• 57 56:23
    FK Orel Telnice
EFT Karlovy Vary

FK Orel Telnice - FbC Slow Shoes Holešov 5:6
branky: 6. Rudolf Večeřa, 7. Roman Světlík, 13. Michael Hela, 16. Daniel Budík, 41. Rudolf Večeřa - 3. Jan Grygera, 19. Petr Tkadlčík, 30. Jiří Nedbal, 35. Jan Grygera, 46. Daniel Kašný, 46. Petr Tkadlčík; rozhodčí: Jan Šícha - Martin Srna; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Jiří Wagner 23 - Ondřej Mikeška 24; po třetinách: 4:2, 0:2, 1:2
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Telnice 9, Holešov 10. Střely na bránu celkově: Telnice 29, Holešov 29
60:00 I přes obrovský tlak v posledních minutách dnes Telnice znovu Holešovu podléhá. Holešov zlepšil svůj výkon z první třetiny, kdy drobil velké množství chyb a zlepšený výkon přensel do takřka celého zápasu, díky tomu dokázal zvítězit o jednu branku 6:5. Zítra hraje Telnice už v 10 hodin dopoledne proti Přerovu, který dokázala v první polovině sezóny přejet 10:5, tak snad i zítra se to klukům z Telnice povede podobně.
52:49 Telnice se pomalu dostává do tlaku, nic z něj však zatím netěží
50:15 I dnes se přišli telničští skalní fans podívat a počet diváků tak čítá šest
49:10 Holešov zlepšil obranu a Telnice se velmi těžko dostává do šancí
47:43 A znova se hraje nahoru dolu
45:49 Holešov otáčí skóre během 38 sekund
45:48 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 5:6
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #97 Daniel Mikeška (5:6)
45:11 Kašný přeběhl polovinu a od právého mantinelu velmi hezky skóruje dělovkou k tyči
45:10 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 5:5
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #54 Daniel Kašný, asistoval #7 Jiří Nedbal (5:5)
43:08 Ze začaátku třetí třetiny mají mírně navrch pomalé boty z Holešova
40:42 Nevrtal pěkně vybojoval míček na polovině, ještě pěkněji nahrál Večeřovi, který se hnal sám na hránu a gólmana Mikešku poslal na párek
40:41 GÓL FK Orel Telnice! 5:4
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #10 Tomáš Nevrtal (5:4)
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: Telnice 8, Holešov 10
40:00 Telnici ve druhé třetině velmi sužovala zbytečná 3 oslabení, dvě z nich dokázal Holešov využít, srovnat výsledek a srovnat tak i výkon obou mužstev. Zatímco byla v první třetině lepší Telnice, teď to byl Holešov, uvidíme kdo jím bude v třetině následující.
39:23 Hraje se nohoru dolů
37:07 Hra je teď vyhrocená tak, že to vypadá jako by byly poslední tři minuty zápasu a ne 2. třetiny
34:40 Knotek neudržel nervy po gólu, kdy Holešov srovnal a posílá tak Telnici dnes do čtvrtého oslabení
34:39 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 4:4
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #27 Jan Grygera, asistoval #8 Martin Svozil (4:4)
33:40 První minuta přesilové hry Holešova je velmi vyhrocená, oba týmy se v ní dostali do šancí, které byly sporně vyhodnoceny
32:44 Telnice se znova zbytečně vylučuje a Holešov dnes čeká třetí přesilovka
31:27 Wágner podržel své spoluhráče, když teď vykouzlil v krátkém sledu asi 3 brilantní zákroky
29:48 Holešov svoji druhou přesilovku využíví a dostává se tak na rozdíl skóre o jednu branku, což domácím moc nevyhovuje
29:47 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 4:3
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #7 Jiří Nedbal, asistoval #97 Daniel Mikeška (4:3)
27:46 Knotek teď se svou střelou byl rád, že se po ní rozehrávalo z rohu, letěla totiž tak mimo, že mohla skončit i za mantinelem, který není za bránou
26:50 Helova pumelice od levého mantinelu v bráně bohužel pro domácí neskončila
25:03 Velmi pěkná akce tria Knotek-Peška-Hela, gólem však nekončí
23:25 Teď Orly nastřelili dvakrát pravou tyčku za půl minuty, u první se zde hodně dohaduje, zda nebyla vnitřní
21:57 Holešov se prezentoval pár střelami v přesilovce, ale Wágner žádnou z nich za svá záda nepustil
20:02 Telnici čekají dvě minuty oslabení, uvidíme co si na ně hosté o přestávce nachystali
20:00 Střely na bránu po 1. třetině: Telnice 12, Holešov 9
20:00 První třetina přinesla dokonce 6 gólu, je nutno však říci, že oba týmy dělají po vánoční přestávce až příliš chyb, ze kterých tyto góly pramení. Navrch má avšak rohodně Telnice, a to jak ze hry, tak i gólově.
19:57 Suchomel se na konci třetiny nechává více než zbytečně vyloučit
18:21 Tkadlčík přesnou střelou ze středu hriště na hranici velkého brankoviště střílí gól
18:20 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 4:2
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #27 Jan Grygera (4:2)
15:58 Budík prošel středem a přesnou, ani ne razantní střelou, překonává Mikešku na bližší tyč
15:57 GÓL FK Orel Telnice! 4:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #24 Roman Světlík (4:1)
15:32 Slow Shoes jsou zatím velmi bezradní, nedaří se jim ani rozehrát
12:51 Hela vstřelil svůj klasický gól, kdy nikdo neví jak padl, teď to byl jakýsi lob, kdy se míček dotkl i možná stropu haly
12:50 GÓL FK Orel Telnice! 3:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #14 Michael Hela bez asistence (3:1)
12:25 Teď si pár minut už odpočívají brankáři, šance u nich nekončí
09:18 Holešov měl standardní situaci z velmi dobré situace, ale zahrozili z toho spíše telničští borci, když prošel kros na Pešku, který avšak střelou z první nedokázal umístit míček mezi tři tyče
06:50 Knotkovi z Telnice se podařilo získat míček Holešovu v rozehrávce a chyběl kousek aby se jeho nahrávka dostala k Helovi, který by tak mohl střílet do prázdné brány
06:20 Večeřa našel zpoza brány přesně Světlíka, který dokázal z první zavěsit
06:19 GÓL FK Orel Telnice! 2:1
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil #24 Roman Světlík, asistoval #23 Rudolf Večeřa (2:1)
05:15 Veřera R. vypíchl na polovině hostům míček a řítil se sám na bránu a mazácky si poradil s golmanem Mikeškou
05:14 GÓL FK Orel Telnice! 1:1
02:04 Hned ze začátku si oba týmy vytvořily šance, první se však po tečované střele před gólmanem prosazuje Holešov
02:03 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 0:1
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #27 Jan Grygera, asistoval #97 Daniel Mikeška (0:1)