hráčům za 100% vstup do roku 2017! Děkuji soupeři za utkání a přeju mu hodně štěstí v dalších zápasech.'
60:00 Komentář k utkání vedoucího týmu hostí pana Jaroslava Heisera: 'Náš nový trenér pan Koutný je náročný trenér a hráče učí nový systém hry. Noví hráči v první třetině se s tím nedokázali poprat a to rozhodlo zápas. Bude to ještě nějakou chvíli trvat, ale s FBC se musí počítat. Těšíme se již na derby s Vítkovicemi.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Chodov - 14, Ostrava - 9
59:59 Chodov si dokráčel pro další vítězství a z tohoto víkendu vytěžil plný počet bodů!
59:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #43 Jan Vacenovský (9:5)
59:33 Tak alespoň jeden gól ve třetí třetině padl a vstřelil ho symbolicky domácí kapitán Daniel Maxa!
58:49 Fanda Trojan opět pozorný a likviduje další pokus z půlky.
58:18 Chodov kontroluje závěr utkání.
56:34 Chodov opět v pohodě odbránil oslabení a přiblížil se k výhře v tomto utkání.
55:53 Chodov opět zvládá oslabení ve velkém stylu.
54:18 Ondřej Volf se nyní opřel do střely z první, jeho torpédo však odletělo neznámo kam.
52:47 Série střel Ostravy, ale Chodov stále drží svůj náskok.
48:32 Hra se neustále přelévá nahoru dolů, ale po gólových hodech v prvních 40 minutách se nyní stavidla zavřela.
43:53 I třetí třetina nabízí velmi intenzivní boj o každý míček, ale skóre se nám zatím neměnilo.
40:00 Střely ve druhé třetině: Chodov - 17, Ostrava - 16
39:31 Dan Maxa orazítkoval levou tyčku hostující svatyně.
37:38 Honza Běloch v dobré šanci, nezvládl ovšem na dlouhou hůl dostatečně změnit směr balónku.
33:57 Prachbídná přesilovka hostí, kdy měli balónek na útočné polovině zhruba tak 25 vteřin z celého trestu.
32:44 V druhé půlminutě je to na šance 1:1, ale ani jedna strana neuspěla.
32:13 Chodov za první půlminutu nepůjčil Ostravě balónek.
28:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #59 Denis Kubiczek, asistoval #60 Igor Macháček (8:5)
28:14 A Ostrava opět trestá nedůraz domácích a z předbrankového prostoru se prosazuje Denis Kubiczek. Ostrava se pomalu, ale jistě vrací do utkání.
26:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #25 Wojciech Malajka z trestného střílení (8:4)
26:33 A další branka, tentokrát z trestného střílení a Wojciech Malajka bez potíží kompletuje hattrick!
25:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Jan Novotný, asistoval #97 Šimon Doubek (8:3)
25:21 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Daniel Buroň družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
25:21 Další bleskurychlá odpověď domácích v podání Honzy Novotného a hostující gólman radši přepouští místo v bráně svému kolegovi.
24:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #60 Igor Macháček, asistoval #59 Denis Kubiczek (7:3)
24:34 A další branka, opět v podání hostí. Igor Macháček jako správný kapitán opět pozvedá bojovou morálku hostí.
23:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #27 Martin Řezáč (7:2)
23:39 Další brejk domácích a Vojta Plaček opět neomylně!
22:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #25 Wojciech Malajka, asistoval #60 Igor Macháček (6:2)
22:38 Ostrava se konečně dočkala svého vytouženého snížení a opět z hole Wojciecha Malajky.
21:45 Série útoků na obě strany, gólmani likvidují.
20:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč bez asistence (6:1)
20:59 První vážnější šance hned končí brankou. Martin Řezáč sice až napotřetí, ale dopravil míček až do sítě!
20:04 Ostrava si připisuje první střelu druhé třetiny, ovšem pouze těsně vedle.
20:00 Střely v první třetině: Chodov - 17, Ostrava - 12
19:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jan Vacenovský, asistoval #97 Šimon Doubek (5:1)
19:50 I trochu toho pověstného štěstíčka na holích domácích, nahození Šimona Doubka se odrazilo přesně do kroku Honzy Vacenovského před zcela odkrytou bránu a ten se v této situaci nemýlil.
19:07 Malajka prověřil Fandu Trojana skrytou střelou, ten je však pozorný.
18:45 První třetina se chýlí ke konci a nyní se na hřiště více bojuje než kombinuje.
16:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #15 Tadeáš Daněk, asistoval #4 Daniel Maxa (4:1)
16:23 Po chvíli klidné kombinace na vlastní půlce přichází rychlý výpad, který končí umístěnou střelou Tadeáše Daňka a skóre je již 4:1!
14:24 Chodov má v posledních minutách převahu a drží balónek, větší šance si však nevyprodukoval.
10:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
10:56 Rychlá odpověď domácích po šikovné teči Vojty Plačka!
10:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #25 Wojciech Malajka, asistoval #39 Ondřej Chovanec (2:1)
10:24 První gól hostí po dlouhém výhozu gólmana, prosadil se Wojciech Malajka.
09:13 Macháček se teď prezentoval pěknou střelou přes obránce, o kousek však bránu minul.
08:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #6 Vojtěch Plaček (2:0)
08:11 Rychlý brejk domácích a Adam Kulík po krásné nahrávce Vojty Plačka navyšuje skóre!
07:28 Ve velké šanci se zjevil Vojta Plaček, gólman hostí se však stihl bleskově přesunout.
03:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Ondřej Novotný, asistoval #44 Jan Novotný (1:0)
03:09 Dalekonosný pokus od půlky se zastavil až v síti! Skóre utkání otevřel Ondřej Novotný!
00:00 Dámy a pánové, vítejte u online přenosu utkání G2 ligy juniorů, kde domácí FAT PIPE FLORBAL CHODOV vyzve druhý ambiciozní tým z Ostravy, kterým je Ostravské FBC tedy FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA. V posledním střetu s FBCckem jsme vybojovali cenné body za výhru 7:12! Tak uvidíme jak se dnešní zápas vyvine. Přeji příjemnou zábavu.