• 59 58:11
    3:7
    ()

Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:7
branky: 22. Kryštof Lehečka, 30. Patrik Rozkovec, 43. Kryštof Lehečka - 2. Patrik Šebek, 7. Daniel Cabejšek, 23. Jakub Buršík, 46. Daniel Cabejšek, 56. Jan Dobisík, 57. Matěj Petrović, 59. Daniel Cabejšek; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Štípek 29 - Marek Paleček 27; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Souhlasím..vyrovnané utkání, které rozhodla koncovka 3. třetiny. Bohužel psychika našich hráčů už se dlouhodobě pohybuje pod bodem mrazu. Snad se venku začne brzy oteplovat a kluky to probudí. Gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Kometář trenéra hostů: 'Vyrovanané utkání, které rozhadla 3. třetina. Důležité 3 body. Děkuji soupeři za utkání.'
60:00 Nejlepší hráči utkání: Boleslav - 44 Lehečka, Bohemians - 12 Cabejšek.
60:00 Střely ve třetí třetině 13:9. Celkově 30:36.
59:59 Domácí si v přesilové hře 6:4 vypracovali několik šancí. Bohužel pro ně je zastavil buď skvělý brankář nebo dobře postavená brána. A tak zapás končí 3:7.
58:11 Timeout Technology Florbal MB
58:11 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek bez asistence (3:7)
58:11 Cabejšek vyhrál na půlce souboj s Kárníkem a poté se prosazuje krásnou střelou nad nohu.
56:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #85 Matěj Petrović, asistoval #21 Jakub Buršík (3:6)
56:30 Domácí si opět nepohlídali standartku a Petrovič navyšuje skóre na 6:3 z jejich pohledu.
55:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #27 Michal Kolář (3:5)
55:50 Na druhé straně ze naopak ze standartky prosazuje Dobisík.
55:28 Domácí nevyužili výhodné standartní situace.
54:56 Domácí vytáhli obranu a Bohemians v obtížích.
52:55 Sládeček teď 3x během 15 vteřin ohrozil hostující. Nejdříve ho zastavila tyčka, poté ho 2x vylapal Paleček.
51:05 Domácí si vypracovali jednu šanci, Sládeček zblokován a hosté hrají v plném počtu.
50:04 Domácí v 5 a zahrají si chvíli přesilovou hru.
49:02 Trochu se nám přiostřuje. Uvidíme hru ve 4.
47:04 Krásná střela Žagana, Paleček rukou vyráží.
45:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek, asistoval #15 Lukáš Netrefa (3:4)
45:06 Cabejšek neuvěřitelně vymetá pavučiny a využívá tak přesilovku.
44:32 Hejduk nesmyslně posílá svůj tým do 4.
44:13 Boleslav teďka minutu a půl sevřela hostující v jejich obranném pásmu, nic velkého z toho nebylo.
42:23 GÓL Technology Florbal MB! 3:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #44 Kryštof Lehečka, asistoval #39 Marek Žagan (3:3)
42:23 V signalizované výhodě vyrovnáná ze středu Lehečka.
40:40 Netrefa nahazoval z vlastní poloviny a balonek proskákal až ke Štípkovi.
40:00 Střely ve druhé třetině 8:9.
39:27 Kolář trefuje tyčku po krásné střele.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:46 Sládeček do masky hostujícího brankáře.
38:15 Hosté v plném počtu.
38:08 Paleček na poslední chvíli chytá na brankové čáře.
36:47 Hrůza z otočky do připraveného Palečka.
34:02 Pour pouze do hrudi a poté vedle.
32:01 Dalekonosnou střelu tahem Buršíka vytahuje na poslední chvíli rukou Štípek.
31:11 Rozkovec si krásně prohodil hostujícího obránce, brankáře už přehodit nedokázal.
29:19 GÓL Technology Florbal MB! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #61 Patrik Rozkovec, asistoval #59 Filip Neklan (2:3)
29:19 Domácí snižují. Po nahrávce zpoza brány se přesně trefuje Rozkovec.
27:49 Jednoduché vytočení ze standartní situace, Štípek vytáhl ramenem.
27:23 Krásná ťukačka domácí formace, Kárník netrefuje odkrytou klec.
26:21 Domácí v plném počtu a Štípek si připsal další zákrok.
25:58 Po Netrefově střele zazvonila tyčka.
22:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (1:3)
22:47 V zápětí Bohemians opět odskakují, když nevýraznou střelu Buršíka nepochopitelně Štípek neudržel.
21:57 GÓL Technology Florbal MB! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #44 Kryštof Lehečka bez asistence (1:2)
21:57 Lehečka krásnou individuální akcí snižuje na 1:2.
21:27 Hostující tým v plném počtu.
20:25 Domácí pokračují v přesilovce a Hrůza hned vyslal krásnou střelu, Paleček chytá.
20:00 Střely po první třetině 9:18.
19:45 Dvořák přestřeluje prázdnou bránu.
19:27 Dobisík dává šanci domácím snížit, když byl vyloučen za sekání.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35 Petrovič sám na Štípka, ten chytá.
17:03 Rozkovec trochu nešikovně přiháčkoval hostujícího hráče a byl za to vyloučen.
15:55 Domácí obrana za sebou trestuhodně nechala 2 volné hráče, ti to toho nevyužili.
14:12 Neklan z posledního chybuje, soupeř toho nevyužil.
12:58 Po nedůrazu domácí obrany musel několikrát zasahovat Štípek.
11:36 Dobisík táhlou střelou z půlky vystrašil Štípka.
10:38 Surák se krásně vymotal od mantinelu na střed hřiště, Štípek zasahuje.
08:40 Krásná střela Buršíka od mantinelu skončila pár centimetrů vedle levé tyče domácí branky.
07:39 Krásná žabka za obranu od Neklana, Lehečka přestřeluje.
06:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Daniel Cabejšek, asistoval #8 Jan Dobisík (0:2)
06:13 Nedáš dostaneš. Po nedůrazu před brankou se prosazuje Cabejšek.
05:30 Trma vrma před hostujícím golmanem. Ten stále odolává.
04:54 Opět se do samostaného úniku dostal Rozkovec, bohužel pro domácí opět bez vstřelené branky.
03:40 Dvořák pouze do '10'.
02:40 Patrik Rozkovec nejprve ze středu backhendem ohrozil golmana Palečka a chvíli poté nevyužil brejkové situace a trefil opět připraveného Palečka.
01:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek bez asistence (0:1)
01:16 Po chybné rozehrávce domácích, se z brejku prosazuje hostující Šebek.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u dohrávky 16.kola G2 ligy juniorů mezi domácí Mladou Boleslaví a hostující Fbš Bohemians.