• 61 60:35
    8:9
    (Hofman)

FbC Strakonice P.A. - TJ Sokol Jaroměř 8:9p
branky: 5. David Chvosta, 17. Tomáš Houska, 18. Jiří Křesák, 21. Jan Staněk, 21. David Chvosta, 23. Tomáš Mareš, 43. Jan Staněk, 51. Marek Jiřík - 6. Dominik Emlar, 27. Vojtěch Výborný, 28. Petr Hašek, 34. Vojtěch Výborný, 37. Vojtěch Výborný, 53. Petr Hašek, 54. Petr Hofman, 59. Petr Hašek, 61. Vojtěch Výborný; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 4:3; diváků: 81; zásahy brankářů: Josef Macek 30 - Jiří Alexij 11, Jiří Veinfurter 14; po třetinách: 3:1, 3:4, 2:3, 0:1
60:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Výborný, asistoval #21 Petr Hofman (8:9)
60:35 Trenér hostí Martin Klapka:'Příliš mnoho vyloučení nás stálo mnoho sil a bod navíc'
60:35 Domácí trenér Marek Jiřík: 'Zajímavé utkání, opět jsme předvedli, že neumíme hrát pod tlakem a neumíme vyhrát v prodloužení, děkuji hráčům za bojovný výkon'
59:00 A je vyrovnáno, střela Haška byla před Mackem tečovaná a končí v síti!
58:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #29 Dominik Emlar (8:8)
58:18 Jaroměř v šesti bez golmana v brance
58:00 Dvě minuty do poslední sireny!
57:20 Strakonice chtějí domácí body, tlačí na Jaroměř!
56:30 Rychlý brejk Strakonic ztroskotal na Veinfurterovi
56:01 Veinfurter drží jednobrankový rozdíl, skvěle si pokryl dvě šance domácích!
55:25 Domácí publikum žene hráče za vítězstvím, utkání sleduje 81 diváků
54:26 5 minut do konce utkání, Jaroměřští cíti body, tlačí na domácí Strakonice
53:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #29 Dominik Emlar (8:7)
53:00 Čeká nás napínaví závěr utkání !
52:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek z trestného střílení (8:6)
52:31 Chyba Chvosty vyústila v brejk Jaroměře, Novák hasil faulem a uvidíme další nájezd
50:14 GÓL FbC Strakonice P.A.! 8:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #18 Marek Jiřík z trestného střílení (8:5)
50:14 Krásná forhandová klička Jiříka!
50:14 Houska při úniku zastaven nedovoleně uvidíme další nájezd
47:37 Domácí v plném počtu
46:04 Strakoničtí se dostali z tlaku a drží míč na polovině soupeře
45:46 Macek lapí hned dvě nebezpečné střely Jaroměřských...
44:36 Hosté zatlačili na domácí, z velkého shluku před Mackem ale gol nevytěžili
43:46 Dva hráči hostí nedokázali na brankovišti procedit balonek za Macka!
43:08 Strakonice po vsítěném golu tlačí na branku soupeře!
42:11 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #24 Karel Šavrda (7:5)
40:49 Hráči Jaroměře uvolnili Školu před Mackem, ten sám před golmanem selhal
40:00 Hráči Jaroměře dokázali stáhnout skóre, napomohla jim k tomu i pětiminutová výhoda! Tomu odpovídá i poměr střel 8:14 pro Jaroměř
39:40 Hráje se tzv. Nahoru dolu!
37:26 Šavrda se vrací na hřiště, svým faulem umožnil soupeři vsítit dvě branky
36:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Výborný, asistoval #7 Jan Škola (6:5)
36:26 Do konce šavrdova trestu zbývá minuta
34:49 Strakonice čelí velkému nátlaku, Jaroměř v dlouhé přesilové hře dobře kombinuje
33:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Výborný, asistoval #10 Petr Hašek (6:4)
29:51 Jaroměř v 5
28:57 Při přesilové hře Strakonic byli zatím více na balonku hráči Jaroměře
27:41 Emlar sekl Macka přes prsty, za zákrok na golmana si odpyká dvouminutový trest
27:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #77 Michal Nožička (6:3)
26:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:2
26:28 Přesně umístěna přízemní střela od poloviny prošla až za záda Macka!
25:31 Jaroměř v plném počtu
24:42 Hráči soupeře se začínají soustředit na výkon rozhodčích, těžko přijímají tresty za své fauly!
22:16 Mareš krásně vypálil od poloviny, přesně umístěnou střelou překonal Alexije
22:15 Timeout TJ Sokol Jaroměř
22:15 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #25 Jakub Kořán (6:1)
22:15 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
21:22 Dva slepené goly Strakonic, při první si vyměnil balonek Šavrda se Stankem a násldně zvládli brejk 2 na 1! Při druhém pálil přesné po crosové přihrávce Chvosta!
20:49 Zajímavá úvodní minuta 2 třetiny!
20:22 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #17 Ondřej Novák (5:1)
20:14 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:1
20:00 První třetina nabídla atraktivní florbal plný soubojů, hráči Jaroměře hrají a na hranici pravidel a odnášejí to řadou vyloučení, ty se ale strakonickým podařilo potrestat zatím pouze jednou. Střel v 1. třetině 14:9
18:51 Hráči Jaroměře chtějí korigovat skore před koncem třetiny, domácí se brání velkému nátlaku
17:15 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #25 Jakub Kořán (3:1)
17:15 Dlouhý lob Kořána sráží z první Křesák za brankaře soupeře
16:55 Domácí vsítěný gol nabudil,! Ihned ohrožují branku soupeře
16:08 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #18 Marek Jiřík (2:1)
16:08 Přesná střelou kterou Alexij nemohl vidět končí v síti
15:46 Domácí Křesák vyslal na Alexije velkou pumelici, ten ji rukou sráží mimo branku
15:23 Tvrdý souboj rameny u mantinelu! Houska jej ustál soupeř probořil hrazení
14:17 Hra se otočila, nebezpečnou stadartní situaci Strakonic lapí Alixij na brankové čářě
12:40 Hráči Jaroměře kombinují okolo Mackovi branky
10:22 Jaroměř v plném počtu a hned ohrožuje branku Macka!
09:45 Hned pět střel vyslali domácí na branku soupeře, žádné se ale mezi tyče nevešla...
08:25 Hráči Jaroměře těžko drží nervy na uzdě!
08:10 Krásná kombinace Strakonic, Marešova střela končí těsně mimo
06:25 Jaroměř v pěti mužích
05:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar z trestného střílení (1:1)
05:45 Další únik Jarměře, tentokrát končí faulem a uvidíme nájezd
05:30 Jarměř v úniku na Macka, ten si ale soupeře pohlídal
04:32 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:0
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #14 Jan Staněk (1:0)
04:32 Strakoničtí přehráli soupeře do prázdné branky zakončoval Chvosta
03:27 První šance Jaroměře, pěkně přehráli soupeř, z krosové přihrávky ale míček letěl mimo
01:18 První ostrý souboj, domácí Chvosta zůstává na zemi, za potlesku publika odchází po svých na střídačku
00:38 Domácí vyhráli buly a kontrolují balonek