13:4
    Jakub SKLENÁŘ
    (Maxa)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbC Hradec Králové  13:4
branky: 1. Jan Diviš, 3. Vojtěch Plaček, 8. Martin Řezáč, 12. Jan Vacenovský, 13. Filip Pletka, 13. Vojtěch Plaček, 14. Michal Strnad, 19. Martin Řezáč, 49. František Kosař, 50. Jan Diviš, 54. Šimon Doubek, 55. Adam Kulík, 57. Jakub Sklenář - 8. Tomáš Kučera, 14. Adam Hušek, 41. Matyáš Velc, 52. Matyáš Velc; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Kaněra 20, František Trojan 9 - David Šimeček 48; po třetinách: 8:2, 0:0, 5:2
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV pana Třešňáka: 'O výsledku utkání jsme rozhodli v první třetině, kdy jsme soupeři odskočili na velký brankový rozdíl. Zbytek utkání už z naší strany bohužel tak dobrý nebyl. Děkujeme soupeři a přejeme me mu hodně štěstí v dalších zápasech.'
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů FbC Hradec Králové pana Černého: (pokračování) Doufáme, že zítra na bojovný a týmový výkon ze druhé části třetí třetiny navážeme a budeme se vyvarovat chyb. Soupeři děkuji za utkání.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů FbC Hradec Králové pana Černého: Nezvládnutá první třetina, která byla plná individuálních chyb nás dnes bohužel stála lepší výsledek. Kluky, ale musím pochválit za druhou část třetí třetiny, ve které jsme zlepšili organizaci hry, především v obraně a bojovali jsme do poslední chvíle za lepší výsledek.
60:00 Střely ve třetí třetině: Chodov - 20, Hradec - 13. Střely celkem: Chodov - 61, Hradec - 33.
59:49 Větrovského střela zaduněla na za hřištěm stojící lakrosový mantinel.
59:22 Šimeček vychytal Sklenáře a následně i Maxu.
58:47 Švábek podle rozhodčích na půli fauloval.
58:03 Řezáčovu střelu vyráží Šimeček.
56:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #4 Daniel Maxa (13:4)
56:23 Skóre zvyšuje chodovský Sklenář.
56:15 Souček sesekal kompletní obranu Chodova i s gólmanem.
55:47 Faul na Řezáče přináší Chodovu zajímavý volný úder.
54:34 Timeout FbC Hradec Králové
54:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #8 Jan Větrovský (12:4)
54:34 Od Větrovského přes Kosaře se míček dostal ke Kulíkovi, který trefil přesně. O vítězi dnešního zápasu je patrně rozhodnuto.
54:10 Na hattrick útočil aktivní Velc, za překonaným Trojanem zazvonila tyč.
53:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Šimon Doubek, asistoval #87 Jakub Sklenář (11:4)
53:49 Další parádní akci Chodova zakončuje gólově Doubek.
53:09 Další šanci na hattrick měl Plaček, nástřel Bělocha se mu ale nepodařilo usměrnit do brány.
52:27 Diviš trefil z ostrého úhlu ruce Šimečka bezmocně se plácajícího v brance.
51:31 GÓL FbC Hradec Králové ! 10:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #99 David Rosulek (10:4)
51:31 Rozhodčí posoudili tvrdý zákrok na Volfa jako čistý a Velc snižuje.
51:20 Velc ve slušné šanci napálil míček ,,Pánu Bohu do oken'.
50:32 Kučerův bekhend končí na boční síti chodovské brány.
50:14 Roflík výborně zasáhl v obraně a Hradec si může oddychnout.
49:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Jan Diviš, asistoval #11 Jan Běloch (10:3)
49:22 Desátý gól Chodova dává Diviš, který vymetl šibenici hradecké brány.
48:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #40 František Kosař, asistoval #8 Jan Větrovský (9:3)
48:58 Střelu Větrovského doráží Kosař!
48:14 Trojan drží Chodov, nyní předvedl další skvělý zákrok.
47:28 Růžek se hned po návratu na hřiště dral dopředu, jeho snažení ukončil skvělým obranným zákrokem Maxa.
46:13 Černý zavařil obraně Chodova, míček už ale má Běloch a rozjíždí přesilovkovou kombinaci.
45:03 Růžek sejmul Pletku u mantinelu a Chodov si zahraje přesilovku.
45:03 Velc oklamal Novotného, Trojan ale vytáhl další skvělý zákrok.
44:03 Maxa střílí mimo.
42:57 Trojan vytáhl střelu jednoho z hradeckých útočníků mimo.
42:03 Střela Kosaře byla sražena mimo.
41:52 Po vlastním obranném zákroku se ke střele dostal Volf, branku ale netrefil.
40:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #97 Vít Heger (8:3)
40:42 Volný úder proměnil Velc a Hradec je stále ve hře o body.
40:40 Trojan si připisuje první zákrok, po faulu na Černého ale bude mít Hradec nadějnou standartní situaci.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 František Trojan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:00 Střely ve druhé třetině: Chodov - 14, Hradec - 9.
40:00 Do branky Chodova nastupuje po přestávce František Trojan.
39:59 Další nováček v sestavě Chodova Větrovský nestihl vystřelit do konce třetiny a ta tím pádem končí 0:0.
39:14 Velc před Kaněrou netrefil míček podle svých představ.
38:39 Odvážný průnik Sklenáře přerušili hráči soupeře na polovině hřiště.
36:57 Střelu Řezáče po skvělé práci Plačka vytěsnil Šimeček mimo.
36:07 Útok Chodova skončil po uklouznutí Pletky, na druhé straně O. Novotný nastavil po střely soupeře své hýždě.
34:23 Švábek dnes podává sympatický výkon, teď ale zvedl svojí hůl příliš vysoko a hrát bude Hradec.
33:04 Na gól ve druhé třetině stále čekáme, nazadařilo se ani teď Sklenářovi se Řezáčem.
31:26 Po návratu z trestné lavice se do šance řítil Doubek, po zákroku Šimečka odklidil míček z brankoviště Liebich.
30:45 Na hřišti se v dresu domácích objevil Ondřej Volf a hned ušetřil několik vteřinek v rohu hřiště.
30:02 Sympatická snaha Hradce zatím k přesilovkovému gólu nevedla.
29:09 Doubek podle názoru rozhodčích zablokoval soupeři hůl a Hradec bude mít dnešní třetí přesilovku.
28:34 Pletka se skvěle vrátil do obrany a překazil protiútok Hradce.
26:43 Strnad bombou jako z děla trefuje tyč!
25:17 Kosař mohl odčinit svá vyloučení z první třetiny, sám před brankářem ale skákavý míček netrefil.
25:05 Benda pálí mimo.
23:30 Ačkoliv byl Řezáč faulován dokázal přihrát Plačkovi, ten šanci na hattrick neproměnil.
22:31 Hradec opět nebezpečně zakončil, tentokrát ale mimo.
20:16 Kučera hned ze začátku třetiny prověřil Kaněru.
20:00 Střely v první třetině: Chodov - 27, Hradec Králové - 11.
19:40 Kosař je zpět a zapojuje se do útoku.
18:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #11 Jan Běloch (8:2)
18:03 Řezáč v oslabení zvyšuje náskok Chodova.
17:39 Kosař zahodil soupeře za mantinel a půjde si opět odpočinout.
17:14 Po střele Sklenáře poskakoval míček na čáře, Šimíček ale odvrátil.
16:03 Přihrávka Bělocha na Švábka nebyla přesná a následně druhý jmenovaný fauloval.
14:48 Kaněra likviduje samostatný únik Hegera.
13:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #27 Martin Řezáč (7:2)
13:58 Chodov přesilovku proměňuje parádní kombinací Řezáče a Maxy.
13:20 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #11 Adam Hušek, asistoval #97 Vít Heger (6:2)
13:20 Kaněra si vybral slabší chvilku a Hušek v oslabení snižuje.
13:11 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #4 Daniel Maxa.
13:11 Šimíček tygřím skokem vypíchl Maxovi míček z hole, následovat bude přesilovka Chodova.
13:11 Benda zablokoval hůl Švábkovi běžícímu na Šimíčka a Maxa bude mít příležitost trestného střílení.
12:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #99 Michal Strnad (6:1)
12:17 Chodov ukazuje svou extratřídu, svůj druhý gól dnes dává Vojta Plaček.
12:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Filip Pletka, asistoval #97 Šimon Doubek (5:1)
12:04 Pletka jemným lobem usměrnil nához Doubka do branky.
11:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jan Vacenovský, asistoval #4 Daniel Maxa (4:1)
11:57 Parádní přihrávku Maxy s mírnými obtížemi proměnil Vacenovský.
11:41 Maxa byl při pokusu o průnik po mantinelu faulován.
08:30 Chodov opět propadl a ve výborné šanci byl Velc, poloprázdnou branku Kaněry ale netrefil.
07:54 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Tomáš Kučera, asistoval #86 Ondřej Souček (3:1)
07:54 Hradec snižuje. Dobrou práci kapitána Součka zúročil díky důrazu před brankou Kučera.
07:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč bez asistence (3:0)
07:18 Řezáč si u poloviny vzal míček a nakonec bekhendem přehodil vyjíždějícího gólmana.
06:39 Chodov je v plném počtu a navíc zásluhou Ondřeje Novotného vybojoval zajímavý volný úder.
06:08 Po faulu hostujícího Rupricha zboural Kříž téměř celou řadu mantinelů. Díky skvělé a rychlé práci pořadatelů se ale pokračuje rychle dál.
05:09 Pozornost Kaněry prověřil Tomáš Černý.
04:36 Kosař podle názoru rozhodčích fauloval příliš ošklivě a je vyloučen.
04:19 Pletka trefil pouze nohy Šimíčka, v další akci se důrazný Kosař ocitl v brankovišti.
02:59 Sklenářovu střelu ze středu likviduje Šimeček.
02:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #46 Jan Diviš (2:0)
02:33 Další závar před Šimečkem končí gólem Plačka.
01:56 Jan Novotný obětoval dnešnímu zápasu svojí hůl a jde si do šatny pro novou.
01:10 Kříž byl faulován za vlastní bránou.
00:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Jan Diviš, asistoval #27 Martin Řezáč (1:0)
00:25 Skóre bleskově otevírá domácí Diviš.
00:13 První buly vyhrál Chodov a od Bělocha se Strnadem začíná postupný útok.